Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
(TYP 1) 6%[12]
Remis
(TYP X) 0%[1]
Wygrywa
Ślęza Wrocław
(TYP 2) 94%[205]
 
31.10 sob
godz. 13:30
DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
80
:
73
Ślęza Wrocław
DGT AZS Politechnika Gdańska - Ślęza Wrocław 80:73. Świetna druga kwarta koszykarek DGT AZS Politechnika Gdańska - Ślęza Wrocław 80:73. Świetna druga kwarta koszykarek 31 października 2020 (8 opinii)

DGT AZS Politechnika Gdańska pokonała na własnym parkiecie Ślęzę Wrocław...

Trener

Wojciech Szawarski
ocena
3.47 (19 ocen)

Zawodnicy

Ruth Hamblin
ocena
4.84 (19 ocen)
Sylwia Bujniak
ocena
4.60 (20 ocen)
Kataryna Rymarenko
ocena
4.53 (19 ocen)
Jazmine Davis
ocena
4.33 (18 ocen)
Karolina Strzelczyk
ocena
4.21 (19 ocen)
Martyna Koc
ocena
4.10 (20 ocen)
Martyna Pyka
ocena
3.84 (19 ocen)
Natalia Gwizdała
ocena
3.68 (19 ocen)

Zawodniczki rezerwowe

Anna Adamczyk
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Zuzanna Krupa
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Marta Stawicka
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Dominika Ullmann
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu
Aleksandra Zmierczak
brak ocen - ta zawodniczka nie brała udziału w tym spotkaniu

DGT AZS Politechnika Gdańska

Data powstania:
Rok założenia: 2013

Największe osiągnięcia:
2018 - I miejsce w 1 Lidze Kobiet, wywalczenie awansu do ekstraklasy;
2014 - Mistrzostwo Polski Juniorek Starszych

Barwy:
biało-niebiesko-czerwone

Prezes zarządu:
Paweł Krawczyk

Dyrektor ds. Organizacyjnych oraz Marketingu:
Agnieszka Głowacka
Kontakt:
Sportowa Politechnika
Al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Hala:
Centrum Sportu Akademickiego Politechniki Gdański
al. Zwycięstwa 12
80-219 Gdańsk

Archiwum drużyny

wyniki w sezonie:
statystyki w sezonie:

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 0 0 0 0:0 0
2 BC Polkowice 0 0 0 0:0 0
3 Katarzynki Toruń 0 0 0 0:0 0
4 KS Ślęza Wrocław 0 0 0 0:0 0
5 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 0 0 0 0:0 0
6 SKK Polonia Warszawa 0 0 0 0:0 0
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 0 0 0 0:0 0
8 VBW ARKA GDYNIA 0 0 0 0:0 0
9 Polskie Przetwory Basket- Bydgoszcz 0 0 0 0:0 0
10 Enea AZS Politechnika Poznań 0 0 0 0:0 0
11 GTK GDYNIA 0 0 0 0:0 0

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »

Najczęściej czytane