• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ARKA Gdynia
(TYP 1) 81%[301]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 18%[68]
 
17.04 śro
godz. 20:15
Arka Gdynia - Trefl Sopot 90:88. Emocje w koszykarskich derbach Trójmiasta Arka Gdynia - Trefl Sopot 90:88. Emocje w koszykarskich derbach Trójmiasta LIVE! 17 kwietnia 2019 (43 opinie)

Arka Gdynia pokonała Trefl Sopot 90:88 (13:24, 25:13, 30:31, 22:20). Jak na...

Trener

Marcin Stefański
ocena
1.79 (14 ocen)

Zawodnicy

Grzegorz Kulka
ocena
4.21 (14 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
3.26 (19 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.22 (9 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
3.13 (15 ocen)
Mikołaj Witliński
ocena
3.00 (12 ocen)
Jermaine Flowers
ocena
2.44 (16 ocen)
Milan Milovanović
ocena
2.44 (16 ocen)
Sasa Zagorac
ocena
2.00 (14 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
1.94 (16 ocen)
Sebastian Rompa
ocena
1.83 (6 ocen)
Damian Jeszke
ocena
1.21 (14 ocen)
Ovidijus Varanauskas
ocena
1.00 (6 ocen)
Ian Baker
ocena
1.00 (5 ocen)
Patryk Pułkotycki
ocena
1.00 (5 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Walda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

27.04 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj King Szczecin
21.04 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 79:82 Śląsk Wrocław
13.04 (sob) godz.15:30 Tauron GTK Gliwice 79:80 TREFL Sopot
04.04 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 101:106 TREFL Sopot
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 79:82 TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin 84:85 TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot 78:80 Arriva Polski Cukier Toruń
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa 70:85 TREFL Sopot
03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 88:76 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 29 22 7 2494:2242 51
2 Trefl Sopot 29 21 8 2478:2287 50
3 King Szczecin 29 18 11 2603:2442 47
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 29 18 11 2515:2357 47
5 Legia Warszawa 29 18 11 2475:2381 47
6 PGE Spójnia Stargard 29 16 13 2386:2263 45
7 Polski Cukier Start Lublin 29 16 13 2628:2595 45
8 WKS Śląsk Wrocław 29 16 13 2295:2390 45
9 MKS Dąbrowa Górnicza 29 15 14 2777:2682 44
10 Dziki Warszawa 29 15 14 2277:2315 44
11 Arriva Polski Cukier Toruń 29 13 16 2358:2429 42
12 Icon Sea Czarni Słupsk 29 13 16 2239:2313 42
13 Tauron GTK Gliwice 29 9 20 2504:2619 38
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 29 9 20 2370:2660 38
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 29 8 21 2408:2611 37
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 29 5 24 2334:2555 34

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 29 kolejki:

  • MKS Dąbrowa Górnicza - KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA 107:86 (22:16, 27:20, 33:19, 25:31)
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 79:82 (23:27, 22:11, 18:27, 16:17)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Polski Cukier Start Lublin 96:93 (27:27, 29:16, 24:22, 16:28)
  • PGE Spójnia Stargard - Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 94:72 (27:15, 24:25, 21:13, 22:19)
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek 96:87 (23:26, 25:14, 28:29, 20:18)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Dziki Warszawa 59:66 (9:25, 10:13, 23:15, 17:13)
  • Muszynianka Domelo Sokół Łańcut - Tauron GTK Gliwice 71:96 (15:20, 24:33, 15:25, 17:18)
  • Arriva Polski Cukier Toruń - King Szczecin 92:88 (31:22, 13:26, 24:17, 24:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla