Wiadomości

Koszykarze Arki Gdynia nieznacznie gorsi od Lokomotiwu Kubań Krasnodar

Asseco Arka Gdynia

Strata Josha Bostica (nr 3), przechwyt Mateusza Ponitki (nr 20) i jego punkty z kontry - ta akcja zakończyła marzenia Arki Gdynia o udanej pogodni za Lokomotivem Kubań Krasnodar.
Strata Josha Bostica (nr 3), przechwyt Mateusza Ponitki (nr 20) i jego punkty z kontry - ta akcja zakończyła marzenia Arki Gdynia o udanej pogodni za Lokomotivem Kubań Krasnodar. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Na inaugurację Eurocup koszykarze Arki Gdynia ulegli faworyzowanemu Lokomotiwowi Kubań Krasnodar 73:80. Żółto-niebiescy byli w stanie prowadzić w tym spotkaniu, udanie gonić rywala, ale w najważniejszym momencie zaliczyli stratę, a Mateusz Ponitka przechylił szalę zwycięstwa na korzyść gości. Wcześniej koszykarzy rozpraszali nie tylko przeciwnicy, ale także wadliwy zegar czy przeciekający dach.



ARKA Gdynia

Szubarga 14 (2x3, 5 as.), Dylewicz 10 (6 zb.), Bostic 9, Marcel Ponitka 3 (1x3), Łapeta 0 oraz Upshaw 15 (9 zb.), Florence 10 (1x3, 5 p.), Wyka 5 (1x3), Garbacz 3 (1x3), Witliński 2, Dulkys 2
73:80
(12:17, 20:14, 16:26, 25:23)
Miejsce:
Gdynia Arena
Sędziowie:
Bissang, Petek, Racys
Widzów:
2049

Lokomotiw Kubań Krasnodar

Whitehead 17 (1x3, 6 zb., 6 st.), Chwostow 12 (2x3), Johnson 10 (8 zb.), Fridzon 9 (1x3), McLean 7 (5 zb.) oraz Mateusz Ponitka 13 (1x3, 5 st.), Fall 12 (5 zb.), Wright 0 (5 zb.), Kułagin 0


kibice oceniają

zobacz wszystkie oceny »



Koszykarzy rozpraszał m.in. przeciekający dach i wadliwy zegar.
Koszykarzy rozpraszał m.in. przeciekający dach i wadliwy zegar. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl


Relacja LIVE

- Nie obawiam się zderzenia moich koszykarzy z tymi rozgrywkami - mówi przed pierwszym meczem Eurocup trener Arki Gdynia Przemysław Frasunkiewicz. Uważa, że zespół nie jest jeszcze na optymalnej formie, ale to powinno się niedługo zmienić

PRZECZYTAJ ZAPOWIEDŹ MECZU ARKA - LOKOMOTIW
W składzie gospodarzy mamy m.in. Jamesa Florence'a (ARKA Gdynia), który zagrał w okresie przedsezonowym tylko w jednym meczu

PRZECZYTAJ CO O SWOIM ZDROWIU I O ARCE POWIEDZIAŁ NAM FLORENCE
W okresie przygotowawczym, aby sprawdzić się na tle silnego, zagranicznego rywala, Arka zagrała z Barceloną i uległa 67:94 (15:13, 26:37, 13:30, 13:14)

PRZECZYTAJ JAK ARKA UCZYŁA SIĘ KOSZYKÓWKI OD BARCELONY
[ICO]
W składzie gości mamy Mateusza Ponitkę, czyli jednego z liderów kadry Polski, który w latach 2012-2013 grał również w gdyńskim zespole
Pierwsza piątka gości: Fridzon (Lokomotiw Kubań Krasnodar), Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar), Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar), McLean (Lokomotiw Kubań Krasnodar), Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar)
[ICO]
Gospodarze zaczynają w składzie: Marcel Ponitka (ARKA Gdynia), Szubarga (ARKA Gdynia), Bostic (ARKA Gdynia), Łapeta (ARKA Gdynia), Witliński (ARKA Gdynia)
1'
ZACZYNAMY MECZ. Pierwsza piłka dla Lokomotiwu
[ICO]
1'
[0:2] 2 punkty zdobywa McLean (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
1'
Problem z zegarem odmierzającym 24 sekundy
1'
Wracamy do gry
[ICO]
1'
[0:4] 2 punkty po wejściu w pole trzech sekund zdobywa Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
2'
[2:4] 2 punkty rzutem o tablice zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
[ICO]
2'
[2:7] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
3'
[2:9] 2 punkty pod koszem zdobywa Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
3'
[5:9] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Marcel Ponitka (ARKA Gdynia).
5'
Efektowny blok Whiteheada (Lokomotiw Kubań Krasnodar) na Bosticu (ARKA Gdynia)
[ICO]
5'
[7:9] 2 punkty zdobywa 44 Dulkys (ARKA Gdynia), dobijając rzut Bostica, który ponownie został zablokowany przez Whiteheada
[ICO]
6'
[7:11] 2 punkty wsadem z kontry zdobywa McLean (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
6'
[7:13] 2 punkty po szybkiej akcji zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
7'
[9:13] 2 punkty spod kosza zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
7'
[9:15] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar), a do tego faul Dulysa
7'
Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar) pudłuje rzut wolny
[ICO]
8'
[9:16] Tylko jeden rzut wolny trafia Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
8'
[12:16] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 99 Wyka (ARKA Gdynia).
[ICO]
9'
[12:17] Tylko jeden rzut wolny trafia Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
10'
KONIEC PIERWSZEJ KWARTY. Na początku goście grali szybko i radzili sobie z defensywą Arki. Kiedy jednak gospodarze zaczęli prezentować agresywną obronę, przewaga Lokomotiwu zaczęła maleć. Arka ma jednak problem z dostaniem się pod kosz Rosjan
[ICO]
11'
Tym razem grę zatrzymuje woda kapiąca z dachu
11'
Jest to na tyle uciążliwe, że sędziowie nie pozwalają wyjść koszykarzom na parkiet
11'
sytuacja opanowana, ZACZYNAMY DRUGA KWARTĘ, piłka dla Arki
[ICO]
11'
[14:17] 2 punkty zdobywa 99 Wyka (ARKA Gdynia).
[ICO]
11'
Przechwyt Szubargi (ARKA Gdynia) i faul niesportowy Whiteheada (Lokomotiw Kubań Krasnodar)
[ICO]
11'
[16:17] 7 Szubarga (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
11'
Ponownie problem z zegarem, który przestał odmierzać czas
11'
Zegar naprawiony
[ICO]
11'
[16:19] 2 punkty zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar), który został co prawda zablokowany przez Upshawa, ale wcześniej piłka odbiła się od tablicy
[ICO]
11'
[16:21] 2 punkty spod kosza zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
12'
[18:21] 2 punkty dobitką zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
13'
[18:23] 2 punkty zdobywa Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
14'
[21:23] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
[ICO]
15'
[21:25] Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
15'
[24:25] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 0 Florence (ARKA Gdynia).
[ICO]
15'
Przerwa na żądanie Obradovicia (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
16'
Asseco Gdynia - skandują kibice Arki
[ICO]
17'
[24:27] McLean (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
17'
Blok Johsona na Florenceu (ARKA Gdynia)
[ICO]
17'
[26:27] 2 punkty spod kosza zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
18'
[28:27] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa 8 Dylewicz (ARKA Gdynia).
[ICO]
18'
[28:29] 2 punkty z kontry zdobywa Fridzon (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
18'
Przerwa na żądanie Frasunkiewicza (ARKA Gdynia).
[ICO]
19'
Florence (ARKA Gdynia) łapie trzeci faul
[ICO]
19'
[28:31] 2 punkty p[o wejściu pod kosz zdobywa Fridzon (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
19'
[30:31] 2 punkty wsadem po podaniu Marcela Ponitki zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
20'
[32:31] 7 Szubarga (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
20'
KONIEC DRUGIEJ KWARTY. Arka zagrała bardzo dobre 10 minut. Było dużo walki pod koszem, funkcjonowała pomoc w obronie, świetnie tempo gry regulował Szubarga (ARKA Gdynia), który jest zdecydowanym liderem drużyny. Dzięki temu gdynianie wyszli na prowadzenie i po pierwszej połowie sprawiają małą sensację
Najskuteczniejsi w pierwszej połowie: Szubarga (ARKA Gdynia) 9 pkt, Upshaw (ARKA Gdynia) i Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar) po 8 pkt, Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar) - 7 pkt
Arka trafiła 4 z 14 rzutów za trzy punkty, goście 1 z 8. W zbiórkach żółto-niebiescy prowadzą 25:18 a w asystach lepszy jest Lokomotiw 8:6
21'
ZACZYNAMY TRZECIĄ KWARTĘ. Piłka dla Lokomotiwu
[ICO]
21'
[32:33] 2 punkty spod kosza zdobywa Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
21'
[32:35] 2 punkty po przechwycie zdobywa Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
22'
Przechwyt Bostica (ARKA Gdynia) i niesportowy faul Wrighta (Lokomotiw Kubań Krasnodar)
[ICO]
22'
[34:35] 3 Bostic (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
22'
[35:35] Tylko jeden rzut wolny trafia 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
23'
[35:37] 2 punkty z kontry zdobywa Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
23'
[38:37] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 8 Dylewicz (ARKA Gdynia).
23'
Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar) pudłuje oba wolne
[ICO]
24'
[38:39] Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
24'
Bostic (ARKA Gdynia) faulowany przy rzucie za trzy punkty
[ICO]
24'
[40:39] 3 Bostic (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
24'
[41:39] Rzut wolny trafia 3 Bostic (ARKA Gdynia).
[ICO]
24'
[41:40] Tylko jeden rzut wolny trafia Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
24'
[43:40] 2 punkty spod kosza zdobywa 8 Dylewicz (ARKA Gdynia).
[ICO]
24'
Asseco - skanduje Gdynia Arena
[ICO]
25'
[43:42] Fridzon (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
26'
[43:44] 2 punkty dobitką zdobywa Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
26'
[43:46] 2 punkty z kontry zdobywa Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
26'
Przerwa na żądanie Frasunkiewicza (ARKA Gdynia).
27'
Łapeta (ARKA Gdynia) spudłował dwa rzuty wolne
[ICO]
27'
[43:48] 2 punkty z półdystansu zdobywa Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
28'
[43:49] Tylko jeden rzut wolny trafia McLean (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
28'
[46:49] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 30 Garbacz (ARKA Gdynia).
[ICO]
28'
[46:52] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
29'
[48:52] 2 punkty "hakiem" zdobywa 10 Witliński (ARKA Gdynia).
[ICO]
30'
[48:55] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
30'
Przerwa na żądanie Obradovicia (Lokomotiw Kubań Krasnodar). 10,2 sekundy do końca kwarty
[ICO]
30'
[48:57] 2 punkty z pola trzech sekund zdobywa Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
30'
KONIEC TRZECIEJ KWARTY. Tym razem goście wstrzelili się za trzy punkty, ale tylko za sprawą Chwostowa (Lokomotiw Kubań Krasnodar), nieźle z kontry zagrał Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar), a akcje napędzał także Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar). Natomiast gdynianie oddali kilka niepotrzebnych rzutów, gubili się w ataku i z dobrego wyniku zrobiło się 9 punktów straty
31'
ZACZYNAMY CZWARTĄ KWARTĘ. Piłka dla Arki
[ICO]
31'
Let's go Gdynia - skandują kibice
[ICO]
32'
[51:57] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 8 Dylewicz (ARKA Gdynia).
[ICO]
33'
[51:59] 2 punkty spod kosza zdobywa Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
33'
[53:59] 2 punkty wsadem zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia), nad kosz podał mu Szubarga
[ICO]
34'
[53:61] 2 punkty wsadem zdobywa Fall (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
35'
[53:63] Trudny rzut 2 punkty trafia Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
35'
Przerwa na żądanie Frasunkiewicza (ARKA Gdynia).
[ICO]
35'
[55:63] 2 punkty spod kosza zdobywa 55 Upshaw (ARKA Gdynia).
[ICO]
36'
[55:66] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Fridzon (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
36'
[57:66] 55 Upshaw (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
37'
[57:68] 2 punkty "hakiem" zdobywa Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
37'
[57:69] Tylko jeden rzut wolny trafia Johnson (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
38'
[60:69] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
[ICO]
38'
Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar) zablokowany przez Upshawa (ARKA Gdynia)
[ICO]
38'
[60:72] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar).
[ICO]
38'
[62:72] 3 Bostic (ARKA Gdynia) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
38'
[64:72] 2 punkty w kontrze zdobywa 3 Bostic (ARKA Gdynia).
[ICO]
39'
[66:72] 2 punkty po przechwycie zdobywa 0 Florence (ARKA Gdynia).
[ICO]
39'
[68:72] Kolejne 2 punkty po przechwycie zdobywa 0 Florence (ARKA Gdynia).
[ICO]
39'
Przerwa na żądanie Obradovicia (Lokomotiw Kubań Krasnodar). 1 minuta i 20 sekund do końca kwarty
[ICO]
40'
[68:74] 2 punkty wsadem zdobywa Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar), wcześnie piłkę stracił Bostic
[ICO]
40'
[68:76] Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
40'
[70:76] 2 punkty spod kosza zdobywa 7 Szubarga (ARKA Gdynia).
[ICO]
40'
7 Szubarga (ARKA Gdynia) fauluje po raz 5 i kończy udział w tym spotkaniu. 23,3 sekundy do końca kwarty
[ICO]
40'
[70:78] Chwostow (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
[ICO]
40'
[72:78] 2 punkty zdobywa 0 Florence (ARKA Gdynia), do tego jest faulowany. 14,6 sekundy do końca kwarty
[ICO]
40'
[73:78] Rzut wolny trafia 0 Florence (ARKA Gdynia).
[ICO]
40'
[73:80] Whitehead (Lokomotiw Kubań Krasnodar) wykorzystuje oba rzuty wolne.
40'
KONIEC MECZU. Arka starała się ambitnie gonić Lokomotiw, zatrzymała jego ucieczkę, ale w kluczowym momencie Bostic (ARKA Gdynia) zakozłował się, stracił piłkę, w kontrze punkty zdobył Mateusz Ponitka (Lokomotiw Kubań Krasnodar) i tym samym wskazał zwycięzcę

opinie kibiców w trakcie relacji (12)



Typowanie wyników

mecz pucharowy
02.10.2018 godz.20:00
wartość: 3 punkty

Jak typowano

1

43%

143 typowania

x

0%

2 typowania

2

57%

190 typowań



Pozostałe wyniki 1. kolejki Grupy B:
Alba Berlin - Tofas Bursa 107:91 (30:19, 25:35, 19:21, 33:16)
Limoges CSP - Cedevita Zagrzeb, środa, godz. 20:30

Opinie (49) 2 zablokowane

  • Dobry mecz,nawiązali walkę z mocnym rywalem. O ligę jestem spokojny,Asseco spokojnie wejdzie do play off.Za oceanem kibicuje Gortatowi a i na braci Wójcik w NCAA trzeba patrzeć.

    • 14 6

  • od kiedy

    pozmieniali nazwy fajnych drużyn koszykarskich czy piłki ręcznej na jakąś Arkę,
    to się cieszę jak przegrywają. A wcześniej było odwrotnie - cieszyłem się jak te drużyny wygrywały.

    • 20 49

  • Lubię koszykówkę, poszedłbym na ten mecz, ale to arka...

    • 24 39

  • i dobrze ze ciebie tam niema

    • 20 15

  • Ciesz sie dalej.Mozesz nawet płakac

    • 10 12

  • dokładnie tak. Dobry mecz nie jest zły ale na Arkę to wstyd iść. To samo z piłka ręczną.

    • 17 22

  • niezłe spotkanie

    w obronie niestety tylko Upschaw był w stanie ustać przy środkowych, trochę zawiedli obwodowi (Bostic i Dulkys) ale w następnych meczach powinno być lepiej

    organizacyjnie -żenada ! kompromitujące problemy z zegarem i dachem, mała frekwencja jak na takiego przeciwnika ( brak reklamy meczu)

    • 31 2

  • Lokomotywa lekko przereklamowana, to można było wygrać ale nic dzisiaj nie siedziało.
    Upshow - miodzio, będzie postrachem. Szubi, Wyka, Dylu mogli się podobać, reszta jakby po powrocie z wakacji miała pierwszy raz piłkę w rękach. To będzie drużyna za dwa miesiące ale to już będzie koniec eurocupu.
    Przed następnym meczem dobrze byłoby sprawdzić zegar i trochę zainwestować w uszczelnienie dachu bo lekka poruta

    • 32 0

  • nigdy moja noga nie postanie tam gdzie arka jest w nazwie

    mega wstyd na takie coś chodzić

    • 21 45

  • na + Szubarga i Upschaw.
    Mocno zawodzi Łapeta bardzo mocno.
    Pajacowanie Wyki dla mnie osobiście irytujące.
    To nie był dzień Bostica.
    Dulkys w mojej ocenie mało wykorzystany i to wina trenera.
    James mało kreuje pozycję dla innych raczej myśli tylko o sobie.
    Kibice drętwi.

    • 21 8

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Terminarz

29.09 (wt) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj GTK Gliwice
05.10 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia typuj King Szczecin
08.10 (czw) godz.17:35 Legia Warszawa typuj ASSECO ARKA Gdynia
19.10 (pon) ASSECO ARKA Gdynia MKS Dąbrowa Górnicza
25.10 (nd) Polski Cukier Toruń ASSECO ARKA Gdynia
24.09 (czw) godz.19:30 Śląsk Wrocław 85:74 ASSECO ARKA Gdynia
20.09 (nd) godz.17:35 TREFL Sopot 73:78 ASSECO ARKA Gdynia LIVE!
14.09 (pon) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 68:79 Pszczółka Start Lublin LIVE!
03.09 (czw) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 74:64 Arged BMSlam Stal Ostrów LIVE!
19.04 (nd) godz.18:00 Polpharma Starogard Gdański 0:0 mecz odwołany ASSECO ARKA Gdynia

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 5 0 436:357 10
2 Legia Warszawa 5 4 1 437:370 9
3 Pszczółka Start Lublin 5 4 1 386:363 9
4 TREFL SOPOT 5 3 2 434:385 8
5 GTK Gliwice 5 3 2 418:425 8
6 Śląsk Wrocław 4 3 1 307:291 7
7 King Szczecin 4 3 1 302:303 7
8 Anwil Włocławek 4 2 2 336:320 6
9 ASSECO ARKA GDYNIA 4 2 2 294:301 6
10 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 2 2 301:320 6
11 Enea Astoria Bydgoszcz 5 1 4 393:440 6
12 PGE Spójnia Stargard 4 1 3 302:314 5
13 HydroTruck Radom 4 1 3 304:332 5
14 Polpharma Starogard Gdański 4 1 3 306:341 5
15 Polski Cukier Toruń 4 0 4 282:328 4
16 MKS Dąbrowa Górnicza 4 0 4 289:337 4

Wyniki 5 kolejki:

  • Śląsk Wrocław - ASSECO ARKA GDYNIA 85:74 (24:10, 18:30, 20:20, 12:14, d: 11:0)
  • TREFL SOPOT - Polpharma Starogard Gd. 110:76 (29:16, 25:17, 29:24, 27:19)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 90:76 (21:13, 18:22, 24:22, 27:21)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - King Szczecin
  • sobota
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - Pszczółka Start Lublin
  • niedziela
  • HydroTruck Radom - Polski Cukier Toruń
  • Mecz zaległy z 3. kolejki
  • Legia Warszawa - Polski Cukier Toruń 84:64 (19:21, 21:16, 21:10, 23:17)

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 29.09.2020 godz. 17:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

88%

83 typowania

x

1%

1 typowanie

2

11%

10 typowań

TYPUJ!

Najwyżej oceniani

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 4 12 100%
2. Krzysztof Araźny 4 12 100%
3. Tomasz Bobkowski 4 11 75%
4. Ewa Kamelska 4 11 75%
5. Włodzimierz Kamelski 4 11 75%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane