Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Energa Czarni Słupsk
(TYP 1) 81%[270]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 19%[64]
 
10.12 sob
godz. 18:00
Energa Czarni Słupsk
89
:
58
Koszykarze Trefla porażeni przez Energę Koszykarze Trefla porażeni przez Energę 10 grudnia 2016 (22 opinie)

- Taka porażka nie może się nam więcej przytrafić - zapewniał zaledwie 2...

Trener

Zoran Martić
ocena
2.50 (40 ocen)

Zawodnicy

Marcin Stefański
ocena
4.17 (48 ocen)
Jakub Karolak
ocena
3.80 (49 ocen)
Nikola Marković
ocena
3.56 (45 ocen)
Bartosz Majewski
ocena
3.27 (45 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
3.20 (45 ocen)
Anthony Ireland
ocena
3.14 (44 oceny)
Pedja Stamenković
ocena
2.25 (40 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
2.19 (36 ocen)
Grzegorz Kulka
ocena
2.05 (38 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Michał Kolenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Łukasz Kolenda
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Mielczarek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żmudzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
6 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
7 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
8 HydroTruck Radom 8 3 5 683:700 11
9 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
10 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
11 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
12 Śląsk Wrocław 8 2 6 619:648 10
13 PGE Spójnia Stargard 7 3 4 544:589 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 7 2 5 575:613 9
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • piątek
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom
  • sobota
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla