• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TBV Start Lublin
(TYP 1) 6%[20]
Remis
(TYP X) 0%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 94%[338]
 
15.01 nd
godz. 18:00
TBV Start Lublin
87
:
79
Przerwana seria koszykarzy Trefla Przerwana seria koszykarzy Trefla 15 stycznia 2017 (22 opinie)

Koszykarze Trefla Sopot przegrali na wyjeździe z TBV Startem Lublin 79:87...

Trener

Zoran Martić
ocena
1.89 (37 ocen)

Zawodnicy

Jakub Karolak
ocena
3.47 (45 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.34 (44 oceny)
Nikola Marković
ocena
3.26 (42 oceny)
Artur Mielczarek
ocena
3.17 (42 oceny)
Anthony Ireland
ocena
3.00 (45 ocen)
Marcin Stefański
ocena
2.93 (46 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
2.88 (41 ocen)
Tyler Laser
ocena
2.83 (41 ocen)
Bartosz Majewski
ocena
2.76 (37 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
2.66 (32 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jakub Motylewski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Maciej Żmudzki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

31.05 (pt) godz.20:00 TREFL Sopot typuj King Szczecin LIVE!
02.06 (nd) godz.20:40 TREFL Sopot typuj King Szczecin LIVE!
05.06 (śro) godz.20:00 King Szczecin typuj TREFL Sopot
07.06 (pt) godz.20:00 King Szczecin typuj TREFL Sopot
27.05 (pon) godz.20:00 Śląsk Wrocław 77:81 TREFL Sopot LIVE!
25.05 (sob) godz.15:00 Śląsk Wrocław 76:70 TREFL Sopot LIVE!
21.05 (wt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 Śląsk Wrocław LIVE!
19.05 (nd) godz.15:00 TREFL Sopot 78:54 Śląsk Wrocław LIVE!
12.05 (nd) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza 93:101 po dogrywce TREFL Sopot
10.05 (pt) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 92:84 TREFL Sopot

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70, 70:76
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stagard 104:86 oraz 78:72, 88:75
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla