Wiadomości

stat

FOTO: Żeńskie drużyny wróciły na parkiety

W niedzielę, w Gdańsku, oficjalnie z zawodowym sportem pożegnali się Adam Korol oraz Mateusz Kusznierewicz.
W niedzielę, w Gdańsku, oficjalnie z zawodowym sportem pożegnali się Adam Korol oraz Mateusz Kusznierewicz. fot. Maciej Czarniak/Trojmiasto.pl

Kibice gdyńskich koszykarek i szczypiornistek, po raz pierwszy w sezonie, ujrzeli je na parkietach miejscowych hal. Miniony weekend przyniósł również jednostronne derby rugby, niespodziewany remis Arki, ale przede wszystkim pożegnanie na wodzie mistrzów olimpijskich Adama KorolaMateusza Kusznierewicza.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU TREFLA SOPOT (30 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ARKA - OGNIWO (35 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA - MIEDŹ (29 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ENERGA GDAŃSKI WEEKEND MISTRZÓW (52 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU VISTAL - RUCH (30 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RIVIERA - TELGE (31 zdjęć)

Opinie

Dodaj opinię

Dodaj opinię

Odpowiedz

STOP Hejt! Przemyśl swoją opinię

Regulamin dodawania opinii

zamknij

Najbliższe spotkanie Ogniwa

data meczu: 16.11.2019

LECHIA Gdańsk
:
OGNIWO Sopot
mecz ligowy

Najwyżej ocenieni zawodnicy Ogniwa

Najlepiej typujący wyniki Ogniwa

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Krzysztof S 6 12 100%
2. Piotr Roda 7 12 85.7%
3. Paweł Drzewiecki 7 12 85.7%
4. Efcia Konefcia 7 12 85.7%
5. Janusz Gawlik 7 12 85.7%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 Master Pharm Łódź 7 7 0 0 307:95 33
2 OGNIWO SOPOT 7 5 0 2 185:110 25
3 Juvenia Kraków 6 5 0 1 186:134 25
4 Pogoń Awenta Siedlce  6 4 0 2 158:97 20
5 Orkan Sochaczew 6 3 0 3 125:151 13
6 Skra Warszawa 6 2 0 4 179:170 11
7 LECHIA GDAŃSK 6 2 0 4 124:129 11
8 ARKA GDYNIA 6 0 0 6 77:291 1
9 Budowlani Lublin 6 0 0 6 70:237 0

Przed sezonem z rozgrywek wycofali się KS Budowlani Łódź i w ekstralidze gra 9 zespołów. Zdegradowana zostanie najsłabsza drużyna, a ósma zagra w barażu ze zwycięzcą I ligi.

Terminarz

16.11 (sob) LECHIA Gdańsk OGNIWO Sopot
20.10 (nd) godz.14:30 Juvenia Kraków 36:22 OGNIWO Sopot
12.10 (sob) godz.17:30 OGNIWO Sopot 34:13 Orkan Sochaczew
06.10 (nd) godz.15:00 Budowlani Lublin 18:38 OGNIWO Sopot
28.09 (sob) godz.17:30 OGNIWO Sopot 36:17 Skra Warszawa

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 27.10.2019 godz. 15:00 LIVE!

Śląsk Wrocław
:
ARKA Gdynia
mecz ligowy

Jak typują inni

1

71%

139 typowań

x

17%

32 typowania

2

12%

24 typowania

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Bogusław karpowicz Karpowicz 13 32 76.9%
2. Piotr Fritza 13 31 76.9%
3. Hubert Kowalik 13 30 76.9%
4. Krzysztof Beksa 13 29 69.2%
5. Adam Markuszewski 11 28 81.8%

Aktualna tabela

Piłka nożna - Ekstraklasa
Drużyny M Z R P Bramki Pkt.
1 Pogoń Szczecin 12 7 3 2 15:9 24
2 Wisła Płock 12 7 1 4 16:18 22
3 Piast Gliwice 12 6 3 3 14:9 21
4 Jagiellonia Białystok 12 5 5 2 21:14 20
5 Cracovia 12 6 2 4 19:14 20
6 LECHIA GDAŃSK 12 5 5 2 16:12 20
7 Legia Warszawa 12 6 2 4 15:13 20
8 Lech Poznań 12 5 3 4 22:15 18
9 Śląsk Wrocław 11 4 6 1 15:11 18
10 Zagłębie Lubin 12 4 3 5 21:19 15
11 Górnik Zabrze 12 3 5 4 11:12 14
12 Raków Częstochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisła Kraków 12 3 2 7 14:17 11
14 ARKA GDYNIA 12 2 4 6 10:20 10
15 ŁKS Łódź 12 2 2 8 13:23 8
16 Korona Kielce 12 2 2 8 6:18 8

Terminarz

27.10 (nd) godz.15:00 Śląsk Wrocław typuj ARKA Gdynia LIVE!
03.11 (nd) godz.17:30 ARKA Gdynia typuj Legia Warszawa
09.11 (sob) godz.20:00 Wisła Kraków typuj ARKA Gdynia
20.10 (nd) godz.15:00 ARKA Gdynia 2:2 LECHIA Gdańsk LIVE!
04.10 (pt) godz.18:00 Wisła Płock 4:1 ARKA Gdynia LIVE!

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 23.10.2019 godz. 18:00 LIVE!

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

29%

55 typowań

x

0%

0 typowań

2

71%

137 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenione zawodniczki Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Aneta Starzyńska 7 18 100%
2. Adam Sekuła 7 18 100%
3. Tomasz Tucki 7 18 100%
4. Stanisław Magdaleński 7 18 100%
5. Krzysztof Korniaho 7 18 100%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 ARKA GDYNIA 4 4 0 324:243 8
2 Artego Bydgoszcz 4 3 1 312:240 7
3 CCC Polkowice 4 3 1 294:251 7
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 4 2 2 360:301 6
5 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 4 2 2 303:294 6
6 DGT POLITECHNIKA GDAŃSKA 4 2 2 296:349 6
7 Ślęza Wrocław 3 2 1 207:177 5
8 CosinusMED Widzew Łódź 4 1 3 269:291 5
9 Wisła Kraków 2 2 0 176:119 4
10 Enea AZS Poznań 3 1 2 217:255 4
11 Energa Toruń 4 0 4 244:363 4
12 AZS UNIWERSYTET GDAŃSKI 4 0 4 229:348 4

Terminarz

23.10 (śr) godz.18:00 ARKA Gdynia typuj BLMA Montpellier LIVE!
26.10 (sob) godz.16:00 ARKA Gdynia typuj CosinusMed Widzew Łódź
30.10 (śr) godz.19:30 Fenerbahce Stambuł typuj ARKA Gdynia
19.10 (sob) godz.18:00 AZS Uniwersytet Gdański 55:73 ARKA Gdynia LIVE!
17.10 (czw) godz.20:30 Famila Schio 51:47 ARKA Gdynia LIVE!

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane