• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Spójnia Stargard
(TYP 1) 4%[13]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 95%[315]
 
14.10 nd
godz. 17:00
Spójnia Stargard
76
:
82
Trefl bez taryfy ulgowej dla beniaminka Trefl bez taryfy ulgowej dla beniaminka 14 października 2018 (9 opinii)

Koszykarze Trefla Sopot nie zastosowali taryfy ulgowej dla beniaminka...

Trener

Marcin Kloziński
ocena
2.00 (36 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Kulka
ocena
3.13 (39 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
3.00 (37 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
2.67 (36 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.63 (40 ocen)
Vernon Taylor
ocena
2.61 (38 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
2.58 (38 ocen)
Ian Baker
ocena
2.39 (36 ocen)
Michał Kolenda
ocena
2.26 (35 ocen)
Damian Jeszke
ocena
1.86 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Milan Milovanović
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Walda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.04 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
27.04 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj King Szczecin
13.04 (sob) godz.15:30 Tauron GTK Gliwice 79:80 TREFL Sopot
04.04 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 101:106 TREFL Sopot
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 79:82 TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin 84:85 TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot 78:80 Arriva Polski Cukier Toruń
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa 70:85 TREFL Sopot
03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 88:76 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 28 22 6 2407:2146 50
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 29 18 11 2515:2357 47
4 King Szczecin 28 18 10 2515:2350 46
5 PGE Spójnia Stargard 29 16 13 2386:2263 45
6 Legia Warszawa 28 17 11 2379:2294 45
7 Polski Cukier Start Lublin 29 16 13 2628:2595 45
8 Śląsk Wrocław 28 15 13 2213:2311 43
9 MKS Dąbrowa Górnicza 28 14 14 2670:2596 42
10 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
11 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
12 Arriva Polski Cukier Toruń 28 12 16 2266:2341 40
13 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 29 8 21 2408:2611 37
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
15 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 28 5 23 2263:2459 33

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 29 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 94:72 (27:15, 24:25, 21:13, 22:19)
  • sobota
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa
  • Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice
  • niedziela
  • Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla