Terminarz

Sezon:
29.02 (sob) g.18:00
Re-Plast Unia Oświęcim 3:0 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.02 (śr) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 1:4 Re-Plast Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.02 (wt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 2:1 Re-Plast Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.02 (sob) g.18:00
Re-Plast Unia Oświęcim 7:2 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
21.02 (pt) g.18:00
Re-Plast Unia Oświęcim 2:0 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
16.02 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 1:3 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
14.02 (pt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 1:2 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.02 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 1:2 Re-Plast Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
31.01 (pt) g.18:00
GKS Tychy 3:1 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.01 (wt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 4:1 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
26.01 (nd) g.17:00
Energa Toruń 2:3
po dogrywce
LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.01 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 1:3 Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.01 (pon) g.19:00
Naprzód Janów 1:7 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.01 (nd) g.17:00
GKS Katowice 2:1 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.01 (pt) g.18:30
GKS Katowice 0:3 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.01 (śr) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 1:1
karne 2:0
Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
12.01 (nd) g.17:00
GKS Tychy 1:2 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.01 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 4:3
po dogrywce
Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.01 (nd) g.17:00
Re-Plast Unia Oświęcim 3:1 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
03.01 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 6:0 Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.12 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 3:2 Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
20.12 (pt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 3:0 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.12 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 1:3 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.12 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 1:0 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
08.12 (nd) g.18:30
Comarch Cracovia 6:2 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.12 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 2:2
karne 2:1
GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.12 (wt) g.19:00
Zagłębie Sosnowiec 1:4 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
01.12 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 6:3 Re-Plast Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
29.11 (pt) g.19:00
Naprzód Janów 2:10 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
26.11 (wt) g.18:30
Energa Toruń 3:2 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.11 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 5:6
karne 1:3
JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.11 (pt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 3:1 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.11 (wt) g.18:00
JKH GKS Jastrzębie 3:4 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.11 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 1:3 Podhale Nowy Targ przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.11 (pt) g.18:30
GKS Katowice 0:1
karne 1:2
LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.11 (wt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 2:1
karne 3:2
Comarch Cracovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.11 (nd) g.17:00
GKS Tychy 2:1
po dogrywce
LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.10 (nd) g.17:00
Naprzód Janów 2:5 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 4:1 Zagłębie Sosnowiec przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
22.10 (wt) g.18:00
Re-Plast Unia Oświęcim 3:4 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.10 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 2:3
karne 0:2
Energa Toruń przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
15.10 (wt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 1:2
po dogrywce
Re-Plast Unia Oświęcim przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
13.10 (nd) g.17:00
LOTOS PKH Gdańsk 1:2 JKH GKS Jastrzębie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.10 (pt) g.18:00
Podhale Nowy Targ 3:0 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
08.10 (wt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 0:1 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.10 (nd) g.18:30
Comarch Cracovia 2:3
po dogrywce
LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.10 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 5:3 GKS Tychy przeczytaj o meczu oceny zawodników
02.10 (śr) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 6:1 Kadra PZHL U-23 przeczytaj o meczu oceny zawodników
27.09 (pt) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 11:1 Naprzód Janów przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.09 (nd) g.17:00
Zagłębie Sosnowiec 4:3 LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
15.09 (nd) g.17:00
Energa Toruń 2:3
po dogrywce
LOTOS PKH Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
11.09 (śr) g.18:30
LOTOS PKH Gdańsk 9:1 Kadra PZHL U-23 przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Polska Hokej Liga
M Z Rz Rp P Bramki Pkt.
1 GKS Tychy
2 Re-Plast Unia Oświęcim
3 JKH GKS Jastrzębie
3 GKS Katowice
5 Podhale Nowy Targ
6 Comarch Cracovia
7 LOTOS PKH GDAŃSK
8 Energa Toruń
9 Zagłębie Sosnowiec
10 Kadra PZHL
11 Naprzód Janów
  • Ćwierćfinały:
  • LOTOS PKH GDAŃSK - Re-Plast Unia Oświęcim 1:4
  • GKS Tychy - Energa Toruń 4:0
  • Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 2:4
  • JKH GKS Jastrzębie - Comarch Cracovia 4:3
  • Półfinały zostały odwołane. Kolejność na miejscach 1-2 ustalono na podstawie tabeli po sezonie zasadniczym. Mistrzostwo Polski przyznano GKS Tychy, a wicemistrzem kraju została Re-Plast Unia. Natomiast dwóch pozostałych półfinalistów wspólnie sklasyfikowano na 3. miejscu.
  • Kolejność na miejsca 5-8 ustalona została według pozycji zajętych w sezonie zasadniczym przez drużyny, które odpadły w ćwierćfinałach.
  • Kolejność na miejsca 9-11 na podstawie wyników po sezonie zasadniczym.
Ćwierćfinały
GKS Tychy
1 miejsce po rundzie zasadniczej
4
JKH GKS Jastrzębie
4 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Re-Plast Unia Oświęcim
2 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Podhale Nowy Targ
3 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Energa Toruń
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Comarch Cracovia
5 miejsce po rundzie zasadniczej
3
LOTOS PKH GDAŃSK
7 miejsce po rundzie zasadniczej
1
GKS Katowice
6 miejsce po rundzie zasadniczej
4
Półfinały
GKS Tychy
zwycięzca ćwierćfinału 1
Re-Plast Unia Oświęcim
zwycięzca ćwierćfinału 3
JKH GKS Jastrzębie
zwycięzca ćwierćfinału 2
GKS Katowice
zwycięzca ćwierćfinału 4
Finał

Najwyżej ocenieni zawodnicy Lotosu

Najlepiej typujący wyniki Lotosu

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Tomek Marcinkowski 50 85 62%
2. Piotr Ł. 52 84 59.6%
3. Adrian Pobłocki 51 82 60.8%
4. Radosław Dymkowski 52 81 59.6%
5. Marcin Dymkowski 51 81 58.8%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »