Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
AZS Uniwersytet Gdański
(TYP 1) 51%[132]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
(TYP 2) 49%[129]
 
05.10 sob
godz. 17:00
AZS Uniwersytet Gdański
65
:
101
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 65:101 w EBLK AZS Uniwersytet Gdański - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 65:101 w EBLK 5 października 2019 (11 opinii)

AZS Uniwersytet Gdański przegrał z zespołem PolskaStrefaInwestycji Enea...

Trener

Zawodnicy

Karolina Formella
ocena
4.40 (5 ocen)
Karina Szczurewska
ocena
4.13 (8 ocen)
Paulina Kuras
ocena
3.60 (5 ocen)
Agata Stępień
ocena
3.20 (5 ocen)
Żaneta Szczęśniak
ocena
2.80 (5 ocen)
Angelika Kuras
ocena
2.80 (5 ocen)
Anna Górska
ocena
2.60 (5 ocen)
Jastina Kosalewicz
ocena
2.40 (5 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Kinga Bączek
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Ostrowska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Karina Różyńska
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Natalia Sakaluk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

AZS UG

Największe osiągnięcia:
2019 - wywalczenie awansu do ekstraklasy

Barwy:
biało-niebieskie

Prezes zarządu:
Piotr Walczak
 
Kontakt:
Budynek „TRZYNASTKA”
(dawna stołówka UG)
ul. Wita Stwosza 58, pok. 106
Gdańsk - Oliwa

Hala:
Hala 100-lecia Sopotu 
Jakuba Goyki 7
Sopot 81-817

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 5 5 0 477:306 10
2 CCC Polkowice 3 3 0 284:143 6
3 Ślęza Wrocław 3 3 0 247:195 6
4 Basket Bydgoszcz 3 2 1 231:190 5
5 Enea AZS Poznań 3 2 1 240:208 5
6 GTK GDYNIA 5 0 5 278:447 5
7 Energa Toruń 5 0 5 255:437 5
8 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 3 1 2 213:246 4
9 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 2 1 1 147:163 3
10 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 2 1 1 159:149 3
11 CTL Zagłębie Sosnowiec 2 0 2 136:182 2

Wyniki 5 kolejki:

  • Energa Toruń - VBW ARKA GDYNIA 52:106 (12:29, 16:24, 8:33, 16:20)
  • GTK GDYNIA - CCC Polkowice 39:102 (5:30, 12:26, 17:26, 5:20)
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 83:73 (24:23, 25:15, 15:17, 19:18)
  • Ślęza Wrocław - Enea AZS Poznań 84:79 (24:18, 25:16, 17:27, 18:18)
  • CTL Zagłębie Sosnowiec - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów (przełożony na 9.12)
  • pauzuje: Basket Bydgoszcz

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane