• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 87%[351]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Anwil Włocławek
(TYP 2) 13%[53]
 
02.03 pon
godz. 18:00
72
:
60
Anwil Włocławek
Trefl Sopot wreszcie zwycięski w TBL Trefl Sopot wreszcie zwycięski w TBL LIVE! 2 marca 2015 (52 opinie)

Trefl wygrał w ważnym meczu, który na koniec rundy zasadniczej może...

Trener

Mariusz Niedbalski
ocena
3.08 (36 ocen)

Zawodnicy

Michał Michalak
ocena
4.00 (42 oceny)
Eimantas Bendzius
ocena
3.90 (40 ocen)
Bojan Popović
ocena
3.85 (40 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.80 (40 ocen)
Tautvydas Lydeka
ocena
3.46 (39 ocen)
Marcin Stefański
ocena
3.18 (39 ocen)
Sarunas Vasiliauskas
ocena
3.05 (38 ocen)
Willie Kemp
ocena
2.67 (36 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Marcin Dutkiewicz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Paweł Dzierżak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Kulka
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Sikora
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Artur Włodarczyk
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

25.05 (sob) godz.15:00 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
21.05 (wt) godz.17:30 TREFL Sopot 88:70 Śląsk Wrocław LIVE!
19.05 (nd) godz.15:00 TREFL Sopot 78:54 Śląsk Wrocław LIVE!
12.05 (nd) godz.18:00 MKS Dąbrowa Górnicza 93:101 po dogrywce TREFL Sopot
10.05 (pt) godz.17:30 MKS Dąbrowa Górnicza 92:84 TREFL Sopot
05.05 (nd) godz.18:00 TREFL Sopot 82:81 MKS Dąbrowa Górnicza
03.05 (pt) godz.18:30 TREFL Sopot 97:78 MKS Dąbrowa Górnicza LIVE!
27.04 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 92:98 King Szczecin
21.04 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 79:82 Śląsk Wrocław
13.04 (sob) godz.15:30 Tauron GTK Gliwice 79:80 TREFL Sopot

Tabela końcowa

Koszykówka - Orlen Basket Liga
M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek
2 Trefl Sopot
3 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski
4 King Szczecin
5 Legia Warszawa
6 Śląsk Wrocław
7 MKS Dąbrowa Górnicza
8 PGE Spójnia Stargard
9 Polski Cukier Start Lublin
10 Dziki Warszawa
11 Icon Sea Czarni Słupsk
12 Arriva Polski Cukier Toruń
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia
14 Tauron GTK Gliwice
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

  • Ćwierćfinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - MKS Dąbrowa Górnicza 97:78 oraz 82:81, 84:92, 101:93 po dogrywce
  • Anwil Włocławek - PGE Spójnia Stargard 89:70 oraz 98:84, 82:86, 68:86, 77:81
  • King Szczecin - Legia Warszawa 85:80 oraz 80:77, 88:90, 99:84
  • Arged BM Stal Ostrów - Śląsk Wrocław 76:85 oraz 81:64, 97:102, 84:74, 81:83
  • Pófinały (do trzech wygranych, dwa pierwsze mecze u wyżej klasyfikowanego po sezonie zasadniczym):
  • TREFL SOPOT - Śląsk Wrocław 78:54, 88:70
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stagard 104:86 oraz 78:72
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 9-16 ustalona na podstawie tabeli z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z Orlen Basket Ligi: Muszynianka Domelo Sokół Łańcut

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla