Wiadomości

FOTO: Radość na trójmiejskich trybunach

Najnowszy artukuł na ten temat

FOTO: Piłka często wpadała do siatki

Żużlowcy Wybrzeża sprawili swoim kibicom olbrzymią niespodziankę na inaugurację sezonu.
Żużlowcy Wybrzeża sprawili swoim kibicom olbrzymią niespodziankę na inaugurację sezonu. fot. Maciej Czarniak / Trojmiasto.pl

W minionym tygodniu na trójmiejskich trybunach w każdym spotkaniu nasi kibice mieli powody do radości. Nawet, gdy porażką smucili się fani rugbistów Arki, to ich kosztem cieszyli się kibice rugbistów Lechii Gdańsk. Najbardziej zaskoczeni byli fani żużlowców Renault Zdunek Wybrzeża, które w ostatnim wyścigu zapewniło sobie triumf nad dream teamem Unibaksu Toruń.



ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU RENAULT ZDUNEK WYBRZEŻE - UNIBAX (62 zdjęcia)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA - LECHIA (39 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ARKA - GKS (41 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU TREFL - ENERGA CZARNI(35 zdjęć)

ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU ASSECO POPHARMA (38 zdjęć)

Opinie (3)

  • Brawo Wybrzeże!

    • 13 1

  • Najlepszych tifosi ma ARKA Gdynia. (1)

    • 0 13

    • Tifosi?

      Ma to coś wspólnego z TYFUSEM ?

      • 9 1

alert Portal trojmiasto.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Wybrzeża

Najlepiej typujący wyniki Wybrzeża

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Grzegorz Wrzask 14 37 85.7%
2. Witold Krużyński 11 35 90.9%
3. Radosław Dymkowski 14 33 78.6%
4. Wojciech Koczyński 14 33 78.6%
5. Wojteks23 Wojteks23 11 33 90.9%

Tabela końcowa

eWinner 1. Liga Żużlowa
M Z R P Bilans Pkt.
1 eWinner Apator Toruń
2 Start Gniezno
3 Orzeł Łódź
4 ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK
5 Unia Tarnów
6 Arged Malesa TŻ Ostrovia
7 Abramczyk Polonia Bydgoszcz
8 Lokomotiv Daugavpils
  • awans do ekstraligi: eWinner Apator Toruń
  • spadek do II ligi: Lokomotiv Daugavpils
  • awans do I ligi: Wilki Krosno
  • Sezon zakończono po rundzie zasadniczej liczącej 14 kolejek. Zrezygnowano z play-off ze względu na pandemię koronawirusa i ograniczenia w maksymalnej pojemności trybun.

Terminarz

04.10 (nd) godz.16:00 Unia Tarnów 37:53 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
27.09 (nd) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 50:39 Lokomotiv Daugavpils LIVE!
17.09 (czw) godz.19:00 Start Gniezno 57:33 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!
12.09 (sob) godz.14:00 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk 51:38 Abramczyk Polonia Bydgoszcz LIVE!
06.09 (nd) godz.14:00 Orzeł Łódź 52:38 ZDUNEK WYBRZEŻE Gdańsk LIVE!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lechii

Najlepiej typujący wyniki Lechii

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Piotr Fritza 8 28 100%
2. Renata Koczyńska 8 27 100%
3. Janusz Ciopcinski 7 25 100%
4. Pawel Drzewiecki 8 24 87.5%
5. Katarzyna Ziembicka 8 24 87.5%

Aktualna tabela

Rugby - Ekstraliga
Drużyny M Z R P Bilans Pkt.
1 OGNIWO SOPOT 7 7 0 0 257:88 33
2 Master Pharm Łódź 7 4 1 2 226:116 22
3 Awenta Pogoń Siedlce  7 4 1 2 233:145 22
4 LECHIA GDAŃSK 8 4 0 4 201:182 20
5 Orkan Sochaczew 8 3 1 4 186:216 19
6 Edach Budowlani Lublin 7 3 0 4 209:188 18
7 Skra Warszawa 7 4 0 3 182:155 17
8 ARKA GDYNIA 7 3 0 4 159:195 14
9 Juvenia Kraków 7 2 1 4 118:184 12
10 Sparta Jarocin 7 0 0 7 91:393 0

W sezonie zasadniczym każdy gra z każdy mecz i rewanż. Dwie najlepsze drużyny zagrają następnie o złoty, a dwa kolejne zespoły w tabeli o brązowy medal. Gospodarzem będą zespoły zajmujące wyższe miejsca w tabeli.
Ostatnia drużyna zagra baraż z mistrzem I ligi na własnym terenie.
Zespoły z miejsc 5-9 kończą rozgrywki po sezonie zasadniczym.

Wyniki 8 kolejki:

  • LECHIA GDAŃSK - Juvenia Kraków 38:5 (31:0)
  • Orkan Sochaczew - Awenta Pogoń Siedlce 27:48 (12:26)
  • Mecze odwołane z powodu zagrożenia epidemicznego:
  • Edach Budowlani Lublin - OGNIWO SOPOT
  • ARKA GDYNIA - Master Pharm Rugby Łódź
  • Skra Warszawa - Sparta Jarocin

Terminarz

31.10 (sob) godz.12:00 Awenta Pogoń Siedlce mecz odwołany LECHIA Gdańsk
24.10 (sob) godz.13:00 LECHIA Gdańsk 38:5 bez publiczności Juvenia Kraków
03.10 (sob) godz.19:00 LECHIA Gdańsk 24:31 OGNIWO Sopot
26.09 (sob) godz.17:00 Master Pharm Łódź 44:17 LECHIA Gdańsk
19.09 (sob) godz.16:00 LECHIA Gdańsk 16:15 ARKA Gdynia

Najbliższe spotkanie Arki

początek meczu: 03.12.2020 godz. 12:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

21 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

0 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Arki

Najlepiej typujący wyniki Arki

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Jacek Urbanek 13 29 76.9%
2. Tomasz Chrostowski 12 28 75%
3. Waldemar Niklas 13 25 69.2%
4. Radosław Kalkowski 13 24 69.2%
5. Patryk Łokucijewski 13 24 69.2%

Aktualna tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Zastal Enea BC Zielona Góra 13 12 1 1233:984 25
2 Legia Warszawa 14 11 3 1177:1070 25
3 TREFL SOPOT 15 9 6 1233:1133 24
4 Śląsk Wrocław 13 9 4 1052:975 22
5 Pszczółka Start Lublin 13 9 4 1011:969 22
6 Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 14 8 6 1100:1098 22
7 Polski Cukier Toruń 14 6 8 1204:1246 20
8 Enea Astoria Bydgoszcz 14 6 8 1168:1225 20
9 King Szczecin 13 7 6 978:1040 20
10 PGE Spójnia Stargard 13 6 7 1045:1030 19
11 Anwil Włocławek 13 6 7 1100:1094 19
12 GTK Gliwice 13 6 7 1099:1112 19
13 ASSECO ARKA GDYNIA 13 5 8 1016:1079 18
14 HydroTruck Radom 14 4 10 1074:1185 18
15 MKS Dąbrowa Górnicza 13 3 10 1032:1125 16
16 Polpharma Starogard Gdański 14 1 13 1125:1282 15

Wyniki 14 kolejki:

  • Anwil Włocławek - ASSECO ARKA GDYNIA 86:78 (17:23, 24:19, 19:16, 26:20)
  • TREFL SOPOT - Polski Cukier Toruń 96:67 (24:12, 23:16, 28:23, 21:16)
  • HydroTruck Radom - King Szczecin 83:73 (17:23, 15:15, 19:25, 32:10)
  • Legia Warszawa - GTK Gliwice 95:85 (19:18, 20:22, 34:25, 22:20)
  • Zastal Enea BC Zielona Góra - Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. 105:85 (29:18, 31:35, 21:12, 24:20)
  • MKS Dąbrowa Górnicza - Śląsk Wrocław 82:88 (15:16, 18:21, 17:27, 32:24)
  • PGE Spójnia Stargard - Polpharma Starogard Gd. 71:60 (26:15, 17:10, 15:20, 13:15)
  • Pszczółka Start Lublin - Enea Astoria Bydgoszcz (przełożony na 6.12)
  • Mecz zaległy z 10. kolejki
  • Polpharma - MKS 91:99 (24:31, 22:22, 19:21, 26:25)

Terminarz

03.12 (czw) godz.12:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności MKS Dąbrowa Górnicza
07.12 (pon) godz.19:30 ASSECO ARKA Gdynia typuj bez publiczności HydroTruck Radom
14.12 (pon) Polpharma Starogard Gdański ASSECO ARKA Gdynia
21.11 (sob) godz.19:30 Anwil Włocławek 86:78 bez publiczności ASSECO ARKA Gdynia
13.11 (pt) godz.17:35 ASSECO ARKA Gdynia 82:92 bez publiczności PGE Spójnia Stargard

Najbliższe spotkanie Trefla

początek meczu: 10.12.2020 godz. 17:35

Zastal Enea BC Zielona Góra
:
TREFL Sopot
mecz ligowy

Jak typują inni

1

100%

18 typowań

x

0%

0 typowań

2

0%

0 typowań

TYPUJ!

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Józef Parda 15 37 80%
2. Henryk Gajewski 15 33 80%
3. Karol Zubel 15 33 80%
4. Kazimierz Wróblewski 14 33 78.6%
5. Zygmunt Bębenek 15 32 80%

Terminarz

10.12 (czw) godz.17:35 Zastal Enea BC Zielona Góra typuj bez publiczności TREFL Sopot
18.12 (pt) PGE Spójnia Stargard TREFL Sopot
26.12 (sob) TREFL Sopot Anwil Włocławek
16.11 (pon) godz.17:35 MKS Dąbrowa Górnicza 72:81 bez publiczności TREFL Sopot
10.11 (wt) godz.18:00 TREFL Sopot 79:60 bez publiczności Śląsk Wrocław

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »