Archiwum meczu

18.09 (sob) godz. 19:30

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

82
:
94
PGE Spójnia Stargard
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82:94. Druga wygrana koszykarzy Spójnia Stargard - Trefl Sopot 82:94. Druga wygrana koszykarzy

18 września 2021 (9 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe PGE Spójnię Stargard 94:82 (30:20, 20;14, 19:26, 25:22) w meczu 3. kolejki Energa Basket Ligi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

14%

28 typowań

x

0%

1 typowanie

2

86%

171 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

11.09 (sob)
TREFL Sopot
91
:
68
GTK Gliwice
05.09 (nd)
TREFL Sopot
89
:
91
Twarde Pierniki Toruń
07.04 (śr)
TREFL Sopot
81
:
83
Śląsk Wrocław
05.04 (pon)
TREFL Sopot
92
:
90
Śląsk Wrocław
02.04 (pt)
Śląsk Wrocław
91
:
72
TREFL Sopot
30.03 (wt)
Śląsk Wrocław
76
:
71
TREFL Sopot
21.03 (nd)
TREFL Sopot
107
:
78
Enea Astoria Bydgoszcz
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
5 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
6 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
7 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78 (11:25, 22:19, 23:15, 19:19)
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81 (17:22, 22:14, 24:20, 27:25)