Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 1) 89%[242]
Remis
(TYP X) 1%[1]
Wygrywa
Śląsk Wrocław
(TYP 2) 10%[28]
 
07.03 sob
godz. 17:30
86
:
76
Śląsk Wrocław
Trefl Sopot - Śląsk Wrocław 86:76. Darious Moten pomógł w debiucie koszykarzom Trefl Sopot - Śląsk Wrocław 86:76. Darious Moten pomógł w debiucie koszykarzom 7 marca 2020 (15 opinii)

Trefl Sopot pokonał Śląsk Wrocław 86:76 (24:22, 14:17, 21:13, 27:24) w meczu...

Trener

Marcin Stefański
ocena
4.50 (26 ocen)

Zawodnicy

Darious Moten
ocena
5.38 (26 ocen)
Cameron Ayers
ocena
4.88 (26 ocen)
Nana Foulland
ocena
4.85 (26 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena
4.62 (26 ocen)
Łukasz Kolenda
ocena
4.48 (27 ocen)
Carlos Medlock
ocena
4.48 (25 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
4.00 (25 ocen)
Witalij Kowalenko
ocena
3.71 (24 oceny)
Mikołaj Kurpisz
ocena
3.71 (24 oceny)
Michał Kolenda
ocena
3.64 (25 ocen)

Zawodnicy rezerwowi

Benjamin Didier-Urbaniak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Jeff Roberson
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Sebastian Rompa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Daniel Ziółkowski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

24.10 (nd) godz.17:30 TREFL Sopot typuj Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz
27.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Hapoel Eilat LIVE!
30.10 (sob) godz.15:30 Śląsk Wrocław typuj TREFL Sopot
03.11 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot typuj Kijów Basket
07.11 (nd) Anwil Włocławek TREFL Sopot
20.10 (śr) godz.19:00 TREFL Sopot 90:81 Rilski Sportist LIVE!
17.10 (nd) godz.17:30 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 86:78 TREFL Sopot
13.10 (śr) godz.18:00 Kijów Basket 69:68 TREFL Sopot
09.10 (sob) godz.17:30 TREFL Sopot 93:89 Enea Zastal BC Zielona Góra LIVE!
05.10 (wt) godz.19:00 TREFL Sopot 80:85 HydroTruck Radom

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt
1 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 8 7 1 666:604 15
2 Twarde Pierniki Toruń 8 6 2 675:669 14
3 Anwil Włocławek 7 6 1 558:502 13
4 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 7 5 2 594:562 12
5 Śląsk Wrocław 9 3 6 721:708 12
6 Enea Zastal BC Zielona Góra 8 4 4 691:693 12
7 HydroTruck Radom 9 3 6 756:780 12
8 PGE Spójnia Stargard 8 4 4 624:662 12
9 TREFL SOPOT 7 4 3 598:571 11
10 King Szczecin 7 4 3 616:594 11
11 Legia Warszawa 6 4 2 500:426 10
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 7 3 4 558:549 10
13 GTK Gliwice 7 3 4 574:585 10
14 MKS Dąbrowa Górnicza 8 2 6 635:715 10
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 7 1 6 513:554 8
16 ASSECO ARKA GDYNIA 7 1 6 472:577 8

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 8 kolejki:

  • TREFL SOPOT - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz (niedziela, godz. 17:30)
  • ASSECO ARKA GDYNIA - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 59:87 (10:23, 12:22, 14:23, 23:19)
  • Twarde Pierniki Toruń - Enea Zastal BC Zielona Góra 95:77 (20:17, 28:23, 21:23, 26:14)
  • PGE Spójnia Stargard - HydroTruck Radom 83:70 {18:23, 19:18, 18:16, 25:14)
  • Śląsk Wrocław - MKS Dąbrowa Górnicza 102:60 (25:13, 26:14, 25:10, 26:23)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Legia Warszawa 96:92 (33:22, 24:23, 24:21, 15:26)
  • niedziela
  • GTK Gliwice - Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
  • Anwil Włocławek - King Szczecin

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla