Typujesz wynik meczu

23.01 (nd) godz. 17:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

ASSECO ARKA Gdynia
GTK Gliwice

-

Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

UWAGA! Typujemy wynik po podstawowym czasie gry (bez dogrywek)

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

Jak typują inni

1

98%

188 typowań

x

0%

0 typowań

2

2%

4 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

15.01 (sob)
Śląsk Wrocław
86
:
63
ASSECO ARKA Gdynia
10.01 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
90
:
101
Twarde Pierniki Toruń
03.01 (pon)
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
98
:
85
ASSECO ARKA Gdynia
27.12 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
70
:
88
Legia Warszawa
16.12 (czw)
Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp.
98
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
11.12 (sob)
TREFL Sopot
58
:
72
ASSECO ARKA Gdynia
02.12 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
73
:
83
Enea Zastal BC Zielona Góra
zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 19 15 4 1558:1469 34
2 Anwil Włocławek 18 14 4 1529:1389 32
3 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
4 Enea Zastal BC Zielona Góra 19 12 7 1696:1560 31
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
6 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
7 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
8 Śląsk Wrocław 17 10 7 1418:1303 27
9 Legia Warszawa 17 10 7 1365:1333 27
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 19 6 13 1414:1568 25
13 MKS Dąbrowa Górnicza 18 6 12 1495:1590 24
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 17 3 14 1335:1540 20

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 20 kolejki:

  • Asseco Arka Gdynia - GTK Gliwice (niedziela, godz. 17:30)
  • Trefl Sopot - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 30.01, godz. 15:30)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 99:78 (19:22, 21:22, 28:17, 31:17)
  • PGE Spójnia Stargard - Twarde Pierniki Toruń 80:82 (27:24, 15:23, 15:16, 23:19)
  • sobota
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Enea Zastal BC Zielona Góra (przełożony na 28.01)
  • Legia Warszawa - HydroTruck Radom (przełożony na 30.01)
  • King Szczecin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. (odwołany z powodu zakażenia koronawirusem)
  • Mecz rozegrany awansem z 27. kolejki:
  • Enea Zastal - Polski Cukier Pszczółka 85:70 (17:14, 21:19, 20:13, 27:24)