Typujesz wynik meczu

26.09 (nd) godz. 17:30

Miejsce: Gdynia, Gdynia Arena

Wartość: 2 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

ASSECO ARKA Gdynia
Śląsk Wrocław

-

Trafione +1, nie trafione -3, szczegóły

UWAGA! Typujemy wynik po podstawowym czasie gry (bez dogrywek)

Twoje dane:

Imię:
E-mail:
Nazwisko:
Polityka prywatności

Jak typują inni

1

53%

93 typowania

x

1%

2 typowania

2

46%

82 typowania

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

11.09 (sob)
ASSECO ARKA Gdynia
74
:
97
Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
04.09 (sob)
Legia Warszawa
79
:
59
ASSECO ARKA Gdynia
21.03 (nd)
HydroTruck Radom
84
:
73
ASSECO ARKA Gdynia
19.03 (pt)
PGE Spójnia Stargard
80
:
64
ASSECO ARKA Gdynia
17.03 (śr)
ASSECO ARKA Gdynia
80
:
84
Anwil Włocławek
09.03 (wt)
Enea Astoria Bydgoszcz
103
:
73
ASSECO ARKA Gdynia
03.03 (śr)
ASSECO ARKA Gdynia
76
:
104
Zastal Enea BC Zielona Góra
zobacz więcej »

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 6 4 2 525:505 10
2 TREFL SOPOT 4 3 1 347:311 7
3 Twarde Pierniki Toruń 4 3 1 328:347 7
4 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
5 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
6 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
7 King Szczecin 4 2 2 362:356 6
8 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
9 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
10 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
11 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
12 GTK Gliwice 4 1 3 298:360 5
13 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
14 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 4 0 4 269:306 4
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 4 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Śląsk Wrocław (niedziela, godz. 17:30)
  • TREFL SOPOT - Trefl Sopot (przełożony na 5.10)
  • King Szczecin - Enea Zastal BC Zielona Góra 86:96 (18:24, 25:20, 23:17, 18:23, dogrywka 2:12)
  • Twarde Pierniki Toruń - GTK Gliwice 99:85 (23:22, 29:25, 26:21, 21:17)
  • sobota
  • Legia Warszawa - PGE Spójnia Stargard
  • Anwil Włocławek - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
  • niedziela
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin (przełożony na 2.10)
  • Mecz awansem z 5. kolejki
  • Polski Cukier Pszczółka - TREFL 70:73 (17:18, 18:13, 13:19, 22:23)

Last minute!