• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Arged BM Stal Ostrów
(TYP 1) 89%[233]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 11%[28]
 
04.11 sob
godz. 17:30
Arged BM Stal Ostrów
70
:
71
Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 70:71 po wolnym na 2 sekundy przed końcem Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Trefl Sopot 70:71 po wolnym na 2 sekundy przed końcem 4 listopada 2023 (9 opinii)

Trefl Sopot wygrał na wyjeździe z drużyną Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski...

Trener

Żan Tabak
ocena
2.67 (21 ocen)

Zawodnicy

Auston Barnes
ocena
4.45 (22 oceny)
Benedek Varadi
ocena
4.00 (22 oceny)
Andy Van Vliet
ocena
3.65 (23 oceny)
Jarosław Zyskowski
ocena
3.64 (22 oceny)
Szymon Tomczak
ocena
3.58 (24 oceny)
Mikołaj Witliński
ocena
3.46 (24 oceny)
Paul Scruggs
ocena
3.42 (24 oceny)
Jakub Musiał
ocena
3.33 (24 oceny)
Aaron Best
ocena
1.83 (24 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Gurtatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Jaszczerski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Błażej Kulikowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Toczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin typuj TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard
03.02 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot
25.01 (czw) godz.17:30 Dziki Warszawa 75:80 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
6 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
7 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
8 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
9 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
10 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
11 WKS Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
12 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
15 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski (niedziela, godz. 17:30)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • piątek
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
  • sobota
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla