Terminarz

Sezon:
29.04 (pon) g.17:10
ARKA Gdynia 65:60 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.04 (pt) g.18:25
Ślęza Wrocław 74:55 Arka Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
23.04 (wt) g.18:30
Arka Gdynia 71:52 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.04 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 71:80 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (nd) g.19:10
CCC Polkowice 68:50 ARKA przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 92:60 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.04 (sob) g.15:30
Wisła CanPack Kraków 71:72 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.04 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 80:75
po dogrywce
Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.04 (wt) g.17:00
ARKA Gdynia 72:59 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.19:10
Widzew Łódź 75:77 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 95:61 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.03 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 98:60 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.03 (sob) g.18:00
Enea AZS Poznań 74:78 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.03 (nd) g.15:15
ARKA Gdynia 70:85 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 61:52 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 58:70 Artego Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (sob) g.18:30
Ślęza Wrocław 62:60 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.02 (sob) g.17:00
ARKA Gdynia 76:71 Wisła CanPack Kraków przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.02 (nd) g.18:00
InvestInTheWest Enea Gorzów Wielkopolski 88:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.01 (nd) g.15:00
ARKA Gdynia 70:54 Ostrovia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (sob) g.19:15
mecz pucharowy Energa Toruń 68:66 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (nd) g.16:00
PGE MKK Siedlce 66:88 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (nd) g.18:00
ARKA Gdynia 100:78 Widzew Łódź przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (pt) g.18:00
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 56:66 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.12 (nd) g.18:00
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska 65:79 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (sob) g.15:00
ARKA Gdynia 91:69 Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (nd) g.15:10
Energa Toruń 62:71 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (sob) g.17:30
ARKA Gdynia 68:75 CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (nd) g.15:10
Artego Bydgoszcz 59:65 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (nd) g.15:30
ARKA Gdynia 91:98
po dwóch dogr.
Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (nd) g.15:30
Wisła Can Pack Kraków 56:67 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (śr) g.18:00
ARKA Gdynia 80:73 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp. przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.10 (nd) g.17:00
Ostrovia 61:95 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.10 (pt) g.18:00
mecz pucharowy ARKA Gdynia 82:74 Orman Genclik przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.10 (wt) g.15:00
mecz pucharowy Orman Genclik 67:52 ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (czw) g.18:00
ARKA Gdynia 92:67 PGE MKK Siedlce przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 CCC Polkowice
2 InvestInTheWest Enea Gorzów Wlkp.
3 ARKA GDYNIA
4 Ślęza Wrocław
5 Energa Toruń
6 Artego Bydgoszcz
7 Wisła CanPack Kraków
8 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
9 Widzew Łódź
10 SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA GDAŃSKA
11 PGE MKK Siedlce
12 Enea AZS Poznań
13 Ostrovia
  • Ćwierćfinały
  • CCC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • ARKA GDYNIA - Wisła CanPack Kraków 3:0
  • Energa Toruń - InvestInTheWest Enea Gorzów 1:3
  • Artego Bydgoszcz - Ślęza Wrocław 1:3
  • Półfinały
  • CCC Polkowice - ARKA GDYNIA 3:0
  • InvestInTheWest Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • O 3. miejsce
  • ARKA GDYNIA - Ślęza Wrocław 2:1
  • Finał
  • CCC Polkowice - InvestInTheWest Enea Gorzów 3:0
  • Kolejność na miejscach 9-13 ustalona po sezonie zasadniczym. Degradacja: Ostrovia
Ćwierćfinały
CCC Polkowice
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ARKA Gdynia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Energa Toruń
2 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Artego Bydgoszcz
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Wisła Can-Pack Kraków
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
InvestInTheWest Enea Gorzów
7 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Ślęza Wrocław
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Ślęza Wrocław
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
3
InvestInTheWest Enea Gorzów
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 26.02.2020 godz. 17:00

Dynamo Kursk
:
ARKA Gdynia
mecz pucharowy

Jak typują inni

1

95%

222 typowania

x

0%

0 typowań

2

5%

11 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Waldemar Niklas 35 67 80%
2. Artur Boberski 35 64 80%
3. Tomasz Tucki 34 64 79.4%
4. Wojciech Koczyński 35 64 77.1%
5. Stefan Radlicki 35 63 74.3%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »