• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
GTK Gdynia
(TYP 1) 6%[14]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 93%[202]
 
21.12 pon
godz. 18:00
67
:
98
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
GTK Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 67:98 w derbach koszykarek GTK Gdynia - DGT AZS Politechnika Gdańska 67:98 w derbach koszykarek 21 grudnia 2020 (4 opinie)

DGT AZS Politechnika Gdańska pokonała na wyjeździe GTK Gdynia 98:67 (29:20,...

Trener

Wojciech Szawarski
ocena
4.17 (12 ocen)

Zawodnicy

Ruth Hamblin
ocena
3.79 (14 ocen)
Maja Scekić
ocena
3.64 (14 ocen)
Jazmine Davis
ocena
3.62 (13 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
3.62 (13 ocen)
Kataryna Rymarenko
ocena
3.54 (13 ocen)
Natalia Gwizdała
ocena
3.54 (13 ocen)
Martyna Pyka
ocena
3.46 (13 ocen)
Aleksandra Zmierczak
ocena
3.38 (13 ocen)
Anna Górska
ocena
3.38 (13 ocen)
Martyna Koc
ocena
3.38 (13 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Anna Adamczyk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Karolina Strzelczyk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Dominika Ullmann
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

DGT AZS Politechnika Gdańska

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Dyrektor ds. Organizacyjnych oraz Marketingu:
Agnieszka Głowacka
Kontakt:
Sportowa Politechnika
Al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
M Z P Bilans Pkt.
1 BC Polkowice
2 Polski Cukier Pszczółka AZS UMCS Lublin
3 VBW ARKA GDYNIA
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.
5 Ślęza Wrocław
6 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz
7 Polonia Warszawa
8 CTL Zagłębie Sosnowiec
9 Enea AZS Politechnika Poznań
10 Energa Toruń
11 GTK GDYNIA
  • Ćwierćfinały:
  • VBW ARKA GDYNIA - Polskie Przetwory Basket 25 Bydgoszcz 3:0
  • BC Polkowice - CTL Zagłębie Sosnowiec 3:0
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów - Ślęza Wrocław 3:1
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - Polonia Warszawa 3:0
  • Półfinały:
  • Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin - VBW ARKA GDYNIA 0:3
  • BC Polkowice - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 3:0
  • Dwumecz o 3. miejsce:
  • VBW ARKA GDYNIA - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski 83:55
  • PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wielkopolski - VBW ARKA GDYNIA 63:69
  • Finał:
  • BC Polkowice - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 3:0
  • Spadek do I ligi: GTK Gdynia

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane