Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 89%[297]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
GTK Gliwice
(TYP 2) 11%[35]
 
10.12 pon
godz. 19:00
96
:
99
GTK Gliwice
Trefl Sopot przegrał z GTK Gliwice. Nieudany debiut Jukki Toijali Trefl Sopot przegrał z GTK Gliwice. Nieudany debiut Jukki Toijali 10 grudnia 2018 (27 opinii)

Zmiana trenera nie pomogła koszykarzom. Trefl Sopot przegrał siódmy kolejny...

Trener

Jukka Toijala
ocena
1.81 (21 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Kulka
ocena
3.47 (19 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
3.45 (20 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.37 (19 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
3.21 (19 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
2.94 (17 ocen)
Milan Milovanović
ocena
2.29 (21 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.27 (22 oceny)
Vernon Taylor
ocena
2.05 (22 oceny)
Ian Baker
ocena
1.95 (22 oceny)
Damian Jeszke
ocena
1.21 (19 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Walda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard typuj TREFL Sopot
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 3 2 1 254:239 5
2 Legia Warszawa 2 2 0 184:127 4
3 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
4 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
5 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 2 2 0 149:142 4
6 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
7 HydroTruck Radom 2 1 1 192:186 3
8 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
9 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
10 Twarde Pierniki Toruń 2 1 1 159:194 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 1 1 0 97:74 2
12 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 1 1 0 83:74 2
13 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
14 Śląsk Wrocław 2 0 2 145:164 2
15 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2
16 GTK Gliwice 2 0 2 135:186 2

Wyniki 2 kolejki:

  • TREFL SOPOT - GTK Gliwice 91:68 (20:24, 24:15, 25:19, 22:10)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 74:97 (27:29, 12:25, 22:21, 13:22)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 66:62 (14:18, 26:18, 7:11, 19:15)
  • King Szczecin - HydroTruck Radom 103:112 (33:20, 21:30, 23:26, 26:36)
  • Anwil Włocławek - Enea Zastal BC Zielona Góra 89:82 (22:26, 19:19, 24:16, 24:21)
  • Legia Warszawa - Twarde Pierniki Toruń 105:68 (27:14, 28:26, 29:20, 21:8)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Śląsk Wrocław 83:74 (23:20, 23:16, 22:14, 15:24)
  • PGE Spójnia Stargard - MKS Dąbrowa Górnicza 75:71 (18:14, 18:21, 23:17, 16:19)
  • Awansem z 5. kolejki:
  • Zastal - Dąbrowa 91:79 (30:27, 14:21, 22:18, 25:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla