- 1 Wyniki potrzebne do awansu Arki 12 maja (143 opinie)
- 2 Były skaut Monaco we władzach Lechii (28 opinii)
- 3 Kolejne transfery Wybrzeża (18 opinii)
- 4 Żużel. Wątpliwości kapitana. Kara za DMPJ (197 opinii)
- 5 14. z rzędu mistrzostwo Polski rugbistek (6 opinii)
- 6 IV Liga. Comeback Jaguara, porażka Bałtyku (53 opinie)
Ponad 7 mln zł przeznaczy Gdańsk na sport młodzieżowy. Symboliczne bony wręczone
Prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz wręczyła symboliczne bony przedstawicielom gdańskich klubów sportowych.
fot. Dominik Paszliński/gdansk.pl
Ponad 7 mln złotych miasto Gdańsk przeznaczy na dotacje dla klubów szkolących młodzież w 2023 roku. Prezydent miasta Gdańska przedstawicielom klubów, które otrzymały największe wsparcie wręczyła symboliczne bony. Najwięcej, bo 322 tys. zł otrzymało Stowarzyszenie Sportowa Politechnika.
W piątek, 24 marca na Polsat Plus Arenie odbyło się spotkanie prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz z przedstawicielami gdańskich klubów sportowych, szkolących młodzież, które ubiegały się o dotacje z miejskiej kasy. Miało ono na celu wręczenie symbolicznych bonów, z kwotą dotacji na rok 2023. Otrzymali je przedstawiciele klubów, które z miejskiej kasy dostaną największą zapomogę. Łącznie wręczono 26 bonów.
Przypomnij sobie, kto został wyróżniony na XX Gdańskiej Gali Sportu
Największe wsparcie otrzymało Stowarzyszenie Sportowa Politechnika, które z miasta dostanie 322 tys. zł. Na podium znalazły się także: Akademia Piłkarska LG (252 tys. zł) oraz Morski Robotniczy Klub Sportowy (232 tys. zł). Łącznie gdańskie kluby otrzymają ponad 7 mln zł. To więcej niż przed rokiem, kiedy było to nieco ponad 6 mln zł.
- W ubiegłym roku to była kwota nieco ponad 6 mln zł, a w tym to już ponad 7 mln zł dla gdańskich klubów. Sport to nie tylko dobre emocje i organizacja czasu wolnego dla młodych gdańszczanek i gdańszczan, ale to przede wszystkim inwestycja w zdrowie - mówiła Aleksandra Dulkiewicz, prezydent Gdańska. Gratuluje wszystkim klubom, które wygrały konkursy, dziękuje za wasze pomysły i proszę o kolejne.
Sport Talent - poznaj wszystkich bohaterów cyklu Trojmiasto.pl
Pieniądze, które od miasta otrzymają kluby mają być przeznaczone m.in. na szkolenie i organizację imprez sportowych oraz wyjazdów na turnieje.
Poniżej prezentujemy listę przyznanych bonów wraz z kwotą dofinansowania.
Przyznane dofinansowania dla gdańskich klubów szkolących młodzież w roku 2023
- UKS Gdańska Szkoła Szermierki dostała - 100 500 zł
- Stowarzyszenie Rehabilitacyjno-Sportowe Szansa-Start - 104 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja judo - 113 000 zł
- Akademia Piłkarska Lechia Gdańsk - 115 000 zł
- Trefl Gdańsk - 115 950 zł
- Gdański Klub Żeglarski - 125 700 zł
- Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Wybrzeże - 130 000 zł
- Stowarzyszenie Gwardyjski Klub Sportowy Wybrzeże - 131 000 zł
- Gdański Klub Wioślarski Drakkar 136 000 zł
- Gdański Klub Żużlowy Wybrzeże 136 000 zł
- Gdański Klub Sportowy Gedania 1992 137 000 zł
- Klub Tenisowy GAT Gdańsk 139 000 zł
- Klub Karate i Rekreacji Sonkei 144 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja gimnastyki 161 000 zł
- Rugby Club Lechia Gdańsk 169 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja szermierki 187 600 zł
- UKS Żabianka 193 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja żeglarstwa 198 000 zł
- Międzyszkolny Klub Sportowy Gdańsk 201 000 zł
- Gdański Klub Sportowy Stoczniowiec 206 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja lekkoatletyki 221 000 zł
- Klub Sportowy Olimpia Osowa 229 000 zł
- Klub Sportowy AZS AWFiS - sekcja wioślarstwa 230 000 zł
- Morski Robotniczy Klub Sportowy 232 000 zł
- Akademia Piłkarska LG 252 000 zł
- Stowarzyszenie Sportowa Politechnika 322 000 zł
Kluby sportowe
Zobacz także
Dulkiewicz do Mandziary w sprawie Lechii
Trójmiejskie akademie pod lupą skautów
Opinie (52)
NIE PISZ Z NIENAWIŚCIĄ I HEJTEM.
TAKIE OPINIE SKASUJEMY.
Dodaj opinię
Odpowiedz
-
Sortowanie
- Od najstarszych
- Od najnowszych
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-25 14:02
A jakie kryteria?
Podstawowe powinny być - ile dzieci jest szkolonych w każdej z sekcji, która dostała dotację i z weryfikacją czy rzeczywiście te dzieci na co dzień trenują i czy nie ma przypadków przepisywania z sekcji do sekcji. Do tego kolejne kryterium - wyniki. I po roku dokładna weryfikacja każdej wydanej złotówki - czy rzeczywiście poszła na dzieci i młodzież!!! Jak to się nie zmieni i dotacje będą przyznawane na tzw. działaczy i martwe listy to będzie oglądali takie mecze jak wczoraj. A rośli będą tylko - działacze i władze klubów...
1 rok
- 4 2
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-25 14:29
Czemu dulkiewiczowa dala dla grabarza hokeja 200tys
73.51 rok
- 12 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-25 15:18
zero dla klubu mendziarza, to jest prywata więc niech on wykłada swoje jak w poważnym biznesie jest ,co innego gdy właściwie promuje miasto ale ten ludź przywłaszcza wszystko co pod wodę czy na drzewo nie ucieknie, dość przez tyle lat nakradł mendziarz. Pani Prezydent taka jest prawda o tym ludziu, od 1956 roku kibicuję Lechii ,ale ten klub teraz to nie ta dawna drużyna i to zniszczył mendziara z swoim zarządem i śmiem twierdzić przy współudziale psełdokiboli z ,,lwy ,, oni też przyłożyli ręce do rozkładu tego klubu swym wulgarnym zachowaniem ,co dla nich jest kibicowaniem a dla innych zachowaniem chamów wpuszczonych do miasta, to nie tylko dotyczy Lechii, innych miast też, dlatego nie ma kibiców na meczach bo kto pójdzie z dzieciakiem na mecz gdy latają w powietrzu butelki, czy inne przedmioty bluzgi, a często są bijatyki nawet między sobą ,bo piani lub naćpani, a ich argument to bejsbol lub siekiera bo i tacy bywali
yyy1 rok
- 4 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-25 18:18
Akademia Piłkarska LG to kobieca akademia AP Orlen Gdańsk
to inny klub - nie mylić z Akademią Lechii Gdańsk
1 rok
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-26 17:58
Już myślałam, że Gdynia (1)
I chciałam zaproponować wydanie tego na transport, ale w Gdańsku nie jest tak tragicznie
1 rok
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-03-27 22:21
Ogólnie to tragicznie jest w całym Trójmieście a nie tylko w Gdyni!
1 rok
- 2 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-07-24 10:11
inne miasta (2)
A co z Sopotem i Gdynią....
kibic9 miesięcy
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-07-25 15:32
(1)
spoko rokoko.... to co zawsze
Roie Weinstein9 miesięcy
- 2 0
Twoja opinia
Zmień treść
-
Zgłosiłeś tę opinię do moderacji -
2023-08-22 21:08
czyli, krótko mówiąc, szara szarzyzna
8 miesięcy
- 0 0
Twoja opinia
Zmień treść
Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
Najbliższy mecz Lechii
31% | Wisła Kraków | |
36% | REMIS | |
33% | LECHIA Gdańsk |
Najlepiej oceniani
-
Szymon Grabowski (Trener)5.64 (169 ocen)
-
5.63 (177 ocen)
-
5.54 (181 ocen)
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Piotr Matusiak | 32 | 66 | 65.6% |
2 | Łukasz Gawlik | 32 | 65 | 59.4% |
3 | Mariusz Kamiński | 32 | 64 | 62.5% |
4 | Mirosław P. | 32 | 63 | 65.6% |
5 | Mateo Wycz | 32 | 63 | 62.5% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lechia Gdańsk | 31 | 19 | 5 | 7 | 53:26 | 62 |
2 | Arka Gdynia | 31 | 17 | 8 | 6 | 50:31 | 59 |
3 | GKS Katowice | 31 | 15 | 8 | 8 | 59:31 | 53 |
4 | Wisła Płock | 31 | 14 | 9 | 8 | 44:39 | 51 |
5 | GKS Tychy | 31 | 16 | 3 | 12 | 40:37 | 51 |
6 | Wisła Kraków | 31 | 13 | 11 | 7 | 57:38 | 50 |
7 | Górnik Łęczna | 31 | 12 | 13 | 6 | 31:26 | 49 |
8 | Motor Lublin | 31 | 14 | 7 | 10 | 41:37 | 49 |
9 | Odra Opole | 31 | 13 | 7 | 11 | 36:31 | 46 |
10 | Miedź Legnica | 31 | 10 | 12 | 9 | 40:33 | 42 |
11 | Stal Rzeszów | 31 | 12 | 6 | 13 | 45:55 | 42 |
12 | Znicz Pruszków | 31 | 11 | 5 | 15 | 29:38 | 38 |
13 | Bruk-Bet Termalica Nieciecza | 31 | 8 | 11 | 12 | 45:47 | 35 |
14 | Chrobry Głogów | 31 | 9 | 8 | 14 | 31:48 | 35 |
15 | Polonia Warszawa | 31 | 7 | 10 | 14 | 38:46 | 31 |
16 | Resovia | 31 | 8 | 6 | 17 | 35:55 | 30 |
17 | Podbeskidzie Bielsko-Biała | 31 | 4 | 11 | 16 | 24:50 | 23 |
18 | Zagłębie Sosnowiec | 31 | 2 | 10 | 19 | 20:50 | 16 |
Natomiast trzy najsłabsze drużyny zostaną zdegradowane do II ligi.
Wyniki 31 kolejki
- LECHIA GDAŃSK - GKS Tychy 3:0 (2:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała - ARKA GDYNIA 0:0
- Górnik Łęczna - Odra Opole 1:0 (1:0)
- Resovia - Miedź Legnica 1:1 (0:0)
- GKS Katowice - Stal Rzeszów 8:0 (5:0)
- Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Polonia Warszawa 2:2 (1:1)
- Wisła Płock - Motor Lublin 1:0 (0:0)
- Znicz Pruszków - Chrobry Głogów 1:1 (0:1)
- Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków 1:1 (1:0)
Ostatnie wyniki Lechii
82% | LECHIA Gdańsk | |
10% | REMIS | |
8% | GKS Tychy |
7% | Stal Rzeszów | |
15% | REMIS | |
78% | LECHIA Gdańsk |
Wiadomości klubowe Gedanii
Najbliższy mecz Gedanii
2% | Grom Nowy Staw | |
2% | REMIS | |
96% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bramki | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świt Skolwin | 28 | 21 | 4 | 3 | 57:13 | 67 |
2 | Elana Toruń | 28 | 16 | 7 | 5 | 41:17 | 55 |
3 | Unia Swarzędz | 28 | 15 | 5 | 8 | 51:39 | 50 |
4 | Błękitni Stargard | 28 | 15 | 4 | 9 | 65:49 | 49 |
5 | Zawisza Bydgoszcz | 28 | 14 | 6 | 8 | 59:32 | 48 |
6 | Pogoń II Szczecin | 28 | 14 | 2 | 12 | 59:51 | 44 |
7 | Polonia Środa Wielkopolska | 28 | 13 | 5 | 10 | 47:45 | 44 |
8 | Vineta Wolin | 28 | 13 | 5 | 10 | 34:42 | 44 |
9 | Noteć Czarnków | 28 | 12 | 5 | 11 | 60:50 | 41 |
10 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | 28 | 11 | 7 | 10 | 45:44 | 40 |
11 | Cartusia Kartuzy | 28 | 11 | 6 | 11 | 51:40 | 39 |
12 | Gedania Gdańsk | 28 | 12 | 2 | 14 | 45:47 | 38 |
13 | Sokół Kleczew | 28 | 10 | 6 | 12 | 45:51 | 36 |
14 | Flota Świnoujście | 28 | 10 | 3 | 15 | 34:51 | 33 |
15 | Stolem Gniewino | 28 | 7 | 9 | 12 | 31:47 | 30 |
16 | Unia Solec Kujawski | 28 | 6 | 3 | 19 | 34:65 | 21 |
17 | Wikęd Luzino | 28 | 6 | 2 | 20 | 37:67 | 20 |
18 | KP Starogard Gdański | 28 | 2 | 7 | 19 | 34:79 | 13 |
Wyniki 28 kolejki
- GEDANIA 1922 GDAŃSK - Pogoń II Szczecin 2:1 (1:0)
- Wikęd Luzino - Unia Swarzędz 1:2 (1:1)
- Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy 4:0 (1:0)
- Polonia Środa Wielkopolska - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:1 (1:0)
- Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2:4 (2:3)
- Elana Toruń - Flota Świnoujście 0:0
- Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski 3:2 (1:2)
- Świt Skolwin - KP Starogard Gdańsk 3:1 (1:1)
- Vineta Wolin - Stolem Gniewino 1:1 (0:1)
Ostatnie wyniki Gedanii
36% | GEDANIA 1922 Gdańsk | |
17% | REMIS | |
47% | Pogoń II Szczecin |
77% | Cartusia | |
12% | REMIS | |
11% | GEDANIA 1922 Gdańsk |
Najbliższy mecz Lechii
53% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
0% | REMIS | |
47% | Edach Budowalni Lublin |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Lechii
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Justyna Gapys | 13 | 39 | 92.3% |
2 | RYSZARD KIWATROWSKI | 13 | 38 | 92.3% |
3 | Karol Zubel | 12 | 37 | 91.7% |
4 | Witold Krużyński | 14 | 35 | 85.7% |
5 | Stanisław Magdalenski | 12 | 35 | 91.7% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Orlen Orkan Sochaczew | 14 | 10 | 0 | 3 | 507:214 | 55 |
2 | Ogniwo Sopot | 15 | 11 | 0 | 3 | 493:258 | 53 |
3 | Juvenia Kraków | 14 | 11 | 0 | 3 | 480:229 | 52 |
4 | Awenta Pogoń Siedlce | 14 | 9 | 0 | 5 | 422:265 | 39 |
5 | Edach Budowlani Lublin | 14 | 8 | 0 | 5 | 337:317 | 35 |
6 | Arka Gdynia | 14 | 6 | 0 | 8 | 419:366 | 30 |
7 | Drew Pal 2 Lechia Gdańsk | 15 | 5 | 0 | 10 | 358:408 | 25 |
8 | Budowlani WizjaMed Łódź | 15 | 1 | 0 | 14 | 226:841 | 4 |
9 | Budo 2011 Aleksandrów Łódzki | 14 | 2 | 0 | 12 | 167:412 | -32 |
Klub Budo 2011 Aleksandrów Łódzki wycofał się z rozgrywek 27 marca 2024 roku. Wyniki uzyskane przez tę drużynę zostały utrzymane. Kolejne mecze weryfikowane są jako walkowery (25:0 i 5 punktów) na korzyść rywali 25:0, a na zespół wycofany nakładana jest kara 0:25 i -10 punktów.
W trakcie rozgrywek zmieniły nazwy:
Lechia Gdańsk na Drew Pal 2 Lechia Gdańsk
Budowlani Commercecon Łódź na Budowlani WizjaMed Łódź
Orkan Sochaczew na Orlen Orkan Sochaczew
Wyniki 16 kolejki
- OGNIWO SOPOT - Juvenia Kraków 24:8 (17:5)
- Orlen Orkan Sochaczew - DREW PAL 2 LECHIA GDAŃSK 61:0 (35:0)
- Budo 2011 Aleksandrów Łódzki - ARKA GDYNIA 0:25 (walkower)
- Budowlani WizjaMed Łódź - Awenta Pogoń Siedlce 12:52 (12:29)
- pauzuje: Edach Budowlani Lublin
Ostatnie wyniki Lechii
98% | Orlen Orkan Sochaczew | |
0% | REMIS | |
2% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk |
6% | DREW PAL 2 LECHIA Gdańsk | |
1% | REMIS | |
93% | OGNIWO Sopot |
Najbliższy mecz Wybrzeża
85% | Texcom Stal Rzeszów | |
2% | REMIS | |
13% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Arkadiusz Miłuch | 3 | 12 | 100% |
2 | Karol Madajczyk | 3 | 11 | 100% |
3 | Wojtas Fc zdunkowo | 4 | 11 | 75% |
4 | Wojtas Fc zdunkowo | 4 | 11 | 75% |
5 | Piotr MATYSIAK | 4 | 11 | 75% |
Tabela
Drużyny | M | Z | R | P | Bilans | Pkt. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Innpro ROW Rybnik | 4 | 4 | 0 | 0 | +38 | 8 |
2 | Cellfast Wilki Krosno | 3 | 3 | 0 | 0 | +22 | 6 |
3 | Abramczyk Polonia Bydgoszcz | 4 | 3 | 0 | 1 | +33 | 6 |
4 | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | 3 | 1 | 1 | 1 | +1 | 3 |
5 | Arged Malesa Ostrów Wlkp. | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 2 |
6 | Texom Stal Rzeszów | 3 | 1 | 0 | 2 | -3 | 2 |
7 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 4 | 0 | 1 | 3 | -31 | 1 |
8 | H.Skrzydlewska Orzeł Łódź | 4 | 0 | 0 | 4 | -60 | 0 |
Natomiast ostatni zespół sezonu zasadniczego zostanie zdegradowany do Krajowej Ligi Żużlowej.
Wyniki 4 kolejki
- ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK - Abramczyk Polonia Bydgoszcz 21:27 (mecz zakończony po 8 biegach z powodu ulewy)
- H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Innpro ROW Rybnik 39:50
- piątek
- Cellfast Wilki Krosno - #OrzechowaOsada PSŻ Poznań
- Arged Malesa Ostrów Wlkp. - Texom Stal Rzeszów
Ostatnie wyniki Wybrzeża
23% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
1% | REMIS | |
76% | Abramczyk Polonia Bydgoszcz |
40% | #OrzechowaOsada PSŻ Poznań | |
1% | REMIS | |
59% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najbliższy mecz Wybrzeża
99% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk | |
0% | REMIS | |
1% | Zepter Legionowo |
Najlepiej oceniani
-
4.81 (21 ocen)
-
4.39 (23 oceny)
-
Patryk Rombel (Trener)4.32 (22 oceny)
Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Wojteks 23 | 34 | 73 | 82.4% |
2 | Renata Koczyńska | 34 | 71 | 82.4% |
3 | Wojciech Koczyński | 34 | 70 | 79.4% |
4 | PIOTR MATYSIAK | 32 | 69 | 84.4% |
5 | Katarzyna Ziembicka | 34 | 69 | 79.4% |
Tabela
Drużyny | M | Z | Rz | Rp | P | Bramki | Pkt | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
9 | Grupa Azoty Unia Tarnów | 30 | 11 | 1 | 1 | 17 | 785:888 | 36 |
10 | Corotop Gwardia Opole | 30 | 9 | 3 | 2 | 16 | 809:856 | 35 |
11 | Energa Wybrzeże Gdańsk | 30 | 10 | 0 | 2 | 18 | 887:923 | 32 |
12 | Piotrkowianin | 30 | 9 | 1 | 0 | 20 | 798:927 | 29 |
13 | Zagłębie Lubin | 30 | 7 | 3 | 1 | 18 | 798:919 | 28 |
14 | Zepter Legionowo | 30 | 4 | 0 | 2 | 23 | 800:940 | 14 |
Zespoły z miejsc 9-14 w drugiej fazie sezonu grają każdy z każdym, bez rewanżów, o utrzymanie, z zachowaniem dorobku punktowego z fazy zasadniczej. Na koniec rozgrywek Ostatnia drużyna w stawce spadnie do Ligi Centralnej, a przedostatnia zagra w barażu o utrzymanie.
Wyniki 30 kolejki
- grupa spadkowa
- Zagłębie Lubin - ENERGA WYBRZEŻE GDAŃSK 36:37 (13:19)
- Zepter Legionowo - Grupa Azoty Unia Tarnów 27:28 (16:17)
- Corotop Gwardia Opole - Piotrkowianin 27:26 (13:16)
Playoff
Ćwierćfinały
Industria Kielce | |
MMTS Kwidzyn |
KGHM Chrobry Głogów | |
Azoty Puławy |
Orlen Wisła Płock | |
Arged Rebud Ostrovia |
Górnik Zabrze | |
Energa Kalisz |
Półfinały
Industria Kielce | |
KGHM Chrobry Głogów |
Orlen Wisła Płock | |
Górnik Zabrze |
Finał
Industria Kielce | |
Orlen Wisła Płock |
Ostatnie wyniki Wybrzeża
97% | Industria Kielce | |
0% | REMIS | |
3% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
19% | Zagłębie Lubin | |
3% | REMIS | |
78% | ENERGA WYBRZEŻE Gdańsk |
Najlepiej oceniani
Najlepiej typujący wyniki Trefla
Imię i nazwisko | Typ. | Pkt. | Skuteczność | |
---|---|---|---|---|
1 | Renata Koczyńska | 34 | 64 | 67.6% |
2 | Radosław Dymkowski | 35 | 63 | 71.4% |
3 | Ada Bert | 35 | 63 | 68.6% |
4 | Katarzyna Ziembicka | 35 | 63 | 68.6% |
5 | Wojteks 23 | 35 | 63 | 65.7% |
Tabela końcowa
M Z P Sety Pkt. | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jastrzębski Węgiel | ||||||
2 | Aluron CMC Warta Zawiercie | ||||||
3 | Projekt Warszawa | ||||||
4 | Asseco Resovia Rzeszów | ||||||
5 | Bogdanka LUK Lublin | ||||||
6 | Trefl Gdańsk | ||||||
7 | PSG Stal Nysa | ||||||
8 | Indykpol AZS Olsztyn | ||||||
9 | PGE GiEK Skra Bełchatów | ||||||
10 | Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle | ||||||
11 | Ślepsk Malow Suwałki | ||||||
12 | Barkom Każany Lwów | ||||||
13 | GKS Katowice | ||||||
14 | KGHM Cuprum Lubin | ||||||
15 | Exact Systems Hemarpol Częstochowa | ||||||
16 | Enea Czarni Radom |
- Finał (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
- Aluron CMC Warta Zawiercie - Jastrzębski Węgiel 1:3, 3:1 oraz 0:3
- Mecz o 3. miejsce (do dwóch wygranych, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym)):
- Asseco Resovia - Projekt Warszawa 0:3 oraz 0:3
- O miejsca 5-8, przegrani w ćwierćfinałach play-off, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 5. miejsce
- Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK 3:1 oraz 3:0
- o 7. miejsce
- Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa 1:3 złoty set 13:15 oraz 3:1
- o miejsca 9-13, dwumecze według miejsc z tabeli sezonu zasadniczego, pierwszy mecz u niżej klasyfikowanego
- o 9. miejsce
- Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 oraz 3:2
- o 11. miejsce
- Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów 3:1 oraz 3:0
- o 13. miejsce
- GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin 1:3 złoty set 17:15 oraz 3:0
- Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
- Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Playoff
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Indykpol AZS Olsztyn |
Asseco Resovia | |
TREFL GDAŃSK |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
PSG Stal Nysa |
Projekt Warszawa | |
Bogdanka LUK Lublin |
Półfinały
Jastrzębski Węgiel | |
Asseco Resovia |
Aluron CMC Warta Zawiercie | |
Projekt Warszawa |
Finał
Jastrzębski Węgiel | |
Aluron CMC Warta Zawiercie |
Ostatnie wyniki Trefla
64% | TREFL Gdańsk | |
36% | Bogdanka LUK Lublin |
72% | Bogdanka LUK Lublin | |
28% | TREFL Gdańsk |
Trójmiejskie drużyny
Sport młodzieżowy
Piłka nożna
Piłka ręczna
żużel
Koszykówka
żeglarstwo
Hokej na lodzie
łyżwy
Tenis stołowy
Tenis ziemny
Unihokej
Judo
Wioślarstwo
Relacje LIVE
-
Początek meczu: 11 maja 2024, godz. 17:30
-
5 maja 2024, godz. 14:00
-
4 maja 2024, godz. 17:30