• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
(TYP 1) 23%[58]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 76%[193]
 
23.11 czw
godz. 20:00
Arka Gdynia - Trefl Sopot 72:92 w 42. koszykarskich derbach Trójmiasta Arka Gdynia - Trefl Sopot 72:92 w 42. koszykarskich derbach Trójmiasta LIVE! 23 listopada 2023 (58 opinii)

Trefl Sopot pokonał Krajową Grupę Spożywczą Arka Gdynia 92:72 (9:18, 34:21,...

Trener

Żan Tabak
ocena
4.45 (29 ocen)

Zawodnicy

Paul Scruggs
ocena
4.86 (29 ocen)
Benedek Varadi
ocena
4.60 (30 ocen)
Andy Van Vliet
ocena
4.50 (30 ocen)
Jakub Schenk
ocena
4.22 (32 oceny)
Jakub Musiał
ocena
3.94 (32 oceny)
Jarosław Zyskowski
ocena
3.90 (31 ocen)
Szymon Tomczak
ocena
3.78 (32 oceny)
Mikołaj Witliński
ocena
3.58 (33 oceny)
Auston Barnes
ocena
3.43 (30 ocen)
Aaron Best
ocena
3.32 (31 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Filip Gurtatowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Wiktor Jaszczerski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Miłosz Toczek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin typuj TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut typuj TREFL Sopot
03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 88:76 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard
03.02 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 21 18 3 1829:1603 39
2 Trefl Sopot 21 15 6 1710:1567 36
3 King Szczecin 22 14 8 1972:1846 36
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 22 13 9 1801:1648 35
5 Dziki Warszawa 22 13 9 1762:1737 35
6 PGE Spójnia Stargard 22 12 10 1755:1674 34
7 Legia Warszawa 22 12 10 1847:1800 34
8 Icon Sea Czarni Słupsk 22 12 10 1743:1780 34
9 MKS Dąbrowa Górnicza 22 11 11 2116:2056 33
10 Polski Cukier Start Lublin 21 12 9 1880:1875 33
11 Arriva Polski Cukier Toruń 22 10 12 1774:1825 32
12 WKS Śląsk Wrocław 21 11 10 1668:1725 32
13 Tauron GTK Gliwice 22 6 16 1899:2035 28
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 22 6 16 1815:2044 28
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 22 5 17 1832:2025 27
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 22 4 18 1779:1942 26

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 88:76 (18:26, 30:22, 16:14, 24:14)
  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek 85:89 (25:26, 17:17, 23:27, 20:19)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław 76:80 (17:20, 15:13, 19:22, 25:25)
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa 87:94 (27:27, 14:33, 22:18, 24:16)
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 77:56 (25:12, 24:16, 11:11, 17:17)
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin 93:98 (15:23, 24:22, 26:25, 28:28)
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa 70:83 (15:22, 22:15, 17:18, 16:28)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla