Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 100%[214]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
MKS Dąbrowa Górnicza
(TYP 2) 0%[1]
 
03.12 pt
godz. 19:30
86
:
70
MKS Dąbrowa Górnicza
Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali Trefl Sopot - MKS Dąbrowa 86:70. Koszykarze wręczyli prezenty, a potem wygrali 3 grudnia 2021 (6 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Ergo Arenie MKS Dąbrowę Górniczą 86:70 (21:14, 25:24,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.29 (24 oceny)

Zawodnicy

Darrin Dorsey
ocena
5.09 (23 oceny)
Michał Kolenda
ocena
5.00 (23 oceny)
DeAndre Davis
ocena
4.91 (23 oceny)
Yannick Franke
ocena
4.74 (23 oceny)
Łukasz Klawa
ocena
4.33 (21 ocen)
Hubert Łałak
ocena
4.18 (22 oceny)
Josh Sharma
ocena
4.17 (23 oceny)
Karol Gruszecki
ocena
4.13 (23 oceny)
Darious Moten
ocena
4.04 (23 oceny)
Wiktor Jaszczerski
ocena
3.85 (20 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.83 (23 oceny)
Carl Lindbom
ocena
3.25 (20 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Szlachetka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Brandon Young
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

30.01 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot mecz odwołany Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
02.02 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Benfica Lizbona
05.02 (sob) TREFL Sopot Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
05.02 (sob) godz.18:00 TREFL Sopot typuj CSM CSU Oradea
09.02 (śr) godz.18:00 CSM CSU Oradea typuj TREFL Sopot
26.01 (śr) godz.21:30 Sporting Lizbona 76:63 TREFL Sopot
09.01 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 72:71 PGE Spójnia Stargard
02.01 (nd) godz.18:00 GTK Gliwice 72:82 TREFL Sopot
23.12.2021 (czw) godz.17:30 Twrade Pierniki Toruń 73:92 TREFL Sopot
18.12.2021 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:70 Legia Warszawa

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 20 15 5 1642:1565 35
2 Anwil Włocławek 19 15 4 1626:1478 34
3 Enea Zastal BC Zielona Góra 20 12 8 1774:1643 32
4 Twarde Pierniki Toruń 19 13 6 1644:1613 32
5 Śląsk Wrocław 19 11 8 1603:1484 30
6 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 18 12 6 1626:1517 30
7 Legia Warszawa 18 11 7 1451:1406 29
8 King Szczecin 19 10 9 1594:1579 29
9 TREFL SOPOT 18 10 8 1417:1377 28
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 18 9 9 1507:1479 27
11 PGE Spójnia Stargard 19 8 11 1529:1611 27
12 ASSECO ARKA GDYNIA 20 7 13 1498:1636 27
13 MKS Dąbrowa Górnicza 19 7 12 1578:1668 26
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 19 4 15 1423:1556 23
15 HydroTruck Radom 18 4 14 1433:1499 22
16 GTK Gliwice 19 3 16 1476:1710 22

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 21 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA (sobota, godz. 17:30)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - TREFL SOPOT (mecz przełożony na 23.03)
  • Śląsk Wrocław - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 96:84 (30:19, 21:17, 21:23, 24:25)
  • środa
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - King Szczecin
  • czwartek
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza
  • PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice (przełożony na 16.02)
  • HydroTruck Radom - Twarde Pierniki Toruń (przełożony na 30.03)
  • Mecz odwołany z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Legia Warszawa
  • Mecz awansem z 28. kolejki:
  • Zastal - ASSECO ARKA (środa, godz. 19:30)
  • Mecz zaległy z 18. kolejki:
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - MKS Dąbrowa Górnicza 86:73 (20:21, 18:19, 22:18, 26:15)
  • Mecz zaległy z 20. kolejki:
  • MKS - Zastal 83:78 (16:18, 20:14, 24:20, 23:26)
  • Legia - HydroTruck (niedziela)
  • Mecz zaległy z 17. kolejki:
  • Śląsk - Stal (niedziela)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla