Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 87%[391]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 2) 13%[56]
 
17.02 nd
godz. 17:30
91
:
74
Anwil Włocławek
Zaspany Trefl uciekł Rottweilerom Zaspany Trefl uciekł Rottweilerom LIVE! 17 lutego 2013 (66 opinii)

Koszykarze Trefla pokonali w Ergo Arenie Anwil Włocławek 91:74 (19:21, 20:19,...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
3.78 (58 ocen)

Zawodnicy

Marcin Stefański
ocena
3.93 (68 ocen)
Adam Waczyński
ocena
3.90 (71 ocen)
Frank Turner
ocena
3.87 (68 ocen)
Kurt Looby
ocena
3.76 (67 ocen)
Michał Michalak
ocena
3.64 (67 ocen)
Paweł Dzierżak
ocena
3.59 (54 oceny)
Piotr Dąbrowski
ocena
3.57 (58 ocen)
David Brembly
ocena
3.54 (56 ocen)
Sime Spralja
ocena
3.52 (63 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Lorinza Harrington
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Jarmakowicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksander Lebiedziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

17.10 (nd) godz.17:30 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. typuj TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Rilski Sportist
24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom
01.10 (pt) godz.18:00 Iraklis BC 74:72 TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro 82:88 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 7 6 1 579:545 13
3 Twarde Pierniki Toruń 7 5 2 580:592 12
4 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 7 4 3 614:598 11
6 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
7 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
8 TREFL SOPOT 6 4 2 520:485 10
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 6 4 2 508:484 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 6 1 5 413:490 7

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 7 kolejki:

  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - TREFL SOPOT (niedziela, godz. 17:30)
  • PGE Spójnia Stargard - ASSECO ARKA GDYNIA 79:64 (24:24, 24;11, 19:14, 12:15)
  • HydroTruck Radom - GTK Gliwice 82:94 (18:22, 21:22, 17:21, 26:29 )
  • King Szczecin - WKS Śląsk Wrocław 99:83 (26:16, 22:13, 32:29, 19:25)
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 85:90 (19:16, 17:26, 23:23, 16:15)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - Twarde Pierniki Toruń 83:85 (27:13, 13:30, 20:25, 23:17)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - MKS Dąbrowa Górnicza 92:62 (22:21, 19:18, 31:13, 20:10)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Legia Warszawa (przełożony na 22.12)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla