Terminarz

Sezon:
18.04 (nd) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 97:69
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.04 (czw) g.19:00
CCC Polkowice 79:74
po dogrywce
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.04 (śr) g.19:00
CCC Polkowice 74:59
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 71:65
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.04 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 69:67
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.03 (śr) g.18:00
Basket Bydgoszcz 60:90
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 65:60
bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.03 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 62:48
bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.03 (sob) g.16:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 60:100
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.03 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 92:58
bez publiczności
CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.03 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 112:82
bez publiczności
CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.03 (nd) g.17:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 69:65
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.03 (sob) g.17:45
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 85:81
bez publiczności
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.03 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 122:54
bez publiczności
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.02 (sob) g.19:00
CCC Polkowice 76:81
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.02 (wt) g.19:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 75:91
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.02 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 71:65
bez publiczności
Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.02 (śr) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 70:90
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.02 (sob) g.16:00
Enea AZS Poznań 69:93
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (pt) g.19:00
mecz pucharowy ZVVZ USK PRAGA 80:67
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.01 (czw) g.16:00
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 88:57
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (wt) g.16:00
mecz pucharowy LDLC ASVEL Lyon 79:76
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.01 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 94:57
bez publiczności
Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (sob) g.17:00
CTL Zagłębie Sosnowiec 78:85
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 100:85
bez publiczności
CCC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 85:78
bez publiczności
Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.12 (śr) g.17:00
Basket 25 Bydgoszcz 64:68
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.12 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 101:56
bez publiczności
GTK Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (pt) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 76:85
bez publiczności
ZVVZ USK Praga przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.12 (czw) g.15:00
mecz pucharowy Fenerbahce Stambuł 80:70
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (wt) g.18:00
mecz pucharowy LDLC ASVEL Lyon 89:57
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.11 (śr) g.18:00
Ślęza Wrocław 60:78
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.11 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 99:62
bez publiczności
Enea AZS Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.10 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 103:53
bez publiczności
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.10 (sob) g.18:00
Energa Toruń 52:106
bez publiczności
VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 92:71
bez publiczności
CTL Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.10 (nd) g.18:00
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 56:83 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.10 (śr) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 95:72 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (sob) g.17:00
GTK Gdynia 55:101 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.09 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Basket 25 Bydgoszcz 47:96 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA
2 CCC Polkowice
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 Basket Bydgoszcz
5 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
6 Enea AZS Poznań
7 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Ślęza Wrocław
10 Energa Toruń
11 GTK
  • Finał (do trzech zwycięstw): VBW ARKA GDYNIA - CCC Polkowice 3:2
  • Awans z I Ligi: Polonia Warszawa
  • Spadek do I Ligi: GTK Gdynia
Ćwierćfinały
VBW ARKA GDYNIA
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
CCC Polkowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
CTL Zagłębie Sosnowiec
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Basket 25 Bydgoszcz
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Enea AZS Poznań
6 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Półfinały
VBW ARKA GDYNIA
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
CCC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Basket 25 Bydgoszcz
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
zwycięzca ćwierćfinału 4
1
Finał
VBW ARKA GDYNIA
zwycięzca półfinału 1
3
CCC Polkowice
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Dzisiejsi jubilaci

Angelika Slamova
Angelika Slamova
Wiek: 27 lat

Portal Trojmiasto.pl życzy wszystkiego najlepszego

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Renata Koczyńska 40 99 95%
2. Bartosz Borkowski 39 98 97.4%
3. Stanisław Magdaleński 39 98 97.4%
4. Katarzyna Ziembicka 40 96 95%
5. Izabela Dymkowska 39 96 94.9%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »