• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 56%[148]
Remis
(TYP X) 1%[4]
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 2) 43%[113]
 
19.01 nd
godz. 17:30
Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 79:86 w derbach koszykarzy Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 79:86 w derbach koszykarzy LIVE! 19 stycznia 2020 (78 opinii)

Trefl Sopot przegrał w Ergo Arenie z Asseco Arką Gdynia 79:86 (17:28, 21:25,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.28 (39 ocen)

Zawodnicy

Witalij Kowalenko
ocena
3.60 (42 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
3.44 (43 oceny)
Jeff Roberson
ocena
3.39 (38 ocen)
Michał Kolenda
ocena
3.34 (41 ocen)
Nana Foulland
ocena
3.23 (39 ocen)
Carlos Medlock
ocena
2.97 (37 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
2.89 (38 ocen)
Cameron Ayers
ocena
2.73 (37 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mikołaj Kurpisz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jack Salt
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

21.04 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
27.04 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj King Szczecin
13.04 (sob) godz.15:30 Tauron GTK Gliwice 79:80 TREFL Sopot
04.04 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 101:106 TREFL Sopot
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 79:82 TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin 84:85 TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot 78:80 Arriva Polski Cukier Toruń
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa 70:85 TREFL Sopot
03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 88:76 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 28 22 6 2407:2146 50
2 Trefl Sopot 28 21 7 2399:2205 49
3 King Szczecin 28 18 10 2515:2350 46
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 28 17 11 2419:2264 45
5 Legia Warszawa 28 17 11 2379:2294 45
6 Polski Cukier Start Lublin 28 16 12 2535:2499 44
7 PGE Spójnia Stargard 28 15 13 2292:2191 43
8 Śląsk Wrocław 28 15 13 2213:2311 43
9 MKS Dąbrowa Górnicza 28 14 14 2670:2596 42
10 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
11 Icon Sea Czarni Słupsk 28 13 15 2180:2247 41
12 Arriva Polski Cukier Toruń 28 12 16 2266:2341 40
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 28 8 20 2408:2548 36
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 28 8 20 2336:2517 36
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 28 5 23 2263:2459 33

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT 79:80 (21:22, 18:19, 19:18, 21:21)
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk 89:80 (26:21, 22:18, 25:17, 16:24)
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard 110:108 (36:27, 22:37, 26:17, 26:27)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 100:90 (20:22, 24:22, 26:22, 30:24)
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń 78:69 (21:17, 20:22, 18:20, 19:10)
  • King Szczecin - Legia Warszawa 84:85 (15:26, 25:16, 12:22, 32:21)
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek 89:87 (18:14, 23:24, 12:27, 21:19, d: 15:13)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla