Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 98%[205]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
GTK Gliwice
(TYP 2) 2%[4]
 
11.09 sob
godz. 19:30
91
:
68
GTK Gliwice
Trefl Sopot - GTK Gliwice 91:68. Złe miłego początki koszykarzy Trefl Sopot - GTK Gliwice 91:68. Złe miłego początki koszykarzy 11 września 2021 (9 opinii)

Trefl Sopot pokonał w Hali 100-lecia GTK Gliwice 91:68 (20:24, 24:15, 25:19,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.25 (8 ocen)

Zawodnicy

Michał Kolenda
ocena
4.25 (8 ocen)
Josh Sharma
ocena
3.75 (8 ocen)
Brandon Young
ocena
3.75 (8 ocen)
Daniel Ziółkowski
ocena
3.75 (8 ocen)
Yannick Franke
ocena
3.63 (8 ocen)
Karol Gruszecki
ocena
3.63 (8 ocen)
Darious Moten
ocena
3.63 (8 ocen)
Hubert Łałak
ocena
3.57 (7 ocen)
DeAndre Davis
ocena
3.50 (8 ocen)
Łukasz Klawa
ocena
3.43 (7 ocen)
Mateusz Szlachetka
ocena
3.38 (8 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.25 (8 ocen)

Poza składem

Bartosz Olechnowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.10 (nd) godz.17:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Rilski Sportist
24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom
01.10 (pt) godz.18:00 Iraklis BC 74:72 TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro 82:88 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
4 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
6 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
7 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
8 TREFL SOPOT 6 4 2 520:485 10
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 4 2 508:484 10
10 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
11 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
12 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
13 MKS Dąbrowa Górnicza 6 2 4 513:521 8
14 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 6 2 4 466:487 8
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 613:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT (niedziela, godz. 17:30)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • sobota
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla