Terminarz

Sezon:
09.05 (pt) g.20:15
ASSECO Gdynia 69:82 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.05 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 51:64 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
04.05 (nd) g.16:00
Stelmet Zielona Góra 58:71 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.05 (pt) g.18:15
Stelmet Zielona Góra 84:66 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.04 (pt) g.19:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg 75:84 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.04 (śr) g.18:30
Śląsk Wrocław 75:73 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.04 (sob) g.14:00
Kotwica Kołobrzeg 70:77
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.04 (śr) g.19:00
ASSECO Gdynia 79:77 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.04 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 81:73 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.04 (czw) g.19:00
Polpharma Starogard Gdański 70:81 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.04 (sob) g.19:30
ASSECO Gdynia 76:68 Stabill Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
31.03 (pon) g.19:00
ASSECO Gdynia 88:89 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.03 (pt) g.18:00
ASSECO Gdynia 82:69 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.03 (wt) g.18:30
AZS Koszalin 68:66
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.03 (śr) g.20:00
ASSECO Gdynia 72:67 TREFL Sopot przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.03 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 80:72 Stelmet Zielona Góra przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.03 (czw) g.18:30
PGE Turów Zgorzelec 88:76 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.02 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 64:52 Śląsk Wrocław przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.02 (nd) g.20:00
Rosa Radom 72:59 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.02 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 56:67 Energa Czarni Słupsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.01 (sob) g.18:00
Kotwica Kołobrzeg 63:75 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.01 (sob) g.19:30
ASSECO Gdynia 71:45 Polpharma Starogard Gdański przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (sob) g.18:00
Stabill Jezioro Tarnobrzeg 63:66 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (nd) g.20:00
ASSECO Gdynia 78:72 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.12 (nd) g.18:00
AZS Koszalin 90:84
po dogrywce
ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.12 (pt) g.19:00
TREFL Sopot 79:58 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.12 (pt) g.19:00
ASSECO Gdynia 68:52 PGE Turów Zgorzelec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (nd) g.18:00
Stelmet Zielona Góra 71:70 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (czw) g.19:00
mecz pucharowy ASSECO Gdynia 63:70 Anwil Włocławek przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.11 (sob) g.19:30
Śląsk Wrocław 86:78 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.11 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 84:78 Rosa Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.11 (sob) g.19:00
Energa Czarni Słupsk 77:62 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.11 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Anwil Włocławek 75:68 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (nd) g.17:00
ASSECO Gdynia 81:87 Kotwica Kołobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
02.11 (sob) g.17:00
Polpharma Starogard Gdański 63:61 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.10 (sob) g.18:00
ASSECO Gdynia 86:70 Stabill Jezioro Tarnobrzeg przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.10 (nd) g.18:00
Anwil Włocławek 64:59 ASSECO Gdynia przeczytaj o meczu oceny zawodników
13.10 (nd) g.18:00
ASSECO Gdynia 77:65 AZS Koszalin przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
1 PGE Turów Zgorzelec
2 Stelmet Zielona Góra
3 TREFL SOPOT
4 Rosa Radom
5 Anwil Włocławek
6 Energa Czarni Słupsk
7 ASSECO GDYNIA
8 AZS Koszalin
9 Śląsk Wrocław
10 Polpharma Starogard Gdański
11 Stabill Jezioro Tarnobrzeg
12 Kotwica Kołobrzeg
  • Finał
  • PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 4-2
  • o 3. miejsce
  • Trefl Sopot - Rosa Radom 2-1
  • miejsca 5-8
  • meczów nie rozgrywano, kolejność po drugiej fazie rozgrywek, drużyny, które odpadły w ćwierćfinale
  • miejsca 9-12
  • kolejność na podstawie tabeli końcowej drugiej fazy rozgrywek grupy 7-12
Ćwierćfinały
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
3
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
3
TREFL Sopot
3 miejsce po rundzie zasadniczej
3
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
ASSECO Gdynia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Półfinały
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
3
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
3
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
TREFL Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 4
2
Finał
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
4
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
2

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najbliższe spotkanie

data meczu: 03.12.2020

ASSECO ARKA Gdynia
:
MKS Dąbrowa Górnicza
mecz ligowy

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 13 29 76.9%
2. Tomasz Chrostowski 12 28 75%
3. Waldemar Niklas 13 25 69.2%
4. Radosław Kalkowski 13 24 69.2%
5. Patryk Łokucijewski 13 24 69.2%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »