• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 55%[162]
Remis
(TYP X) 2%[3]
Wygrywa
ASSECO PROKOM Gdynia
(TYP 2) 43%[127]
 
21.11 nd
godz. 18:00
Ponad 10 tysięcy kibiców w Ergo Arenie Ponad 10 tysięcy kibiców w Ergo Arenie 21 listopada 2010 (392 opinie)

To było sportowe święto, a jednocześnie ustanowiono polskie rekord frekwencji...

Trener

Karlis Muiznieks
ocena
3.90 (30 ocen)

Zawodnicy

Giedrius Gustas
ocena
4.39 (38 ocen)
Lawrence Kinnard
ocena
4.34 (44 oceny)
Marcin Stefański
ocena
4.24 (50 ocen)
Adam Waczyński
ocena
4.21 (38 ocen)
Lorinza Harrington
ocena
4.15 (40 ocen)
Paweł Kikowski
ocena
3.91 (34 oceny)
Slobodan Ljubotina
ocena
3.81 (31 ocen)
Dragan Ceranić
ocena
3.67 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Hlebowicki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Szymkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin typuj TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard
03.02 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot
25.01 (czw) godz.17:30 Dziki Warszawa 75:80 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Polski Cukier Start Lublin 20 12 8 1787:1777 32
10 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 WKS Śląsk Wrocław 20 10 10 1588:1649 30
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 22 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Anwil Włocławek (sobota, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - rged BM Stal Ostrów Wielkopolski (niedziela, godz. 17:30)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Icon Sea Czarni Słupsk 77:84 (23:26, 19:20, 20:11, 15:27)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Śląsk Wrocław
  • piątek
  • Tauron GTK Gliwice - Dziki Warszawa
  • sobota
  • PGE Spójnia Stargard - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Polski Cukier Start Lublin - King Szczecin
  • Arriva Polski Cukier Toruń - Legia Warszawa

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla