• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
PGE Turów Zgorzelec
(TYP 1) 96%[300]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 4%[12]
 
02.05 sob
godz. 18:00
PGE Turów Zgorzelec
87
:
65
Trefl znów gorszy w ćwierćfinale od Turowa Trefl znów gorszy w ćwierćfinale od Turowa 2 maja 2015 (23 opinie)

Nieco lepsza gra niż w pierwszym meczu ćwierćfinału nie pomogła Treflowi w...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
1.63 (32 oceny)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
3.94 (35 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.21 (33 oceny)
Eimantas Bendzius
ocena
3.03 (33 oceny)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
2.85 (34 oceny)
Tautvydas Lydeka
ocena
2.81 (32 oceny)
Sławomir Sikora
ocena
2.77 (35 ocen)
Marcin Dutkiewicz
ocena
2.63 (30 ocen)
Marcin Stefański
ocena
2.62 (37 ocen)
Bojan Popović
ocena
2.59 (32 oceny)
Willie Kemp
ocena
2.59 (34 oceny)
Paweł Dzierżak
ocena
2.36 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Jakub Koelner
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Włodarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa typuj TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Arriva Polski Cukier Toruń
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut typuj TREFL Sopot
17.02 (sob) godz.15:00 Legia Warszawa 96:81 TREFL Sopot
15.02 (czw) godz.20:30 King Szczecin 65:85 TREFL Sopot
09.02 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 PGE Spójnia Stargard
03.02 (sob) godz.17:30 Icon Sea Czarni Słupsk 74:65 TREFL Sopot
25.01 (czw) godz.17:30 Dziki Warszawa 75:80 TREFL Sopot

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 20 17 3 1740:1518 37
2 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 21 13 8 1801:1648 34
3 Trefl Sopot 20 14 6 1710:1567 34
4 King Szczecin 21 13 8 1874:1753 34
5 Dziki Warszawa 21 12 9 1668:1650 33
6 MKS Dąbrowa Górnicza 21 11 10 2039:1972 32
7 PGE Spójnia Stargard 21 11 10 1678:1618 32
8 Legia Warszawa 21 11 10 1764:1730 32
9 Icon Sea Czarni Słupsk 21 11 10 1659:1703 32
10 Polski Cukier Start Lublin 19 12 7 1692:1680 31
11 Arriva Polski Cukier Toruń 21 10 11 1704:1742 31
12 Śląsk Wrocław 19 9 10 1491:1554 28
13 Tauron GTK Gliwice 21 6 15 1812:1941 27
14 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 21 6 15 1730:1955 27
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 21 5 16 1756:1945 26
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 21 4 17 1723:1865 25

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 21 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Legia Warszawa (niedziela, godz. 15:30)
  • TREFL SOPOT - PGE Spójnia Stargard 88:70 (24:20, 22:15, 23:20, 19:15)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Arriva Polski Cukier Toruń 98:80 (33:19, 28:16, 22:21, 15:24)
  • Icon Sea Czarni Słupsk - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 92:90 (25:21, 20:22, 17:24, 30:23)
  • Anwil Włocławek - King Szczecin 88:90 (27:17, 26:28, 12:20, 23:25)
  • Dziki Warszawa - MKS Dąbrowa Górnicza 82:76 (24:31, 20:12, 26:15, 12:18)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Tauron GTK Gliwice 94:99 (20:26, 25:19, 11:32, 38:22)
  • poniedziałek
  • Śląsk Wrocław - Polski Cukier Start Lublin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla