Trener

Wojciech Szawarski
ocena z sezonu
3.34 (56 ocen)

Zawodnicy

Marta Stawicka
ocena z sezonu
4.08 (25 ocen)
Ruth Hamblin
ocena z sezonu
4.03 (63 oceny)
Jazmine Davis
ocena z sezonu
3.97 (63 oceny)
Kataryna Rymarenko
ocena z sezonu
3.96 (53 oceny)
Jowita Ossowska
ocena z sezonu
3.90 (72 oceny)
Sylwia Bujniak
ocena z sezonu
3.66 (64 oceny)
Martyna Pyka
ocena z sezonu
3.51 (61 ocen)
Martyna Koc
ocena z sezonu
3.48 (62 oceny)
Karolina Strzelczyk
ocena z sezonu
3.42 (50 ocen)
Dominika Ullmann
ocena z sezonu
3.38 (8 ocen)
Aleksandra Zmierczak
ocena z sezonu
3.27 (22 oceny)
Natalia Gwizdała
ocena z sezonu
3.20 (54 oceny)
Zuzanna Krupa
ocena z sezonu
2.31 (16 ocen)

Terminarz

29.11 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj bez publiczności Energa Toruń
02.12 (śr) CTL Zagłębie Sosnowiec DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
06.12 (nd) godz.16:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Basket 25 Bydgoszcz
09.12 (śr) godz.19:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj Enea AZS Poznań
19.12 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska typuj VBW ARKA Gdynia
24.11 (wt) godz.18:00 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów 80:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
21.11 (sob) godz.13:00 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 57:89 bez publiczności CCC Polkowice
31.10 (sob) godz.13:30 DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska 80:73 bez publiczności Ślęza Wrocław
28.10 (śr) godz.18:00 VBW ARKA Gdynia 103:53 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska
25.10 (nd) godz.18:00 Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin 83:73 bez publiczności DGT AZS POLITECHNIKA Gdańska

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga Kobiet
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 VBW ARKA GDYNIA 8 8 0 757:481 16
2 Basket Bydgoszcz 7 6 1 544:454 13
3 CCC Polkowice 6 6 0 538:340 12
4 PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. 6 4 2 497:415 10
5 Ślęza Wrocław 7 3 4 527:505 10
6 Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin 6 3 3 457:460 9
7 CTL Zagłębie Sosnowiec 6 2 4 462:474 8
8 Enea AZS Poznań 6 2 4 424:450 8
9 DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA 6 2 4 422:495 8
10 GTK GDYNIA 7 0 7 405:620 7
11 Energa Toruń 7 0 7 322:661 7

Wyniki 8 kolejki:

  • Ślęza Wrocław - VBW ARKA GDYNIA 60:78 (18:19, 10:24, 13:28, 19:7)
  • GTK GDYNIA - Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS Lublin (sobota, godz. 16)
  • DGT AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA - Energa Toruń (niedziela, godz. 16)
  • sobota
  • CCC Polkowice - KS Basket 25 Bydgoszcz
  • Enea AZS Poznań - PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp.

Najwyżej ocenieni zawodnicy Politechniki

Aktualna kadra Politechniki