King Szczecin - Trefl Sopot 75:59. Najgorszy atak koszykarzy w tym sezonie

Kacper Czuba
5 czerwca 2024, godz. 21:50
Opinie (25)

1-szy mecz finałów PLK. Trefl Sopot - King Szczecin Jakub Schenk i Jarosław Zyskowski 1-szy mecz finałów PLK. Trefl Sopot - King Szczecin Jakub Schenk i Jarosław Zyskowski

Trefl Sopot przegrał na wyjeździe z Kingiem Szczecin 59:75 (14:15, 8:19, 20:23, 17:18) w trzecim meczu serii finałowej Orlen Basket Ligi. Tym samym szczecinianie objęli prowadzenie 2:1 w serii do czterech zwycięstw. Żółto-czarni w środowy wieczór zagrali swój najgorszy mecz w ataku w tym sezonie, pierwszy raz nie zdobywając w nim nawet 60 punktów. Ważna dla losów całej rywalizacji była również pierwsza połowa, w której podopieczni Żana Tabaka rzucili zaledwie 22 punkty. Ponadto mistrzowie Polski zwyciężyli rywalizację na zbiórce (44:33) i umiejętnie powstrzymywali poczynania sopockich podkoszowych. Bezapelacyjnie najlepszym graczem spotkania był kapitan Kinga, Andrzej Mazurczak, który zdobył 22 punkty. Po stronie Trefla najwięcej punktów zdobył Jarosław Zyskowski, autor 11 "oczek". Starcie numer cztery tej serii w piątek, 7 czerwca o godz. 20 w Szczecinie.

Mazurczak 22 (2x3, 6 strat), Woodson 14 (1x3), Borowski 9 (1x3), Udeze 5 (6 zb.), Cuthbertson 2 (6 zb.) oraz Meier 8 (2x3), Kyser 7, Żołnierewicz 5, Mobley 3, Nowakowski 0, Żmudzki 0.
Sędziowie: Zamojski, Proc, Kucharski
Widzów: 3864
Zyskowski 11 (2x3), Schenk 10 (2x3), Groselle 8, Best 4, Barnes 3 (1x3) oraz Scruggs 10 (2x3, 6 zb.), Van Vliet 7 (1x3), Varadi 5, Witliński 1 (6 zb.).

To trzeci mecz serii finałowej Orlen Basket Ligi. Po dwóch pierwszych spotkaniach w Ergo Arenie mamy remis 1:1, co oznacza, że seria ta nie zakończy się jeszcze w tym tygodniu. 10 czerwca w Trójmieście czeka nas piąte starcie w tej rywalizacji.
Pierwsze spotkanie w piątek, 31 maja to wygrana Kinga 82:73, do której w końcówce poprowadził szczecinian ich kapitan - Andrzej Mazurczak, zdobywca 19 punktów i 7 asyst w tym spotkaniu.

Trefl Sopot - King Szczecin 73:82. Nieudany start finału. Sprawdź relację i wystaw oceny koszykarzom i trenerowi

Mecz numer dwa to walka i emocje do samego końca. Górą okazali się sopocianie, którzy triumfowali 84:81 i doprowadzili do remisu w całej serii finałowej.

Trefl Sopot - King Szczecin 84:81. Emocjonująca końcówka i remis w finale. Przeczytaj relację i oceń koszykarzy oraz trenera

- Trudno już powiedzieć kto teraz ma przewagę. Obecnie nie patrzymy na to, gdzie gramy, tylko jak gramy. W meczach wyjazdowych kluczowe będzie przede wszystkim nastawienie i głowa tak, aby zwyciężyć co najmniej w jednym spotkaniu w Szczecinie - mówił nam przed przeniesieniem serii do Szczecina Mikołaj Witliński, center Trefla.

Trefl Sopot jedzie na teren mistrza. Mikołaj Witliński o kluczach do zwycięstwa

Wczoraj poznaliśmy brązowego medalistę Orlen Basket Ligi w sezonie 2023/2024. Zostali nimi koszykarze Śląska Wrocław, którzy pokonali we wrocławskiej Hali Stulecia PGE Spójnię Stargard 87:85, dzięki czemu wygrali cały dwumecz różnicą siedmiu punktów.
To oznacza również, że poznaliśmy skład turnieju o Superpuchar Polski w sezonie 2024/2025. Będą to medaliści z tego sezonu: King, Trefl i Śląsk oraz zdobywca Pucharu Polski w obecnych rozgrywkach: Legia Warszawa.Turniej odbędzie się we wrześniu w Radomiu.
W sezonie zasadniczym w Szczecinie oba zespoły mierzyły się... 1 stycznia 2024 roku. Wówczas w meczu noworocznym lepszy okazał się Trefl, który wygrał 84:79. 22 punkty zdobył wtedy Andy Van Vliet, a double-double w postaci 13 punktów i 10 zbiórek zanotował Mikołaj Witliński.
W pierwszych dwóch meczach finałowych łącznie najwięcej punktów rzucił Mazurczak (King Szczecin) - 37. Po stronie Trefla najlepszy jest Best (TREFL Sopot) (31), a zaraz za nim Schenk (TREFL Sopot) (29).
Natomiast w statystyce +/- najlepsi w swoich zespołach są: Groselle (TREFL Sopot) (+14) oraz Żołnierewicz (King Szczecin) (+10).
Z kolei w statystyce eval najlepsi są Mazurczak (King Szczecin) (49), Cuthbertson (King Szczecin) (34) i Schenk (TREFL Sopot) (33).
Pierwsza "5" Kinga: Woodson (King Szczecin), Mazurczak (King Szczecin), Borowski (King Szczecin), Udeze (King Szczecin), Cuthbertson

Trzeci mecz serii finałowej, trzecia ta sama pierwsza piątka Kinga
Czas na Mazurek Dąbrowskiego w wykonaniu a capella przez kibiców zgromadzonych na hali w Szczecinie
Pierwsza "5" Trefla: Schenk, Best (TREFL Sopot), Zyskowski (TREFL Sopot), Barnes (TREFL Sopot) i Groselle
(TREFL Sopot)

Pierwsza piątka Trefla bez zmian w porównaniu z niedzielnym spotkaniem.
Koszykarze Kinga zagrają dzisiaj w białych, a zawodnicy Trefla w żółtych strojach.
Na hali w Szczecinie pojawiła się dość spora liczba kibiców, ale kompletu publiczności podczas dzisiejszego meczu nie uda się osiągnąć.
1'
POCZĄTEK PIERWSZEJ KWARTY.
1'
Udeze (King Szczecin) nie trafia spod kosza, ale jest faulowany przy rzucie jest jednego z graczy Trefla.
wolne (trafione oba)
1'
[2:0] Udeze (King Szczecin) wykorzystuje oba rzuty wolne.
1'
Poślizgnął się Zyskowski (TREFL Sopot) w akcji podkoszowej i stracił piłkę.
za 2 punkty
1'
[4:0] 2 punkty spod kosza zdobywa Borowski (King Szczecin).
2'
Schenk zablokowany przy rzucie za trzy punkty przez Cuthbertsona, a następnie błąd 24 sekund Trefla
2'
Woodson (King Szczecin) nieskutecznie z dystansu
2'
Barnes (TREFL Sopot) nie trafia spod kosza, następnie strata Mazurczaka (King Szczecin)
za 3 punkty
3'
[4:3] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Barnes (TREFL Sopot).
za 3 punkty
3'
[7:3] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Woodson (King Szczecin).
3'
Zyskowski (TREFL Sopot) faulowany przy próbie minięcia przez Borowskiego (King Szczecin)
4'
Groselle (TREFL Sopot) faulowany w akcji rzutowej przez Mazurczaka (King Szczecin)
wolne (tylko 1 trafiony)
4'
[7:4] Tylko jeden rzut wolny trafia Groselle (TREFL Sopot).
4'
Groselle (TREFL Sopot) blokuje Mazurczaka (King Szczecin), następnie Best (TREFL Sopot) skutecznie wybronił akcję Udeze (King Szczecin)
4'
Dobra akcja pod koszem Groselle'a (TREFL Sopot), który wymusza drugie przewinienie Borowskiego (King Szczecin), którego zmienia Meier (King Szczecin)
4'
[7:5] Tylko jeden rzut wolny trafia Groselle (TREFL Sopot).
5'
Udeze (King Szczecin) nieskutecznie spod samej obręczy
5'
Strata Schenka w ataku
za 3 punkty
5'
[10:5] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty po szybkim ataku zdobywa Woodson (King Szczecin).
5'
Groselle (TREFL Sopot) nie trafia spod kosza
5'
Cuthbertson wymusza przewinienie przy rzucie Zyskowskiego (TREFL Sopot)
5'
Cuthbertson nie trafia obu rzutów wolnych
6'
Zyskowski (TREFL Sopot) faulowany przy rzucie spod kosza przez Udeze (King Szczecin)
6'
[10:6] Tylko jeden rzut wolny trafia Zyskowski (TREFL Sopot).
6'
Meier (King Szczecin) niecelnie spod kosza
za 3 punkty
6'
[10:9] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Zyskowski (TREFL Sopot).
za 2 punkty
7'
[12:9] 2 punkty po indywidualnej akcji zdobywa Mazurczak (King Szczecin).
7'
Best (TREFL Sopot) nieskutecznie z czystej pozycji z dystansu
7'
Zmiany w obu zespołach, a na boisku pojawiają się m.in. Kyser (King Szczecin), Van Vliet (TREFL Sopot) czy Scruggs (TREFL Sopot)
7'
Strata Meiera (King Szczecin) w ataku
8'
Tym razem nieskutecznie z dystansu Mobley (King Szczecin)
8'
Meier (King Szczecin) fauluje Van Vlieta (TREFL Sopot), King przekroczył limit przewinień w tej kwarcie, dwa rzuty wolne dla Belga
8'
[12:11] Van Vliet (TREFL Sopot) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
8'
[14:11] 2 punkty spod kosza zdobywa Mazurczak (King Szczecin).
8'
Witliński (TREFL Sopot) nie trafia z półdystansu
9'
Meier (King Szczecin) w odpowiedzi również nieskutecznie
9'
Faul w ataku Witlińskiego (TREFL Sopot)
9'
Mazurczak (King Szczecin) niecelnie spod kosza
za 3 punkty
9'
[14:14] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty po asyście Witlińskiego zdobywa Van Vliet (TREFL Sopot).
10'
Kyser (King Szczecin) blokuje do deski rzut Varadiego (TREFL Sopot) spod kosza
10'
Żołnierewicz (King Szczecin) nieskutecznie z dystansu
10'
Trzy rzuty w odstępie kilku sekund Trefla, wszystkie niecelne
10'
Żołnierewicz (King Szczecin) faulowany przy akcji rzutowej przez Van Vlieta (TREFL Sopot)
10'
[15:14] Tylko jeden rzut wolny trafia Żołnierewicz (King Szczecin).
10'
KONIEC PIERWSZEJ KWARTY. KING - TREFL 15:14.
10'
Oba zespoły skupiają się przede wszystkim na obronie i mają problemy ze skutecznością w ataku. Trefl ma 3/14 z gry (21%) i aż 0/8 w rzutach za 2 punkty, a pomimo to po pierwszej kwarcie przegrywa zaledwie punktem.

Najwięcej punktów w obu zespołach mają Woodson (King Szczecin) - 6 i Van Vliet (TREFL Sopot) - 5.
11'
POCZĄTEK DRUGIEJ KWARTY.
11'
Barnes (TREFL Sopot) nieskutecznie z dystansu
11'
Kyser (King Szczecin) faulowany przy rzucie z półdystansu przez Van Vlieta (TREFL Sopot)
11'
[16:14] Tylko jeden rzut wolny trafia Kyser (King Szczecin).
11'
Varadi (TREFL Sopot) faulowany przez Woodsona (King Szczecin) przy rzucie z dystansu
wolne (trafione 3 razy)
11'
[16:17] Varadi (TREFL Sopot) wykorzystuje wszystkie trzy rzuty wolne.
za 2 punkty
12'
[18:17] 2 punkty z półdystansu zdobywa Woodson (King Szczecin).
12'
Żmudzki (King Szczecin) fauluje przy próbie minięcia Zyskowskiego (TREFL Sopot).
za 2 punkty
12'
[18:19] 2 punkty po rzucie hakiem zdobywa Groselle (TREFL Sopot).
za 2 punkty
12'
[20:19] 2 punkty z półdystansu zdobywa Mobley i jest przy tym jeszcze faulowany (King Szczecin).
za 1 punkt
12'
[21:19] Rzut wolny trafia Mobley (King Szczecin).
13'
Barnes (TREFL Sopot) nie trafia z dystansu po zespołowej akcji
13'
Barnes (TREFL Sopot) tym razem fauluje przy rzucie z wyskoku Żołnierewicza (King Szczecin)
13'
[23:19] Żołnierewicz (King Szczecin) wykorzystuje oba rzuty wolne.
13'
Błąd kroków pod koszem Groselle'a (TREFL Sopot)
13'
Woodson (King Szczecin) nieskutecznie spod kosza, w odpowiedzi nie trafia Varadi (TREFL Sopot)
14'
Żołnierewicz (King Szczecin) nieskutecznie w akcji podkoszowej
14'
Ruchoma zasłona w ataku Groselle'a (TREFL Sopot)
za 2 punkty
14'
[25:19] 2 punkty po rzucie spod samej obręczy zdobywa Kyser (King Szczecin).
czas
14'
Przerwa na żądanie (TREFL Sopot).
15'
Zyskowski (TREFL Sopot) nieskutecznie spod kosza
za 2 punkty
15'
[25:21] 2 punkty po kontrze spod kosza zdobywa Zyskowski (TREFL Sopot).
15'
Scruggs (TREFL Sopot) fauluje przy rzucie Mazurczaka (King Szczecin). Spory chaos w ostatnich akcjach obu drużyn, gdzie często zawodnikom... wypada piłka z rąk.
15'
[27:21] Mazurczak (King Szczecin) wykorzystuje oba rzuty wolne.
16'
Ruchoma zasłona w ataku Witlińskiego (TREFL Sopot) i strata Trefla
16'
Nowakowski (King Szczecin) nieskutecznie z dystansu
16'
Witliński (TREFL Sopot) nie dorzuca do obręczy po rzucie z półdystansu
16'
Cuthbertson trafia łokciem w twarz Varadiego (TREFL Sopot) i sędziowie odgwizdują faul w ataku.
17'
Schenk również nie dorzuca do obręczy przy rzucie z dystansu
17'
Meier (King Szczecin) nieskutecznie spod kosza
17'
Mobley (King Szczecin) fauluje w akcji rzutowej Besta (TREFL Sopot)
17'
[27:22] Tylko jeden rzut wolny trafia Best (TREFL Sopot).
17'
Kanadyjczyk przełamał passę 1,5 minuty bez punktów w tym meczu z obu stron
18'
Meier (King Szczecin) nie trafia z półdystansu, w odpowiedzi Best (TREFL Sopot) nieskutecznie za trzy punkty
18'
Varadi (TREFL Sopot) przechwytuje podanie Mazurczaka (King Szczecin)
18'
Nieudana próba rzutu dystansowego Schenka
za 3 punkty
18'
[30:22] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Mazurczak (King Szczecin).
czas
19'
Przerwa na żądanie (TREFL Sopot). Sopocianie od prawie trzech minut nie trafili rzutu z gry i przegrywają już różnicą ośmiu punktów.
19'
W Szczecinie jest obecna grupa kibiców zespołu Trefla
19'
Varadi (TREFL Sopot) nie trafia z półdystansu, niemoc Trefla w ataku trwa
19'
Borowski (King Szczecin) faulowany przy próbie dobitki spod kosza przez Barnesa (TREFL Sopot)
19'
[32:22] Borowski (King Szczecin) wykorzystuje oba rzuty wolne.
20'
Kolejna niecelna próba z dystansu Trefla
za 2 punkty
20'
[34:22] 2 punkty zdobywa Żołnierewicz (King Szczecin).
20'
Błąd kroków Schenka
czas
20'
Przerwa na żądanie (King Szczecin). 6,5 sekundy do końca pierwszej połowy.
20'
KONIEC DRUGIEJ KWARTY. KING - TREFL 34:22.
20'
Drugą kwartę gospodarze wygrali 19:8. Szczecinianie wykorzystują olbrzymie problemy ze skutecznością Trefla w ataku (5/27, 18%!) i dzięki temu do przerwy mają dwunastopunktową przewagę. Wydaje się jednak, że oba zespoły grają poniżej swoich możliwości, co może zwiastować nam emocje w drugiej połowie rywalizacji.
20'
Do przerwy najwięcej punktów na koncie ma Mazurczak (King Szczecin) (9), a zaraz za nim Woodson (King Szczecin) (8). Po stronie Trefla najlepszy po pierwszych dwudziestu minutach Zyskowski (TREFL Sopot) (6).
21'
POCZĄTEK TRZECIEJ KWARTY.
za 2 punkty
21'
[36:22] 2 punkty zdobywa Mazurczak (King Szczecin).
21'
Złe podanie i strata Scruggsa (TREFL Sopot)
21'
Mazurczak (King Szczecin) faulowany przy rzucie przez Groselle'a (TREFL Sopot), dla którego jest to trzecie przewinienie w tym spotkaniu.
21'
[38:22] Mazurczak (King Szczecin) wykorzystuje oba rzuty wolne.
za 2 punkty
22'
[38:24] 2 punkty spod kosza zdobywa Varadi (TREFL Sopot).
22'
Borowski (King Szczecin) nieskutecznie za trzy punkty
za 3 punkty
22'
[38:27] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Scruggs (TREFL Sopot).
za 3 punkty
23'
[41:27] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Borowski (King Szczecin).
za 2 punkty
23'
[43:27] 2 punkty spod kosza po kontrze zdobywa Borowski (King Szczecin).
23'
Van Vliet (TREFL Sopot) nie trafia z dystansu
24'
Chaotyczne akcje w ataku obu drużyn
24'
Trzeci faul w tym meczu Van Vlieta (TREFL Sopot), który faulował Udeze (King Szczecin)
za 2 punkty
24'
[45:27] 2 punkty zdobywa Cuthbertson (King Szczecin). Amerykanin zebrał piłkę w ataku po dwóch niecelnych rzutach wolnych Udeze i wpakował ją do kosza.
czas
24'
za 2 punkty
24'
[45:29] 2 punkty zdobywa Van Vliet (TREFL Sopot).
za 2 punkty
25'
[47:29] 2 punkty po rzucie z półdystansu zdobywa Mazurczak (King Szczecin).
za 2 punkty
25'
[47:31] 2 punkty zdobywa Groselle (TREFL Sopot).
za 3 punkty
25'
26'
Zagranie piłki nogą przez Varadiego (TREFL Sopot) i strata Trefla w ataku
za 2 punkty
26'
[52:31] 2 punkty zdobywa Mazurczak (King Szczecin). 20 punktów na koncie rozgrywającego Kinga
26'
Strata Van Vlieta (TREFL Sopot) w ataku
27'
King nieskutecznie z dystansu
za 2 punkty
27'
[52:33] 2 punkty zdobywa Scruggs (TREFL Sopot).
za 2 punkty
27'
[54:33] 2 punkty spod kosza zdobywa Udeze (King Szczecin).
28'
Zyskowski (TREFL Sopot) nie trafia z dystansu
28'
Strata gospodarzy w ataku
28'
Faul techniczny za dyskusje z sędzią dla Cuthbertsona, ale rzutu wolnego nie trafia Schenk
za 3 punkty
28'
[54:36] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Scruggs (TREFL Sopot).
za 3 punkty
28'
[57:36] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Woodson (King Szczecin).
za 2 punkty
28'
[57:38] 2 punkty zdobywa Schenk (TREFL Sopot).
28'
Scruggs (TREFL Sopot) nie trafia w kontrze z dystansu
29'
Witliński (TREFL Sopot) nie trafia spod kosza
29'
Nowakowski (King Szczecin) nie trafia z półdystansu, Mobley (King Szczecin) nieskutecznie za trzy punkty
29'
Witliński (TREFL Sopot) faulowany przy zbiórce przez jednego z graczy Kinga
29'
[57:39] Tylko jeden rzut wolny trafia Witliński (TREFL Sopot).
29'
Błąd połowy w wykonaniu Kinga
30'
Kolejna strata Trefla, w kontrze nie trafia Woodson (King Szczecin)
za 3 punkty
30'
30'
Podanie Żołnierewicza (King Szczecin) w aut
30'
Schenk nie trafia z dystansu na koniec trzeciej kwarty
30'
KONIEC TRZECIEJ KWARTY. KING - TREFL 57:42.
30'
Trzecią kwartę gospodarze wygrali 23:20, ale mają losy tego spotkania pod kontrolą, aczkolwiek sopocianie dzięki mini serii punktowej pod koniec kwarty (6:0) zdołali nieznacznie zniwelować swoje straty.
31'
POCZĄTEK CZWARTEJ KWARTY
za 3 punkty
31'
[57:45] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Schenk (TREFL Sopot).
31'
Kyser (King Szczecin) nie trafia z półdystansu
31'
Zyskowski (TREFL Sopot) nieskutecznie za trzy punkty
za 2 punkty
32'
[57:47] 2 punkty po przechwycie i rzucie spod kosza w kontrze zdobywa Schenk (TREFL Sopot).
czas
32'
Przerwa na żądanie (King Szczecin). Sopocianie nadrobili straty do 10 punktów i notują serię 11:0.
za 2 punkty
32'
[59:47] 2 punkty zdobywa Mazurczak i przerywa kilkuminutową niemoc w ataku swojej drużyny (King Szczecin).
33'
Cuthbertson fauluje przy próbie rzutu trzypunktowego Besta (TREFL Sopot) i jest to jego czwarte przewinienie w tym spotkaniu.
33'
[59:50] Best (TREFL Sopot) wykorzystuje wszystkie trzy rzuty wolne.
33'
Seria zbiórek w ataku Kinga
za 2 punkty
33'
[61:50] 2 punkty po dobitce zdobywa Kyser (King Szczecin).
za 2 punkty
34'
[63:50] 2 punkty zdobywa Meier (King Szczecin).
34'
Podanie Schenka, ale do... Cuthbertsona
34'
Teraz Schenk fauluje Woodsona (King Szczecin)
34'
Sędziowie oglądają powtórkę tej akcji na monitorze
34'
Decyzja o faulu zwykłym podtrzymana przez sędziów
34'
Meier (King Szczecin) nie trafia za trzy punkty
34'
Scruggs (TREFL Sopot) również nieskutecznie za trzy punkty
35'
Kolejny niecelny rzut z dystansu po stronie Kinga oraz Trefla
za 2 punkty
35'
[63:52] 2 punkty zdobywa Scruggs (TREFL Sopot).
za 3 punkty
35'
[66:52] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Meier (King Szczecin).
za 2 punkty
36'
[66:54] 2 punkty zdobywa Zyskowski (TREFL Sopot).
36'
Scruggs (TREFL Sopot) fauluje przy zbiórce Kysera (King Szczecin)
36'
Mazurczak (King Szczecin) zagubił się w kozłowaniu i stracił piłkę
37'
Schenk niecelnie za trzy punkty, ale przy walce o zbiórce Mazurczak (King Szczecin) faulował Barnesa (TREFL Sopot)
37'
Tym razem z dystansu nieskutecznie Van Vliet (TREFL Sopot)
37'
Nieskuteczny również po drugiej stronie Cuthbertson
za 3 punkty
37'
[66:57] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Schenk (TREFL Sopot). 2/9 w tym elemencie ma dzisiaj rozgrywający Trefla
czas
37'
Przerwa na żądanie (King Szczecin).
38'
Udeze (King Szczecin) nie złapał pod koszem piłki podanej przez Mazurczaka (King Szczecin)
38'
Przewinienie niesportowe Van Vlieta (TREFL Sopot) na Udeze (King Szczecin)
38'
[67:57] Tylko jeden rzut wolny za faul niesportowy trafia Udeze (King Szczecin).
38'
Strata Mazurczaka (King Szczecin) w ataku
38'
Groselle (TREFL Sopot) nieskutecznie spod samej obręczy
za 2 punkty
38'
[69:57] 2 punkty zdobywa Udeze i sędziowie odgwizdują dodatkowo przewinienie niesportowe Varadiego (King Szczecin).
38'
Udeze (King Szczecin) nie trafia rzutu wolnego
za 3 punkty
39'
[72:57] Celny rzut zza linii 6.75 m! Trzy punkty zdobywa Meier (King Szczecin).
39'
Varadi (TREFL Sopot) nieskutecznie z dystansu
39'
I jeszcze jedna zbiórka Kinga w ataku
40'
Kolejna strata Trefla w ataku
za 3 punkty
40'
za 2 punkty
40'
[75:59] 2 punkty zdobywa Groselle (TREFL Sopot).
40'
KONIEC MECZU. KING SZCZECIN - TREFL SOPOT 75:59.
40'
Zasłużone zwycięstwo mistrzów Polski, którzy zaprezentowali się ze znacznej lepszej strony niż sopocianie, którzy zdobyli najmniejszą liczbę punktów w tym sezonie. King obejmuje prowadzenie w serii 2:1, a mecz numer cztery tej serii odbędzie się w piątek, 7 czerwca o godz. 20 w Szczecinie.

Wszystkie opinie (25)

Typuj wyniki Mistrzostw Europy w Niemczech!