• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
18.03 (sob) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 67:74 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.03 (nd) g.19:00
Polski Cukier AZS UMCS Lublin 77:74 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.03 (sob) g.19:00
Polski Cukier AZS UMCS Lublin 78:73 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.03 (sob) g.15:00
Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:63 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.02 (pt) g.19:30
mecz pucharowy Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:65 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (sob) g.18:00
Enea AZS Politechnika Poznań 79:68 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.02 (śro) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 76:70 MB Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 58:78 Ślęza Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.01 (nd) g.15:00
Polonia Warszawa 87:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (nd) g.17:00
VBW ARKA Gdynia 95:69 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.01 (czw) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 72:91 LDLC ASVEL Féminin przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (nd) g.18:00
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 81:54 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (czw) g.20:00
mecz pucharowy LDLC ASVEL Féminin 86:62 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.12 (sob) g.13:00
VBW Arka Gdynia 107:32 Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.12 (śro) g.20:00
BC Polkowice 86:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (śro) g.19:00
MKS Pruszków 43:98 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śro) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 87:53 FCC UAV Arad przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 73:78 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
07.12 (śro) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 60:66 OGM Ormanspor przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.18:00
Ślęza Wrocław 72:76 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 70:65 Enea AZS Politechnika Poznań przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (śro) g.19:00
mecz pucharowy Basket 25 Bydgoszcz 61:84 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (sob) g.18:00
Zagłębie Sosnowiec 59:57 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.11 (śro) g.17:30
mecz pucharowy FCC UAV Arad 63:72 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.11 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 74:62 Polonia Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.11 (śro) g.14:00
mecz pucharowy OGM Ormanspor 69:61 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.10 (nd) g.15:00
Energa KGS Toruń 51:78 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (śro) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 86:78
po dogrywce
Basket 25 Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 70:72 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.10 (śro) g.20:00
Basket 25 Bydgoszcz 74:89 VBW ARKA Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.10 (sob) g.18:00
VBW ARKA Gdynia 53:50 BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (sob) g.15:00
VBW ARKA Gdynia 86:57 MKS Pruszków przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.10 (sob) g.18:00
mecz pucharowy VBW ARKA Gdynia 66:80 BC Polkowice przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 Polski Cukier AZS UMCS Lublin
2 BC Polkowice
3 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
4 MB Zagłębie Sosnowiec
5 Enea AZS Politechnika Poznań
6 VBW Arka Gdynia
7 Polonia Warszawa
8 Ślęza Wrocław
9 Energa Krajowa Grupa Spożywcza Toruń
10 MKS Pruszków
11 Polskie Przetwory Basket Bydgoszcz
  • finał:
  • BC Polkowice - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 2:3
  • o 3. miejsce:
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - MB Zagłębie Sosnowiec 2:0
  • półfinały:
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Polski Cukier AZS UMCS Lublin 1:3
  • BC Polkowice - MB Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • ćwierćfinały:
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:0
  • BC Polkowice - Polonia Warszawa 3:0
  • Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 3:0
  • Enea AZS Politechnika Poznań - MB Zagłębie Sosnowiec 0:3
  • awans z I ligi: Sokołów SA Sokołów
Ćwierćfinały
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
4 miejsce po rundzie zasadniczej
3
BC Polkowice
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Enea AZS Politechnika Poznań
3 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Ślęza Wrocław
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
VBW ARKA GDYNIA
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Polonia Warszawa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
MB Zagłębie Sosnowiec
6 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Półfinały
PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów
zwycięzca ćwierćfinału 1
1
BC Polkowice
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca ćwierćfinału 2
3
MB Zagłębie Sosnowiec
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał
BC Polkowice
zwycięzca półfinału 1
2
Polski Cukier AZS UMCS Lublin
zwycięzca półfinału 2
3

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Ligowiec miesiąca

Kamila Borkowska Ligowcem Marca. Tytuł za brąz mistrzostw Polski z VBW Arką Gdynia (6 opinii)

Pytanie

Zadaj pytanie Kamili Borkowskiej, Ligowcowi Marca:

Informacja została wysłana do redakcji

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zdzisław Werner 36 88 83.3%
2. Radosław Dymkowski 36 85 80.6%
3. Izabela Dymkowska 36 83 83.3%
4. Marek Węgrzynowski 35 83 80%
5. Miś Brązuś 35 81 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »