Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Spójnia Stargard
(TYP 1) 4%[13]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 95%[315]
 
14.10 nd
godz. 17:00
Spójnia Stargard
76
:
82
Trefl bez taryfy ulgowej dla beniaminka Trefl bez taryfy ulgowej dla beniaminka 14 października 2018 (9 opinii)

Koszykarze Trefla Sopot nie zastosowali taryfy ulgowej dla beniaminka...

Trener

Marcin Kloziński
ocena
2.00 (36 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Kulka
ocena
3.13 (39 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
3.00 (37 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
2.67 (36 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.63 (40 ocen)
Vernon Taylor
ocena
2.61 (38 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
2.58 (38 ocen)
Ian Baker
ocena
2.39 (36 ocen)
Michał Kolenda
ocena
2.26 (35 ocen)
Damian Jeszke
ocena
1.86 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Milan Milovanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Walda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot typuj HydroTruck Radom
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
22.10 (pt) TREFL Sopot Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 70:73 TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 Anwil Włocławek 4 4 0 320:270 8
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 4 4 0 328:305 8
4 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
5 Śląsk Wrocław 5 2 3 383:380 7
6 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
7 Legia Warszawa 4 2 2 343:291 6
8 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
9 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
10 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 4 2 2 312:314 6
11 PGE Spójnia Stargard 4 2 2 318:330 6
12 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 4 1 3 309:324 5
14 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 3 0 3 198:256 3

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław 65:80 (17:15, 21:22, 11:22, 16:21)
  • TREFL SOPOT - HydroTruck Radom (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard 84:86 (19:22, 18:25, 22:17, 25:22)
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 77:58 (23:14, 11:10, 21:16, 22:18)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 88:80 (17:28, 20:20, 24:13, 27:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla