Terminarz

Sezon:
13.04 (czw) g.18:00
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.04 (sob) g.17:00
Cerrad Czarni Radom 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.04 (sob) g.15:00
BBTS Bielsko-Biała 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.03 (pt) g.20:30
AZS Częstochowa 0:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.03 (sob) g.20:00
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.03 (sob) g.17:00
Łuczniczka Bydgoszcz 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.03 (nd) g.15:00
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.02 (nd) g.14:30
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 Cerrad Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.02 (śr) g.18:00
Cuprum Lubin 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.02 (nd) g.14:45
Onico AZS Politechnika Warszawska 1:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.02 (sob) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 2:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.02 (pon) g.18:00
Espadon Szczecin 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (sob) g.20:00
ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.01 (nd) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 3:2 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.01 (wt) g.18:00
GKS Katowice 3:2 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.01 (sob) g.18:00
mecz pucharowy PGE Skra Bełchatów 3:0 LOTOS TREFL GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy Asseco Resovia Rzeszów 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.01 (nd) g.16:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:0 MKS Będzin przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.01 (śr) g.19:00
mecz pucharowy Stal AZS PWSZ Nysa 1:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.12 (śr) g.18:00
Effector Kielce 0:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (sob) g.17:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 BBTS Bielsko-Biała przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.12 (śr) g.18:30
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 AZS Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.12 (pt) g.20:15
Indykpol AZS Olsztyn 3:2 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.12 (nd) g.16:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 Łuczniczka Bydgoszcz przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.11 (śr) g.20:00
LOTOS TREFL Gdańsk 0:3 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.11 (sob) g.14:45
Jastrzębski Węgiel 3:2 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
19.11 (sob) g.14:45
Cerrad Czarni Radom 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.11 (pt) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 3:2 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.11 (sob) g.17:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 AZS Politechnika Warszawska przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (sob) g.14:45
PGE Skra Bełchatów 3:0 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.10 (śr) g.19:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 Espadon Szczecin przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.10 (pt) g.20:15
Asseco Resovia 3:1 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
16.10 (nd) g.14:45
LOTOS TREFL Gdańsk 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.10 (nd) g.18:00
MKS Będzin 2:3 LOTOS TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.10 (pon) g.18:00
LOTOS TREFL Gdańsk 3:1 Effector Kielce przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!

Tabela końcowa

Siatkówka - mężczyźni
M Z P Sety Pkt.
1 Zaksa Kędzierzyn-Koźle
2 PGE Skra Bełchatów
3 Jastrzębski Węgiel
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Indykpol AZS Olsztyn
6 Cuprum Lubin
7 Cerrad Czarni Radom
8 LOTOS TREFL GDAŃSK
9 Onico AZS Politechnika Warszawska
10 GKS Katowice
11 MKS Będzin
12 Espadon Szczecin
13 Effector Kielce
14 BBTS Bielsko-Biała
15 Łuczniczka Bydgoszcz
16 AZS Częstochowa
  • finał
  • Zaksa Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów 3:0 i 3:1
  • o 3. miejsce
  • Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1:3 i 2:3
  • o 5. miejsce
  • Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin 3:1 i 3:1
  • o 7. miejsce
  • LOTOS TREFL GDAŃSK - Cerrad Czarni Radom 3:2 i 1:3
  • o 9. miejsce
  • Onico AZS Politechnika Warszawska - GKS Katowice 3:1 i 1:3, złoty set 15:12
  • o 11. miejsce
  • MKS Będzin - Espadon Szczecin 3:1 i 3:0
  • o 13. miejsce
  • Effector Kielce - BBTS Bielsko-Biała 3"2 i 3:0
  • o 15. miejsce
  • Łuczniczka Bydgoszcz - AZS Częstochowa 2:3 i 3:1
  • baraże o PlusLigę - do trzech zwycięstwa
  • AZS Częstochowa - Aluron Virtu Warta Zawiercie 1:3
Półfinały
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Asseco Resovia Rzeszów
2 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Jastrzębski Węgiel
4 miejsce po rundzie zasadniczej
0
PGE Skra Bełchatów
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Finał
Zaksa Kędzierzyn-Koźle
zwycięzca półfinału 1
2
PGE Skra Bełchatów
zwycięzca półfinału 2
0

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Zygmunt Bębenek 35 71 80%
2. Adam Mechliński 35 71 80%
3. Kasia L 35 71 80%
4. Roman Żygowski 35 70 80%
5. Henryk Gajewski 35 69 80%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »