- 1 W Arce na derby po półmaratonie? (26 opinii)
- 2 Lechia nie bierze remisu w derbach (59 opinii)
- 3 Z jakimi piłkarzami Lechia na ekstraklasę? (69 opinii)
- 4 W tej lidze będzie walka do ostatniej kolejki (3 opinie)
- 5 Eliminacje IMP - VI Memoriał Henryka Żyto (9 opinii)
- 6 Przyszły mistrz KSW trenuje w Gdyni? (44 opinie)
- 7 Żużel: składy, debiut, IMP i zagranica (87 opinii)
Wiadomości
Sport w obiektywie
-
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 2:3 w ćwierćfinale PlusLigi. Powołania na Ligę Narodów
-
Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 3:2. Mistrz Polski pokonany
-
Trefl Gdańsk - Asseco Resovia 3:1. Awans na Puchar Polski w wielkim stylu
-
XXI Gdańska Gala Sportu. Pełna lista...
-
Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0....
Sprawdź jeszcze
forum siatkówka
-
Wejherowo, Reda, Rumia Siatkówka
Siatkówka (1 post)
-
Kluby siatkarskie Gdańsk, okolice
Siatkówka (1 post)
-
Jaka jest twoja rozgrzewka, aby grać...
Siatkówka (1 post)
-
Pytania dotyczące siatkówki (pomoc)
Siatkówka (3 posty)
-
Wolne miejsca na grę rekreacyjną
Siatkówka (1 post)
-
siatkówka gdansk-chełm
Siatkówka (2 posty)
-
Siatkówka we wtorki - szukamy...
Siatkówka (1 post)
Trójmiejskie drużyny
Tabela końcowa
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom