Oceny zawodników

Sezon:
Wybierz mecz:
sortuj:
Wygrywa
ASSECO ARKA Gdynia
(TYP 1) 16%[34]
Remis
(TYP X) 1%[2]
Wygrywa
TREFL Sopot
(TYP 2) 83%[182]
 
30.12 śr
godz. 20:00
Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 71:100 w koszykarskich derbach Trójmiasta Asseco Arka Gdynia - Trefl Sopot 71:100 w koszykarskich derbach Trójmiasta LIVE! 30 grudnia 2020 (101 opinii)

Trefl Sopot pokonał na wyjeździe Asseco Arkę Gdynia 100:71 (23:15, 28:14,...

Trener

Marcin Stefański
ocena
3.25 (36 ocen)

Zawodnicy

Darious Moten
ocena
3.82 (34 oceny)
Anunwa
ocena
3.74 (34 oceny)
Dominik Olejniczak
ocena
3.66 (35 ocen)
Paweł Leończyk
ocena
3.66 (35 ocen)
Martynas Paliukenas
ocena
3.62 (34 oceny)
Karol Gruszecki
ocena
3.58 (33 oceny)
Daniel Ziółkowski
ocena
3.39 (31 ocen)
Witalij Kowalenko
ocena
3.36 (33 oceny)
Tyson Jay Haws
ocena
3.32 (31 ocen)
Sebastian Rompa
ocena
3.28 (32 oceny)
Michał Kolenda
ocena
3.21 (33 oceny)
Łukasz Kolenda
ocena
3.15 (33 oceny)

Zawodnicy rezerwowi

Łukasz Klawa
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Mateusz Kowalski
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Patryk Pułkotycki
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu
Hubert Łałak
brak ocen - ten zawodnik nie brał udziału w tym spotkaniu

Terminarz

23.09 (czw) godz.19:30 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin typuj TREFL Sopot
29.09 (śr) godz.15:00 BC Dnipro typuj TREFL Sopot
05.10 (wt) TREFL Sopot HydroTruck Radom
08.10 (pt) TREFL Sopot Enea Zastal BC Zielona Góra
17.10 (nd) Arged BMSlam Stal Ostrów Wlkp. TREFL Sopot
18.09 (sob) godz.19:30 PGE Spójnia Stargard 82:94 TREFL Sopot
11.09 (sob) godz.19:30 TREFL Sopot 91:68 GTK Gliwice
05.09 (nd) godz.18:30 TREFL Sopot 89:91 Twarde Pierniki Toruń LIVE!
07.04 (śr) godz.17:35 TREFL Sopot 81:83 po dogrywce Śląsk Wrocław
05.04 (pon) godz.17:35 TREFL Sopot 92:90 po dogrywce Śląsk Wrocław

Tabela

Koszykówka - Energa Basket Liga
Drużyny M Z P Bilans Pkt.
1 Enea Zastal BC Zielona Góra 5 3 2 429:419 8
2 Anwil Włocławek 3 3 0 243:212 6
3 MKS Dąbrowa Górnicza 4 2 2 323:308 6
4 Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 3 3 0 240:225 6
5 Legia Warszawa 3 2 1 259:205 5
6 TREFL SOPOT 3 2 1 274:241 5
7 King Szczecin 3 2 1 276:260 5
8 Arged BM Stal Ostrów Wlkp. 3 2 1 232:226 5
9 HydroTruck Radom 4 1 3 356:356 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 3 303:315 5
11 Twarde Pierniki Toruń 3 2 1 229:262 5
12 Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 3 1 2 251:247 4
13 PGE Spójnia Stargard 3 1 2 232:246 4
14 GTK Gliwice 3 1 2 213:261 4
15 Polski Cukier Pszczółka Start Lublin 3 0 3 199:233 3
16 ASSECO ARKA GDYNIA 2 0 2 133:176 2

Drużyny grają systemem każdy z każdym w dwóch rundach (mecz i rewanż). Następnie osiem najlepszych zespołów przystąpi do fazy play-off. Drużyny z miejsc 9-16 zakończą sezon, a ostatnia spadnie z ligi. Jej miejsce zajmie mistrz Suzuki I Ligi.

Wyniki 3 kolejki:

  • PGE Spójnia Stargard - TREFL SOPOT 82:94 (20:30, 14:20, 26:19, 22:25)
  • Twarde Pierniki Toruń - ASSECO ARKA GDYNIA (przełożony na 9.11)
  • GTK Gliwice - Legia Warszawa 78:75 (19:22, 17:20, 22:20, 20:13)
  • Enea Zastal BC Zielona Góra - Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 83:91 (22:18, 26:16, 13:31, 22:26)
  • Arged BM Stal Ostrów Wlkp. - Anwil Włocławek 66:79 (20:19, 14:18, 14:20, 18:22)
  • Polski Cukier Pszczółka Start Lublin - King Szczecin 73:92 (19:16, 12:30, 26:20, 16:26)
  • HydroTruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 75:78 (11:25, 22:19, 23:15, 19:19)
  • Śląsk Wrocław - Enea Abramczyk Astoria Bydgoszcz 90:81 (17:22, 22:14, 24:20, 27:25)

Najwyżej ocenieni zawodnicy Trefla

Aktualna kadra Trefla