Archiwum meczu

03.12 (pt) godz. 19:30

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

86
:
70
TREFL Sopot
MKS Dąbrowa Górnicza

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali

3 grudnia 2021 (6 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Ergo Arenie MKS Dąbrowę Górniczą 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16) w 13. kolejce Energa Basket Ligi....

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

100%

214 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

1 typowanie

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

21.11 (nd)
TREFL Sopot
69
:
61
King Szczecin
17.11 (śr)
Hapoel Eilat
83
:
89
TREFL Sopot
14.11 (nd)
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
73
:
66
TREFL Sopot
10.11 (śr)
Rilski Sportist
64
:
84
TREFL Sopot
07.11 (nd)
Anwil Włocławek
81
:
61
TREFL Sopot
03.11 (śr)
TREFL Sopot
65
:
66
Kijów Basket
30.10 (sob)
Śląsk Wrocław
77
:
67
TREFL Sopot
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 14 10 4 1272:1169 24
2 Anwil Włocławek 13 10 3 1069:967 23
3 Twarde Pierniki Toruń 13 10 3 1143:1097 23
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 13 9 4 1056:1006 22
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 13 8 5 1169:1079 21
6 Śląsk Wrocław 13 7 6 1096:1012 20
7 King Szczecin 13 7 6 1105:1094 20
8 Legia Warszawa 12 7 5 973:923 19
9 TREFL SOPOT 13 6 7 1028:1019 19
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 12 6 6 976:959 18
11 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 959:1039 18
12 HydroTruck Radom 13 4 9 1062:1095 17
13 PGE Spójnia Stargard 12 5 7 946:1036 17
14 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1055:1152 16
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 13 3 10 957:1054 16
16 GTK Gliwice 13 3 10 1015:1180 16

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 13 kolejki:

  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 86:70 (21:14, 25:24, 21:16, 19:16)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Zastal BC Zielona Góra 73:83 (15:25, 17:20, 20:19, 21:29)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 77:88 (19:18, 24:30, 24:14, 10:26)
  • Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard 105:90 (37:23, 27:23, 18:20, 23:24)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Twarde Pierniki Toruń 77:94 (17:20, 16:19, 30:31, 14:24)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 99:83 (28:22, 23:26, 21:16, 27:19)
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 95:71 (21:17, 30:15, 27:18, 17:21)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom 76:73 (17:13, 25:26, 14:19, 20:15)