Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 26%[101]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Galatasaray Medical Park Stambuł
(TYP 2) 74%[287]
 
07.11 śr
godz. 20:00
65
:
94
Galatasaray Medical Park Stambuł
Falstart w Euro Cup Falstart w Euro Cup LIVE! 7 listopada 2012 (112 opinii)

Koszykarze Trefla Sopot od wysokiej porażki rozpoczęli swoją przygodę z...

Trener

Żan Tabak
ocena
3.32 (25 ocen)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
4.71 (35 ocen)
Adam Waczyński
ocena
3.97 (34 oceny)
Kurt Looby
ocena
3.57 (30 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.55 (33 oceny)
Lorinza Harrington
ocena
3.39 (28 ocen)
Piotr Dąbrowski
ocena
3.14 (29 ocen)
Frank Turner
ocena
3.09 (34 oceny)
Sime Spralja
ocena
2.91 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

David Brembly
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Jarmakowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksander Lebiedziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot typuj HydroTruck Radom
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
22.10 (pt) TREFL Sopot Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 70:73 TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
4 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
5 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
6 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
7 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
15 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • piątek
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla