Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 20%[67]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 2) 80%[268]
 
01.01 wt
godz. 18:00
Noworoczne derby koszykarzy. Arki Gdynia przełamałaTrefla Sopot Noworoczne derby koszykarzy. Arki Gdynia przełamałaTrefla Sopot LIVE! 1 stycznia 2019 (82 opinie)

Do ostatniej minuty ważyły się losy noworocznych derbów Trójmiasta koszykarzy...

Trener

Jukka Toijala
ocena
2.48 (25 ocen)

Zawodnicy

Sasa Zagorac
ocena
4.07 (28 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
3.62 (34 oceny)
Milan Milovanović
ocena
3.36 (28 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.24 (29 ocen)
Jermaine Flowers
ocena
2.79 (29 ocen)
Grzegorz Kulka
ocena
2.57 (30 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
2.45 (29 ocen)
Damian Jeszke
ocena
2.11 (28 ocen)
Ian Baker
ocena
1.75 (28 ocen)
Vernon Taylor
ocena
1.75 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Michał Kolenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Motylewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Walda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard typuj TREFL Sopot
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 4 3 1 346:328 7
2 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
3 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
5 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
6 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
7 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 2 2 0 149:142 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT, sobota, godz. 19:30
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA, przełożony na 9 listopada
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • piątek
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla