• Kino
  • Mapa
  • Ogłoszenia
  • Forum
  • Komunikacja
  • Raport

Terminarz

Sezon:
22.04 (pon) g.20:30
TREFL Gdańsk typuj Bogdanka LUK Lublin
18.04 (czw) g.20:30
Bogdanka LUK Lublin 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.04 (nd) g.17:30
Asseco Resovia Rzeszów 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.04 (czw) g.18:20
TREFL Gdańsk 2:3 Asseco Resovia Rzeszów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.04 (nd) g.14:45
Asseco Resovia 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.04 (czw) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Exact Systems Hemarpol Częstochowa przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.03 (sob) g.17:30
Indykpol AZS Olsztyn 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.03 (pt) g.17:30
TREFL Gdańsk 1:3 PSG Stal Nysa przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
17.03 (nd) g.18:00
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 TREFL GDAŃSK przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
09.03 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:2 Jastrzębski Węgiel przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
06.03 (śro) g.18:20
TREFL Gdańsk 2:3 Aluron CMC Warta Zawiercie przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
25.02 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:1 Ślepsk Malow Suwałki przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.02 (nd) g.14:45
Projekt Warszawa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.02 (śro) g.17:30
mecz pucharowy Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
11.02 (nd) g.17:30
TREFL Gdańsk 2:3 PGE GiEK Skra Bełchatów przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
07.02 (śro) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:2 Bogdanka LUK Lublin przeczytaj o meczu oceny zawodników
30.01 (wt) g.17:30
KGHM Cuprum Lubin 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
24.01 (śro) g.18:20
TREFL Gdańsk 3:0 Barkom Każany Lwów przeczytaj o meczu oceny zawodników
20.01 (sob) g.20:30
TREFL Gdańsk 3:0 Enea Czarni Radom przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.01 (nd) g.20:30
TREFL Gdańsk 2:3 GKS Katowice przeczytaj o meczu oceny zawodników
06.01 (sob) g.14:45
TREFL Gdańsk 3:1 Asseco Resovia przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.01 (śro) g.15:45
Exact Systems Hemarpol Częstochowa 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
23.12 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 Indykpol AZS Olsztyn przeczytaj o meczu oceny zawodników
17.12 (nd) g.20:30
PSG Stal Nysa 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.12 (nd) g.14:45
TREFL Gdańsk 3:0 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
05.12 (wt) g.21:00
Jastrzębski Węgiel 3:0 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
03.12 (nd) g.14:45
Aluron CMC Warta Zawiercie 3:1 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników LIVE!
24.11 (pt) g.17:30
Ślepsk Malow Suwałki 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
18.11 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 0:3 Projekt Warszawa przeczytaj o meczu oceny zawodników
14.11 (wt) g.20:30
PGE GiEK Skra Bełchatów 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
10.11 (pt) g.20:30
Bogdanka LUK Lublin 3:2 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
04.11 (sob) g.17:30
TREFL Gdańsk 3:0 KGHM Cuprum Lubin przeczytaj o meczu oceny zawodników
29.10 (nd) g.17:30
Barkom Każany Lwów 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
25.10 (śro) g.16:00
Enea Czarni Radom 1:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników
22.10 (nd) g.20:30
GKS Katowice 0:3 TREFL Gdańsk przeczytaj o meczu oceny zawodników

Tabela końcowa

Siatkówka - PlusLiga mężczyzn
M Z P Sety Pkt.
1 Jastrzębski Węgiel
2 Aluron CMC Warta Zawiercie
3 Projekt Warszawa
4 Asseco Resovia Rzeszów
5 Trefl Gdańsk
6 Bogdanka LUK Lublin
7 PSG Stal Nysa
8 Indykpol AZS Olsztyn
9 PGE GiEK Skra Bełchatów
10 Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
11 Barkom Każany Lwów
12 Ślepsk Malow Suwałki
13 KGHM Cuprum Lubin
14 GKS Katowice
15 Exact Systems Hemarpol Częstochowa
16 Enea Czarni Radom
  • Półfinały play-off (dwumecze, możliwy złoty set)
  • Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:2)
  • Aluron CMC Warta Zawiercie - Projektem Warszawa (20 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 5. miejsce (możliwy złoty set)
  • Bogdanka LUK Lublin - TREFL GDAŃSK (22 kwietnia, godz. 20:30, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 7. miejsce (możliwy złoty set)
  • Indykpol AZS Olsztyn - PSG Stal Nysa (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:1)
  • Dwumecz o 9. miejsce (możliwy złoty set)
  • Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE GiEK Skra Bełchatów (1:3, 3:2)
  • Dwumecz o 11. miejsce (możliwy złoty set)
  • Ślepsk Malow Suwałki - Barkom Każany Lwów (21 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Dwumecz o 13. miejsce (możliwy złoty set)
  • GKS Katowice - KGHM Cuprum Lubin (22 kwietnia, w pierwszym meczu 3:0)
  • Klasyfikacja końcowa na miejscach 15-16 ustalona na podstawie wyników z sezonu zasadniczego
  • Degradacja z PlusLigi: Enea Czarni Radom
Ćwierćfinały
Jastrzębski Węgiel
1 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Asseco Resovia
4 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Aluron CMC Warta Zawiercie
2 miejsce po rundzie zasadniczej
2
Projekt Warszawa
3 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Indykpol AZS Olsztyn
8 miejsce po rundzie zasadniczej
0
TREFL GDAŃSK
5 miejsce po rundzie zasadniczej
0
PSG Stal Nysa
7 miejsce po rundzie zasadniczej
0
Bogdanka LUK Lublin
6 miejsce po rundzie zasadniczej
1
Półfinały
Jastrzębski Węgiel
zwycięzca ćwierćfinału 1
1
Aluron CMC Warta Zawiercie
zwycięzca ćwierćfinału 3
1
Asseco Resovia
zwycięzca ćwierćfinału 2
0
Projekt Warszawa
zwycięzca ćwierćfinału 4
0
Finał

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Najbliższe spotkanie

kwi 22

poniedziałek, g. 20:30

Gdańsk Sopot,

początek meczu: 22.04.2024 godz. 20:30

mecz ligowy

Jak typują inni

1

85%

58 typowań

2

15%

10 typowań

TYPUJ!

Najlepiej typujący wyniki Trefla

imię i nazwisko typowań pkt. skuteczność
1. Mateo Wycz 34 61 67.6%
2. Renata Koczyńska 33 61 66.7%
3. Radosław Dymkowski 34 60 70.6%
4. Ada Bert 34 60 67.6%
5. Katarzyna Ziembicka 34 60 67.6%

Relacje LIVE

zobacz wszystkie relacje »