• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 100%[214]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 0%[1]
 
03.12 pt
godz. 19:30
86
:
70
MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali 3 grudnia 2021 (6 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Ergo Arenie MKS Dąbrowę Górniczą 86:70 (21:14, 25:24,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.29 (24 oceny)

Zawodnicy

Darrin Dorsey
ocena
5.09 (23 oceny)
Michał Kolenda
ocena
5.00 (23 oceny)
DeAndre Davis
ocena
4.91 (23 oceny)
Yannick Franke
ocena
4.74 (23 oceny)
Łukasz Klawa
ocena
4.33 (21 ocen)
Hubert Łałak
ocena
4.18 (22 oceny)
Josh Sharma
ocena
4.17 (23 oceny)
Karol Gruszecki
ocena
4.13 (23 oceny)
Darious Moten
ocena
4.04 (23 oceny)
Wiktor Jaszczerski
ocena
3.85 (20 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.83 (23 oceny)
Carl Lindbom
ocena
3.25 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szlachetka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brandon Young
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin typuj TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard
03.02 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot
25.01 (czw) godz.17:30 Dziki Warszawa 75:80 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
10 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 WKS Śląsk Wrocław 20 10 10 1588:1649 30
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin 97:95 (26:22, 26:19, 26:22, 11:26, d: 8:6)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla