• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 87%[351]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 2) 13%[53]
 
02.03 pon
godz. 18:00
72
:
60
Anwil Włocławek
Trefl Sopot wreszcie zwycięski w TBL Trefl Sopot wreszcie zwycięski w TBL LIVE! 2 marca 2015 (52 opinie)

Trefl wygrał w ważnym meczu, który na koniec rundy zasadniczej może...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
3.08 (36 ocen)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
4.00 (42 oceny)
Eimantas Bendzius
ocena
3.90 (40 ocen)
Bojan Popović
ocena
3.85 (40 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.80 (40 ocen)
Tautvydas Lydeka
ocena
3.46 (39 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.18 (39 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
3.05 (38 ocen)
Willie Kemp
ocena
2.67 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Dutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Sikora
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Włodarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (śr) godz.17:30 Legia Warszawa 104:109 po trzech dogrywkach TREFL Sopot
10.04 (nd) godz.19:30 TREFL Sopot 84:86 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
07.04 (czw) godz.17:30 ASSECO ARKA Gdynia 90:98 TREFL Sopot LIVE!
02.04 (sob) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 71:79 TREFL Sopot
28.03 (pon) godz.17:30 King Szczecin 98:73 TREFL Sopot
24.03 (czw) godz.17:30 Enea Zastal BC Zielona Góra 91:66 TREFL Sopot
20.03 (nd) godz.15:30 TREFL Sopot 103:78 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
17.03 (czw) godz.18:00 TREFL Sopot 77:101 Arged BM Stal Ostrów Wlkp.
11.03 (pt) godz.17:30 TREFL Sopot 82:89 Anwil Włocławek
05.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 89:102 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela końcowa

Koszykówka - Energa Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1
2
3 Anwil Włocławek
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk
5 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
6 Zastal Enea BC Zielona Góra
7 Twarde Pierniki Toruń
8 King Szczecin
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
10 TREFL SOPOT
11 PGE Spójnia Stargard
12 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
13 ASSECO ARKA GDYNIA
14 MKS Dąbrowa Górnicza
15 GTK Gliwice
16 HydroTruck Radom
  • FINAŁ (do czterech zwycięstw):
  • Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 76:72 (27:18, 17:25, 18:14, 14:15)
  • Śląsk - Legia 85:88 (21:10, 20:28, 17:30, 27:20)
  • Legia - Śląsk 74:81 (17:26, 22:20, 22:14, 13:21)
  • Legia - Śląsk 63:66 (16:10, 18:21, 15:16, 14:19)
  • Śląsk - Legia (piątek)
  • o 3. miejsce (dwumecz):
  • Anwil Włocławek - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 78:77 (15:20, 19:17, 25:23, 19:17)
  • Czarni - Anwil 76:91 (13:24, 20:23, 25:23, 18:21)
  • Miejsca 5-8 zajęły drużyny, które odpadły w pierwszej rundzie play-off, a końcowa kolejność ustalona według miejsc zajętych w sezonie zasadniczym.
  • Kolejność na miejsca 9-16 ustalona została wyłącznie na podstawie wyników sezonu zasadniczego.
  • Degradacja do I ligi: HydroTruck Radom

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla