Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO Gdynia
(TYP 1) 73%[268]
Remis
(TYP X) 2%[5]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 25%[92]
 
16.01 sob
godz. 18:00
Asseco wygrało z Treflem ostatnią akcją Asseco wygrało z Treflem ostatnią akcją LIVE! 16 stycznia 2016 (81 opinii)

Faul Tyreeka Durena na Sebastianie Kowalczyku równo z syreną kończącą mecz, a...

Trener

Zoran Martić
ocena
2.35 (89 ocen)

Zawodnicy

Rafał Stefanik
ocena
4.61 (89 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
3.74 (87 ocen)
Sławomir Sikora
ocena
3.01 (89 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
2.92 (91 ocen)
Paweł Dzierżak
ocena
2.91 (89 ocen)
Ater Majok
ocena
2.90 (88 ocen)
Josip Bilinovać
ocena
2.88 (90 ocen)
Michał Kolenda
ocena
2.80 (87 ocen)
Grzegorz Kulka
ocena
2.75 (88 ocen)
Marcin Dutkiewicz
ocena
2.71 (89 ocen)
Tyreek Duren
ocena
2.65 (89 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Karol Kamiński
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Krefft
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Marcin Stefański
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat LIVE!
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
6 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
7 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
8 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
9 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
10 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
11 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
12 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
13 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:-4)
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla