Archiwum meczu

23.12 (czw) godz. 17:30

Wartość: 3 pkt.

Dyscyplina: koszykówka (Energa Basket Liga Mężczyzn)

73
:
92
Twrade Pierniki Toruń
TREFL Sopot

Czytaj o meczu

Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92. Marcin Stefański zostaje na stanowisku Twarde Pierniki Toruń - Trefl Sopot 73:92. Marcin Stefański zostaje na stanowisku

23 grudnia 2021 (42 opinie)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe zespół Twarde Pierniki Toruń 92:73 (22:24, 25:15, 28:24, 17:10) w meczu 16. kolejki Energa...

Czytaj wiecej »

Jak typowali inni

1

85%

167 typowań

x

0%

0 typowań

2

15%

30 typowań

Ostatnie wyniki: Trefl Sopot

18.12 (sob)
TREFL Sopot
85
:
70
Legia Warszawa
15.12 (śr)
Benfica Lizbona
67
:
79
TREFL Sopot
11.12 (sob)
TREFL Sopot
58
:
72
ASSECO ARKA Gdynia
08.12 (śr)
TREFL Sopot
72
:
83
Sporting Lizbona
03.12 (pt)
TREFL Sopot
86
:
70
MKS Dąbrowa Górnicza
21.11 (nd)
TREFL Sopot
69
:
61
King Szczecin
17.11 (śr)
Hapoel Eilat
83
:
89
TREFL Sopot
zobacz więcej »

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 16 12 4 1456:1327 28
2 Anwil Włocławek 16 12 4 1339:1222 28
3 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 16 12 4 1294:1228 28
4 Twarde Pierniki Toruń 16 11 5 1384:1356 27
5 Enea Zastal BC Zielona Góra 16 10 6 1445:1336 26
6 Śląsk Wrocław 16 9 7 1332:1240 25
7 King Szczecin 16 9 7 1360:1333 25
8 Legia Warszawa 16 9 7 1278:1256 25
9 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 16 8 8 1331:1295 24
10 TREFL SOPOT 16 8 8 1263:1234 24
11 PGE Spójnia Stargard 16 7 9 1277:1370 23
12 ASSECO ARKA GDYNIA 16 6 10 1176:1283 22
13 MKS Dąbrowa Górnicza 16 5 11 1332:1417 21
14 HydroTruck Radom 16 4 12 1287:1341 20
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 16 3 13 1187:1308 19
16 GTK Gliwice 16 3 13 1263:1458 19

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 16 kolejki:

  • ASSECO ARKA GDYNIA - Legia Warszawa 70:88 (21:22, 9:21, 13:25, 27:20)
  • Twarde Pierniki Toruń - TREFL SOPOT 73:92 (24:22, 15:25, 24:28, 10:17)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - GTK Gliwice 101:92 (29:26, 17:24, 24:18, 31:24)
  • Anwil Włocławek - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 90:81 (23:14, 17:28, 22:20, 28:19)
  • Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - HydroTruck Radom 86:82 (16:23, 22:25, 25:15, 23:19)
  • King Szczecin - PGE Spójnia Stargard 93:81 (32:17, 19:31, 21:20, 21:13)
  • Śląsk Wrocław - Enea Zastal BC Zielona Góra 85:88 (33:24, 18:20, 14:26, 16:11, d: 4:7)
  • Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz - Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 83:86 (25:27, 19:16, 16:22, 23:21)
  • Mecz zaległy z 7. kolejki:
  • Zastal - Legia 100:66 (21:14, 22:26, 27:9, 30:17)
  • Mecz zaległy z 12. kolejki:
  • Spójnia - Astoria 89:86 (20:20, 23:15, 23:27, 23:24)