Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 1) 97%[299]
Remis
(TYP X) 0%[0]
Wygrywa
SUNREEF YACHTS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 2) 3%[8]
 
26.01 sob
godz. 17:00
Ślęza Wrocław
66
:
64
Czwarta kwarta zadecydowała o porażce koszykarek Politechniki. Ślęza Wrocław - Sunreef Yachts 66:64 Czwarta kwarta zadecydowała o porażce koszykarek Politechniki. Ślęza Wrocław - Sunreef Yachts 66:64 26 stycznia 2019 (5 opinii)

Koszykarki Sunreef Yachts Politechniki Gdańskiej przegrały na wyjeździe ze...

Trener

Rafał Knap
ocena
2.54 (13 ocen)

Zawodnicy

Martyna Koc
ocena
3.63 (16 ocen)
Tiffany Clarke
ocena
3.62 (13 ocen)
Maegan Conwright
ocena
3.38 (13 ocen)
Martyna Pyka
ocena
3.15 (13 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
3.00 (13 ocen)
Paulina Szymańska
ocena
2.69 (13 ocen)
Monika Naczk
ocena
2.58 (12 ocen)
Annika Holopainen
ocena
2.46 (13 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Marianna Duszkiewicz
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Natalia Gwizdała
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Agnieszka Haryńska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Olęcka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Agata Ostrowska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Karolina Strzelczyk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Zmierczak
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Katarzyna Śmietańska
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

Terminarz

29.11 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj bez publiczności Energa Toruń
02.12 (śr) CTL Zagłębie Sosnowiec DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
06.12 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Basket 25 Bydgoszcz
09.12 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Enea AZS Poznań
19.12 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
24.11 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 80:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
21.11 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89 bez publiczności CCC Polkowice
31.10 (sob) godz.13:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73 bez publiczności Ślęza Wrocław
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
25.10 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 6 4 2 497:415 10
5 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 6 2 4 422:495 8
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 8 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (sobota, godz. 16)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń (niedziela, godz. 16)
  • sobota
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Aktualna kadra Politechniki