• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Koszalin
(TYP 1) 45%[174]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 55%[216]
 
18.10 sob
godz. 18:00
AZS Koszalin
88
:
60
Koszykarze Trefla rozbici w Koszalinie Koszykarze Trefla rozbici w Koszalinie 18 października 2014 (35 opinii)

Koszykarze Trefla wysoko przegrali wyjazdowy mecz z AZS Koszalin 60:88...

Trener

Darius Maskoliunas
ocena
1.76 (33 oceny)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
4.17 (36 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.31 (36 ocen)
Marcin Dutkiewicz
ocena
2.86 (35 ocen)
Eimantas Bendzius
ocena
2.83 (35 ocen)
Sławomir Sikora
ocena
2.81 (32 oceny)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
2.66 (35 ocen)
Grzegorz Kulka
ocena
2.66 (32 oceny)
Artur Włodarczyk
ocena
2.55 (31 ocen)
Willie Kemp
ocena
2.20 (35 ocen)
DeShawn Painter
ocena
1.94 (35 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.05 (pt) godz.20:00 TREFL Sopot typuj King Szczecin
02.06 (nd) godz.20:40 TREFL Sopot typuj King Szczecin
05.06 (śro) godz.20:00 King Szczecin typuj TREFL Sopot
07.06 (pt) godz.20:00 King Szczecin typuj TREFL Sopot
27.05 (pon) godz.20:00 Śląsk Wrocław 77:81 TREFL Sopot LIVE!
25.05 (sob) godz.15:00 Śląsk Wrocław 76:70 TREFL Sopot LIVE!
21.05 (wt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 Śląsk Wrocław LIVE!
19.05 (nd) godz.15:00 TREFL Sopot 78:54 Śląsk Wrocław LIVE!
12.05 (nd) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza 93:101 po dogrywce TREFL Sopot
10.05 (pt) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 92:84 TREFL Sopot

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stagard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla