Ceny

bilet Trefl Sopot

Zakup biletów wyłącznie przez internet na stronie https://trefl.ticketsoft.pl/

Kontakt
Wszelkich informacji dotyczących sprzedaży biletów można zasięgnąć dzwoniąc pod numer 509925105 od poniedziałku do piątku w godz. 10-17. W godzinach otwarcia kas w Ergo Arenie zachęcamy do korzystania z numeru: +48 606 672 482  Można także kontaktować się poprzez pocztę elektroniczną pod adresem email e.gadomska@sport.trefl.com.

Szczegółowe informacje na oficjalnej stronie klubu

Statystyki

Rozegrane spotkania: 2

ligowe: 2

pucharowe: 0

Sezon: 2021/22

Zwycięstwa: 1

Remisy: 0

Porażki: 1

Najwyższe zwycięstwo:

TREFL Sopot
GTK Gliwice
(11.09.2021)

Najwyższa porażka:

TREFL Sopot
Twarde Pierniki Toruń
(05.09.2021)

Terminarz

18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard typuj TREFL Sopot
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 4 3 1 346:328 7
2 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
3 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
5 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
6 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 2 2 0 149:142 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT, sobota, godz. 19:30
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA, przełożony na 9 listopada
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • piątek
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla