Terminarz
09.05 (pt)
g.20:15
|
ASSECO Gdynia | 69:82 | Stelmet Zielona Góra | LIVE! | |||
07.05 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 51:64 | Stelmet Zielona Góra | LIVE! | |||
04.05 (nd)
g.16:00
|
Stelmet Zielona Góra | 58:71 | ASSECO Gdynia | ||||
02.05 (pt)
g.18:15
|
Stelmet Zielona Góra | 84:66 | ASSECO Gdynia | ||||
25.04 (pt)
g.19:00
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 75:84 | ASSECO Gdynia | ||||
23.04 (śro)
g.18:30
|
Śląsk Wrocław | 75:73 | ASSECO Gdynia | ||||
19.04 (sob)
g.14:00
|
Kotwica Kołobrzeg |
70:77
po dogrywce |
ASSECO Gdynia | ||||
16.04 (śro)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 79:77 | AZS Koszalin | ||||
13.04 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 81:73 | Polpharma Starogard Gdański | LIVE! | |||
10.04 (czw)
g.19:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 70:81 | ASSECO Gdynia | ||||
05.04 (sob)
g.19:30
|
ASSECO Gdynia | 76:68 | Stabill Jezioro Tarnobrzeg | ||||
31.03 (pon)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 88:89 | Śląsk Wrocław | ||||
28.03 (pt)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 82:69 | Kotwica Kołobrzeg | ||||
25.03 (wt)
g.18:30
|
AZS Koszalin |
68:66
po dogrywce |
ASSECO Gdynia | ||||
19.03 (śro)
g.20:00
|
ASSECO Gdynia | 72:67 | TREFL Sopot | LIVE! | |||
15.03 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 80:72 | Stelmet Zielona Góra | LIVE! | |||
06.03 (czw)
g.18:30
|
PGE Turów Zgorzelec | 88:76 | ASSECO Gdynia | ||||
21.02 (pt)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 64:52 | Śląsk Wrocław | LIVE! | |||
16.02 (nd)
g.20:00
|
Rosa Radom | 72:59 | ASSECO Gdynia | ||||
01.02 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 56:67 | Energa Czarni Słupsk | LIVE! | |||
25.01 (sob)
g.18:00
|
Kotwica Kołobrzeg | 63:75 | ASSECO Gdynia | ||||
18.01 (sob)
g.19:30
|
ASSECO Gdynia | 71:45 | Polpharma Starogard Gdański | LIVE! | |||
11.01 (sob)
g.18:00
|
Stabill Jezioro Tarnobrzeg | 63:66 | ASSECO Gdynia | ||||
05.01 (nd)
g.20:00
|
ASSECO Gdynia | 78:72 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
29.12 (nd)
g.18:00
|
AZS Koszalin |
90:84
po dogrywce |
ASSECO Gdynia | ||||
20.12 (pt)
g.19:00
|
TREFL Sopot | 79:58 | ASSECO Gdynia | LIVE! | |||
13.12 (pt)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 68:52 | PGE Turów Zgorzelec | LIVE! | |||
08.12 (nd)
g.18:00
|
Stelmet Zielona Góra | 71:70 | ASSECO Gdynia | ||||
05.12 (czw)
g.19:00
|
ASSECO Gdynia | 63:70 | Anwil Włocławek | LIVE! | |||
30.11 (sob)
g.19:30
|
Śląsk Wrocław | 86:78 | ASSECO Gdynia | ||||
23.11 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 84:78 | Rosa Radom | ||||
16.11 (sob)
g.19:00
|
Energa Czarni Słupsk | 77:62 | ASSECO Gdynia | ||||
13.11 (śro)
g.18:00
|
Anwil Włocławek | 75:68 | ASSECO Gdynia | ||||
10.11 (nd)
g.17:00
|
ASSECO Gdynia | 81:87 | Kotwica Kołobrzeg | LIVE! | |||
02.11 (sob)
g.17:00
|
Polpharma Starogard Gdański | 63:61 | ASSECO Gdynia | ||||
26.10 (sob)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 86:70 | Stabill Jezioro Tarnobrzeg | ||||
20.10 (nd)
g.18:00
|
Anwil Włocławek | 64:59 | ASSECO Gdynia | ||||
13.10 (nd)
g.18:00
|
ASSECO Gdynia | 77:65 | AZS Koszalin |
Tabela końcowa
Koszykówka - Orlen Basket Liga
1 | PGE Turów Zgorzelec |
2 | Stelmet Zielona Góra |
3 | Trefl Sopot |
4 | Rosa Radom |
5 | Anwil Włocławek |
6 | Energa Czarni Słupsk |
7 | Asseco Gdynia |
8 | AZS Koszalin |
9 | Śląsk Wrocław |
10 | Polpharma Starogard Gdański |
11 | Stabill Jezioro Tarnobrzeg |
12 | Kotwica Kołobrzeg |
- Finał
- PGE Turów Zgorzelec - Stelmet Zielona Góra 4-2
- o 3. miejsce
- Trefl Sopot - Rosa Radom 2-1
- miejsca 5-8
- meczów nie rozgrywano, kolejność po drugiej fazie rozgrywek, drużyny, które odpadły w ćwierćfinale
- miejsca 9-12
- kolejność na podstawie tabeli końcowej drugiej fazy rozgrywek grupy 7-12
Ćwierćfinały | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
PGE Turów Zgorzelec
1 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
Anwil Włocławek
4 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Stelmet Zielona Góra
2 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
TREFL Sopot
3 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 | |||
AZS Koszalin
8 miejsce po rundzie zasadniczej
|
0 |
Rosa Radom
5 miejsce po rundzie zasadniczej
|
3 |
ASSECO Gdynia
7 miejsce po rundzie zasadniczej
|
1 |
Energa Czarni Słupsk
6 miejsce po rundzie zasadniczej
|
2 |
Półfinały | ||||
---|---|---|---|---|
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca ćwierćfinału 1
|
3 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca ćwierćfinału 3
|
3 | |
Rosa Radom
zwycięzca ćwierćfinału 2
|
0 |
TREFL Sopot
zwycięzca ćwierćfinału 4
|
2 |
Finał | |
---|---|
PGE Turów Zgorzelec
zwycięzca półfinału 1
|
4 |
Stelmet Zielona Góra
zwycięzca półfinału 2
|
2 |
Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki
-
Grzegorz Kamiński
ocena
4.83(29 ocen) -
Stefan Kenić
ocena
3.93(28 ocen) -
Adam Hrycaniuk
ocena
3.93(28 ocen)
Najlepiej typujący wyniki Arki
imię i nazwisko | typowań | pkt. | skuteczność |
---|---|---|---|
1. Marcin W. | 29 | 62 | 82.8% |
2. Marek Węgrzynowski | 30 | 56 | 73.3% |
3. Piotr Matusiak | 30 | 55 | 76.7% |
4. Barbara Werner | 30 | 55 | 73.3% |
5. Radosław Dymkowski | 29 | 55 | 69% |
Relacje LIVE
-
23 marca 2024, godz. 17:30
-
23 listopada 2023, godz. 20:00
-
11 marca 2023, godz. 17:30