Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Turów Zgorzelec
(TYP 1) 66%[266]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 34%[136]
 
14.03 czw
godz. 18:00
PGE Turów Zgorzelec
81
:
86
Niesamowity mecz koszykarskich piratów Niesamowity mecz koszykarskich piratów 14 marca 2013 (41 opinii)

Koszykarze Trefla pokonali w Zgorzelcu PGE Turów 86:81 (14:20, 19:28, 29:15,...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
4.52 (27 ocen)

Zawodnicy

Frank Turner
ocena
4.76 (38 ocen)
Adam Waczyński
ocena
4.70 (40 ocen)
Marcin Stefański
ocena
4.70 (43 oceny)
Kurt Looby
ocena
4.44 (34 oceny)
Michał Michalak
ocena
4.33 (30 ocen)
Sime Spralja
ocena
4.27 (30 ocen)
Piotr Dąbrowski
ocena
4.23 (30 ocen)
Lorinza Harrington
ocena
4.21 (28 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

David Brembly
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Jaśkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Aleksander Lebiedziński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard typuj TREFL Sopot
23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław
02.04 (pt) godz.17:35 Śląsk Wrocław 91:72 bez publiczności TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
3 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
4 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
5 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 2 2 0 166:147 4
6 Anwil Włocławek 2 2 0 164:146 4
7 MKS Dąbrowa Górnicza 3 1 2 245:233 4
8 HydroTruck Radom 3 1 2 281:278 4
9 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
10 TREFL SOPOT 2 1 1 180:159 3
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 2 1 1 170:157 3
12 PGE Spójnia Stargard 2 1 1 150:152 3
13 King Szczecin 2 1 1 184:187 3
14 WKS Śląsk Wrocław 3 0 3 213:234 3
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 2 0 2 126:141 2
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT (sobota, godz. 19:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • sobota
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek
  • niedziela
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla