• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 70%[248]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Polfarmex Kutno
(TYP 2) 30%[105]
 
05.12 sob
godz. 15:00
61
:
48
Polfarmex Kutno
Trefl zwyciężył po raz drugi w TBL Trefl zwyciężył po raz drugi w TBL 5 grudnia 2015 (12 opinii)

Tym razem bez dramatycznej końcówki i z pozytywnym wynikiem dla Trefla...

Trener

Zoran Martić
ocena
4.30 (43 oceny)

Zawodnicy

Josip Bilinovać
ocena
4.40 (45 ocen)
Tyreek Duren
ocena
4.21 (43 oceny)
Marcin Stefański
ocena
4.21 (48 ocen)
Ater Majok
ocena
4.19 (42 oceny)
Marcin Dutkiewicz
ocena
4.19 (43 oceny)
Grzegorz Kulka
ocena
4.16 (43 oceny)
Rafał Stefanik
ocena
4.02 (41 ocen)
Piotr Śmigielski
ocena
3.77 (44 oceny)
Michał Kolenda
ocena
3.70 (40 ocen)
Jakub Motylewski
ocena
3.31 (39 ocen)
Paweł Dzierżak
ocena
3.22 (41 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Paweł Krefft
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sławomir Sikora
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Grzegorz Surmacz
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

13.04 (sob) godz.15:30 Tauron GTK Gliwice typuj TREFL Sopot
21.04 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Śląsk Wrocław
27.04 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot typuj King Szczecin
04.04 (czw) godz.19:30 MKS Dąbrowa Górnicza 101:106 TREFL Sopot
30.03 (sob) godz.15:30 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 79:82 TREFL Sopot
23.03 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 85:69 KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA Gdynia LIVE!
18.03 (pon) godz.20:30 Polski Cukier Start Lublin 84:85 TREFL Sopot
13.03 (śro) godz.19:00 TREFL Sopot 78:80 Arriva Polski Cukier Toruń
09.03 (sob) godz.17:30 Legia Warszawa 70:85 TREFL Sopot
03.03 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot 88:76 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski

Tabela

Koszykówka - Orlen Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Anwil Włocławek 27 22 5 2320:2057 49
2 Trefl Sopot 27 20 7 2319:2126 47
3 King Szczecin 27 18 9 2431:2265 45
4 Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski 27 16 11 2330:2177 43
5 Legia Warszawa 27 16 11 2294:2210 43
6 PGE Spójnia Stargard 27 15 12 2184:2081 42
7 Polski Cukier Start Lublin 27 15 12 2425:2391 42
8 Dziki Warszawa 28 14 14 2211:2256 42
9 Śląsk Wrocław 27 14 13 2135:2242 41
10 MKS Dąbrowa Górnicza 27 13 14 2570:2506 40
11 Icon Sea Czarni Słupsk 27 13 14 2100:2158 40
12 Arriva Polski Cukier Toruń 27 12 15 2197:2263 39
13 Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia 28 9 19 2284:2553 37
14 Tauron GTK Gliwice 27 8 19 2329:2468 35
15 Enea Stelmet Zastal Zielona Góra 27 7 20 2247:2437 34
16 Muszynianka Domelo Sokół Łańcut 27 5 22 2173:2359 32

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon z pozycjami z sezonu zasadniczego. Ostatni zespół zostanie zdegradowany. Jego miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

1 października 2023 Suzuki Arka Gdynia zmieniła nazwę na Krajowa Grupa Spożywcza Arka Gdynia.

Wyniki 28 kolejki:

  • KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA - Dziki Warszawa 69:94 (19:21, 17:26, 16:24, 17:23)
  • Tauron GTK Gliwice - TREFL SOPOT (sobota, godz. 15:30)
  • sobota
  • Enea Stelmet Zastal Zielona Góra - Icon Sea Czarni Słupsk
  • Polski Cukier Start Lublin - PGE Spójnia Stargard
  • niedziela
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Muszynianka Domelo Sokół Łańcut
  • Śląsk Wrocław - Arriva Polski Cukier Toruń
  • King Szczecin - Legia Warszawa
  • Arged BM Stal Ostrów Wielkopolski - Anwil Włocławek

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla