Archiwum meczu

20.09 (nd) godz. 17:35

Miejsce: Gdańsk, Sopot, Ergo Arena

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka

73
:
78
TREFL Sopot
ASSECO ARKA Gdynia

Czytaj o meczu

Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 73:78. Emocjonująca końcówka w derbach koszykarzy Trefl Sopot - Asseco Arka Gdynia 73:78. Emocjonująca końcówka w derbach koszykarzy wideo LIVE!

20 września 2020 (69 opinii)

Asseco Arka Gdynia pokonała Trefl Sopot 78:73 (18:18, 19:23, 20:23, 19:9) w 36. koszykarskich derbach Trójmiasta. Emocji w...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

77%

184 typowania

x

0%

1 typowanie

2

23%

55 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

12.09 (sob)
Anwil Włocławek
74
:
89
TREFL Sopot
05.09 (sob)
TREFL Sopot
91
:
81
PGE Spójnia Stargard
29.08 (sob)
TREFL Sopot
71
:
76
Stelmet Enea BC Zielona Góra
zobacz więcej »

Ostatnie wyniki: Asseco Arka Gdynia

14.09 (pon)
ASSECO ARKA Gdynia
68
:
79
Pszczółka Start Lublin
03.09 (czw)
ASSECO ARKA Gdynia
74
:
64
Arged BMSlam Stal Ostrów
19.04 (nd)
Polpharma Starogard Gdański
0
:
0
ASSECO ARKA Gdynia
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Stelmet Enea BC Zielona Góra 5 5 0 436:357 10
2 Pszczółka Start Lublin 5 4 1 386:363 9
3 GTK Gliwice 5 3 2 418:425 8
4 Legia Warszawa 4 3 1 353:306 7
5 King Szczecin 4 3 1 302:303 7
6 Anwil Włocławek 4 2 2 336:320 6
7 TREFL SOPOT 4 2 2 324:309 6
8 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 4 2 2 301:320 6
9 Śląsk Wrocław 3 2 1 222:217 5
10 ASSECO ARKA GDYNIA 3 2 1 220:216 5
11 PGE Spójnia Stargard 4 1 3 302:314 5
12 HydroTruck Radom 4 1 3 304:332 5
13 Polpharma Starogard Gdański 3 1 2 230:231 4
14 Enea Astoria Bydgoszcz 4 0 4 303:362 4
15 Polski Cukier Toruń 3 0 3 218:244 3
16 MKS Dąbrowa Górnicza 3 0 3 211:247 3

Wyniki 4 kolejki:

  • TREFL SOPOT - ASSECO ARKA GDYNIA 73:78 (18:18, 23:19, 23:20, 9:19)
  • Legia Warszawa - Enea Astoria Bydgoszcz 98:81 (26:22, 22:23, 22:15, 28:21)
  • Pszczółka Start Lublin - Polpharma Starogard Gd. 82:78 (23:16, 26:18, 18:23, 15:21)
  • Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. - HydroTruck Radom 94:89 (21:14, 20:15, 20:27, 19:24, dogrywka 14:9)
  • GTK Gliwice - PGE Spójnia Stargard 84:78 (16:23, 19:16, 28:17, 21:22)
  • Stelmet Enea BC Zielona Góra - King Szczecin 92:72 (27:15, 22:15, 21:15, 22:27)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Polski Cukier Toruń (przełożony na 15.10)
  • Anwil Włocławek - Śląsk Wrocław (przełożony na 3.12)
  • Mecz zaległy z 2. kolejki
  • HydroTruck - Polpharma 77:85 (22:22, 16:18, 16:19, 23:26)
  • Mecz rozegrany awansem z 5. kolejki
  • Anwil Włocławek - GTK Gliwice 98:82 (31:21, 26:15, 19:17, 22:29)

Last minute!