Terminarz

Sezon:
02.04 (sob)
TREFL Gdańsk Indykpol AZS Olsztyn
26.03 (sob)
Ślepsk Malow Suwałki TREFL Gdańsk
19.03 (sob)
LUK Lublin TREFL Gdańsk
12.03 (sob)
TREFL Gdańsk Asseco Resovia
05.03 (sob)
PGE Skra Bełchatów TREFL Gdańsk
25.02 (pt)
Indykpol AZS Olsztyn TREFL Gdańsk
19.02 (sob)
TREFL Gdańsk Projekt Warszawa
12.02 (sob)
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle TREFL Gdańsk
05.02 (sob)
TREFL Gdańsk Jastrzębski Węgiel
29.01 (sob)
Stal Nysa TREFL Gdańsk
24.01 (pon) g.20:30
TREFL Gdańsk typuj Cerrad Enea Czarni Radom
19.01 (śr) g.18:00
mecz pucharowy TREFL Gdańsk typuj Cuprum Lubin
14.01 (pt) g.20:30
Cuprum Lubin 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
09.01 (nd) g.20:30
Aluron CMC Warta Zawiercie 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.01 (śr) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.12 (śr) g.18:00
mecz pucharowy BBTS Bielsko-Biała 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
19.12 (nd) g.20:30
TREFL Gdańsk 1:3 Ślepsk Malow Suwałki przeczytaj o meczu oceny zawodników
12.12 (nd) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 LUK Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
05.12 (nd) g.14:45
Asseco Resovia 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
28.11 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 PGE Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
21.11 (nd) g.14:45
Projekt Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 0:3 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.11 (nd) g.17:30
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
30.10 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Stal Nysa przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.10 (sob) g.17:30
Cerrad Enea Czarni Radom 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.10 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
10.10 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 1:3 Aluron CMC Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.10 (nd) g.17:30
GKS Katowice 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 15 15 0 45:7 43
2 Jastrzębski Węgiel 15 12 3 40:11 38
3 PGE Skra Bełchatów 16 12 4 43:23 36
4 Aluron CMC Warta Zawiercie 15 12 3 37:20 33
5 Projekt Warszawa 14 10 4 34:23 29
6 Asseco Resovia Rzeszów 15 8 7 29:24 25
7 Indykpol AZS Olsztyn 15 8 7 29:27 23
8 LUK Lublin 16 6 10 24:37 17
9 Cuprum Lubin 15 4 11 23:36 15
10 GKS Katowice 14 5 9 21:33 14
11 Cerrad Enea Czarni Radom 14 5 9 17:34 13
12 TREFL GDAŃSK 15 4 11 19:33 13
13 Ślepsk Malow Suwałki 15 3 12 15:38 10
14 Stal Nysa 16 1 15 15:45 6

W sezonie zasadniczym każdym zagra z każdym mecz i rewanż. Najlepsze osiem drużyn awansuje do play-off. Zespoły z miejsc 9-10 zagrają o 9., a z 11-12 o 11. miejsce. Kolejność na miejscach 13-14 ustalona zostaje na podstawie wyników sezonu zasadniczego. Tylko ostatnia drużyna spadnie z PlusLigi.

Wyniki 16 kolejki:

  • Cuprum Lubin - TREFL GDAŃSK 1:3 (25:18, 20:25, 22:25, 21:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki 3:2 (25:23, 23:25, 25:23, 25:27, 25:12)
  • Stal Nysa - PGE Skra Bełchatów 1:3 (18:25, 18:25, 25:19, 22:25)
  • LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (18:25, 25:22, 22:25, 25:27)
  • niedziela
  • GKS Katowice - Aluron CMC Warta Zawiercie
  • Mecze odwołane z powodu zakażeń koronawirusem:
  • Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa
  • Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów
  • Mecz awansem z 18. kolejki:
  • Jastrzębski Węgiel - Resovia (niedziela)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

początek meczu: 19.01.2022 godz. 18:00

mecz pucharowy

Jak typują inni

1

83%

113 typowań

2

17%

23 typowania

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Filippo Xyz 16 34 75%
2. Emil P. 16 34 75%
3. Witold Stasiewski 16 34 75%
4. Wiesław Kwidziński 16 33 75%
5. Jacek Urbanek 16 33 62.5%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »