Archiwum meczu

13.11 (sob) godz. 15:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

78
:
66
ASSECO ARKA Gdynia
Polski Cukier Pszczółka Start Lublin

Czytaj o meczu

Asseco Arka - Polski Cukier Pszczółka Start 78:66. Powrót  na zwycięską ścieżkę Asseco Arka - Polski Cukier Pszczółka Start 78:66. Powrót na zwycięską ścieżkę

13 listopada 2021 (15 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała we własnej hali z Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 78:66 (17:17, 22:15, 25:18, 14:16) w meczu...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

90%

191 typowań

x

0%

0 typowań

2

10%

21 typowań

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

09.11 (wt)
Twarde Pierniki Toruń
83
:
75
ASSECO ARKA Gdynia
05.11 (pt)
ASSECO ARKA Gdynia
89
:
65
King Szczecin
29.10 (pt)
HydroTruck Radom
85
:
91
ASSECO ARKA Gdynia
21.10 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
59
:
87
Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
16.10 (sob)
PGE Spójnia Stargard
79
:
64
ASSECO ARKA Gdynia
10.10 (nd)
ASSECO ARKA Gdynia
78
:
83
Anwil Włocławek
04.10 (pon)
GTK Gliwice
72
:
73
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 11 9 2 913:844 20
2 Twarde Pierniki Toruń 11 9 2 965:928 20
3 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 11 8 3 1001:911 19
4 Anwil Włocławek 11 8 3 882:812 19
5 King Szczecin 11 6 5 945:942 17
6 Legia Warszawa 10 6 4 822:758 16
7 Enea Zastal BC Zielona Góra 10 6 4 889:828 16
8 Śląsk Wrocław 11 5 6 885:848 16
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 11 5 6 900:886 16
10 PGE Spójnia Stargard 11 5 6 856:931 16
11 TREFL SOPOT 11 4 7 873:888 15
12 ASSECO ARKA GDYNIA 11 4 7 805:876 15
13 HydroTruck Radom 11 3 8 906:941 14
14 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 11 3 8 807:867 14
15 MKS Dąbrowa Górnicza 11 3 8 905:985 14
16 GTK Gliwice 11 3 8 870:979 14

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 11 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 78:66 (17:17, 22:15, 25:18, 14:16)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - TREFL SOPOT 73:66 (15:17, 19:13, 20:12, 19:24)
  • HydroTruck Radom - Zastal Enea BC Zielona Góra 89:92 (19:25, 19:15, 31:14, 12:27, d: 8:11)
  • Śląsk Wrocław - Twarde Pierniki Toruń 68:70 (24:18, 14:19, 20:15, 10:18)
  • Enea Astoria Bydgoszcz - GTK Gliwice 94:71 (29:16, 19:20, 23:19, 23:16)
  • King Szczecin - MKS Dąbrowa Górnicza 83:102 (18:20, 22:18, 23:30, 20:34)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - PGE Spójnia Stargard 91:82 (24:26, 24:16, 23:16, 20:24)
  • Legia Warszawa - Anwil Włocławek 74:73 (18:23, 25:20, 12:13, 19:17)